شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان نهان خایگی

1. با سلام
    جوان 23 ساله ای هستم که نهان خایگی دارم فکر میکنم که در ناهیه کشاله ران قابل لمس است .برای درمان باید چه کنم وایا قابل درمان است
    باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. udud نوشته است: با سلام
    جوان 23 ساله ای هستم که نهان خایگی دارم فکر میکنم که در ناهیه کشاله ران قابل لمس است .برای درمان باید چه کنم وایا قابل درمان است
    باتشکر

دوست عزيز با توجه به اينكه اين مشكل را معمولا در سنين پايين انجام ميدهند تا به عملكرد بيضه ها اسيبي نرسد(بدليل نزديك بودن بيضه ها به بدن حرارت بالاي بدن ميتواند اسيب زسانده باشد) ابتدا با معاينه ي دقيق محل بيضه بايد مشخص شود كه بهترين كار به نظر من مراجعه به يك متخصص اورولوژيست شايد دوستان ديگر اطلاعات بيشتري داشته باشند ولي بهترين افراد براي مشاوره با شما همان متخصصين اورولوژي هستند
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوستان میخواستم از آنجا که امکان زدن تایپک جدید وجود نداره سوال ام را اینجا مطرح کردم و اینکه میخواستم  بدونم اندازه بیضه ها در سن 19 سالگی باید چه قدر باشه ؟؟ یعنی چند سانت ؟

بعد اگر بیضه سمت راست از سمت چپ حدود 1 تا 2 سانت پایین تر باشه مشکل برای چی هستش؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

4. با سلام
    دوست عزیز اندازه گیری بیضه ها توسط پزشک و با یک وسیله مخصوص صورت میگیره این وسیله تو اندازه های مختلف هستش و برای سنهای مختلف هستش .معمولا پائین قرار گرفتن یک بیضه نسبت به دیگری مشکلی نداره و طبیعی هست ولی بهتر هست برای اطمینان بیشتر به پزشک متخصص مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. maxsattv نوشته است: سلام دوستان میخواستم از آنجا که امکان زدن تایپک جدید وجود نداره سوال ام را اینجا مطرح کردم و اینکه میخواستم  بدونم اندازه بیضه ها در سن 19 سالگی باید چه قدر باشه ؟؟ یعنی چند سانت ؟

بعد اگر بیضه سمت راست از سمت چپ حدود 1 تا 2 سانت پایین تر باشه مشکل برای چی هستش؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

دوست عزيز در همه ي اقايان يك بيضه كمي پايينتر از ديگريست واين طبيعي است وتخم مرغي شكل وحدود5سانتيمتر طول و3سانتيمتر قطر داردبراي اطلاع بيشتر ميتوانيد كلمه ي اناتومي بيضه را در سايتها جستجو كنيد
    موفق باشيد

6. udud نوشته است: با سلام
    باتشکر

سلام،
    تاپیکهای مرتبط زیر را مطالعه نمایید:
    عدم نزول بیضه چیست؟

عدم نزول بیضه و ارکیوپکسی

قرار داشتن هر دو بيضه در درون شكم در بدو تولد و مشكل باروري

اثر عمل پایین کشیدن بیضه بر باروری

نبودن یکی از بیضه ها

7. maxsattv نوشته است: سلام دوستان میخواستم از آنجا که امکان زدن تایپک جدید وجود نداره سوال ام را اینجا مطرح کردم و اینکه میخواستم  بدونم اندازه بیضه ها در سن 19 سالگی باید چه قدر باشه ؟؟ یعنی چند سانت ؟

ممنون

سلام،
    تاپیکهای مرتبط زیر را مطالعه کنید:
    سایز بیضه

مشکل عدم توازن ظاهری بیضه ها

شکایت از عدم تقارن بیضه‌ها

پاببن تر بودن بیضه راست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید