.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 3769 بازديد •  
کوتاهی پرینه زنان و خونریزی هنگام نزدیکی

نویسنده پیام
shiva59

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 15:39    عنوان:  کوتاهی پرینه زنان و خونریزی هنگام نزدیکی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
چند وقتی هست که ازدواج کردم و در انجام نزدیکی مشکل دارم.اولین دخول که انجام شد من خونریزی زیادی داشتم و پرینه من هم پاره شد البته نه عمیق. تا چند روز خونریزی داشتم و بعد از اون هم به خاطر ترس از نزدیکی بیشتر از دو بار دخول انجام نشده که هر بار پرینه من زخم میشه و خون میاد.به دکتر مراجعه کردم گفت واژن من مشکلی نداره ولی پرینه من کوتاه هست و فقط باید خودم رو شل بگیرم که من به خاطر ترسی که دارم تقریبا نمیتونم.میخواستم بدونم میشه با تغییر پوزیشن هنگام نزدیکی فشار روی پرینه رو کم کرد.آیا حالتی از نزدیکی وجود داره که  اون قسمت زخم نشه.لطفا سریعتر کمکم کنید.ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ARZOMAND

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 15:39    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 19:31    عنوان:  Re: پرینه زنان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
shiva59 نوشته است:
با سلام

چند وقتی هست که ازدواج کردم و در انجام نزدیکی مشکل دارم.اولین دخول که انجام شد من خونریزی زیادی داشتم و پرینه من هم پاره شد البته نه عمیق. تا چند روز خونریزی داشتم و بعد از اون هم به خاطر ترس از نزدیکی بیشتر از دو بار دخول انجام نشده که هر بار پرینه من زخم میشه و خون میاد.به دکتر مراجعه کردم گفت واژن من مشکلی نداره ولی پرینه من کوتاه هست و فقط باید خودم رو شل بگیرم که من به خاطر ترسی که دارم تقریبا نمیتونم.میخواستم بدونم میشه با تغییر پوزیشن هنگام نزدیکی فشار روی پرینه رو کم کرد.آیا حالتی از نزدیکی وجود داره که  اون قسمت زخم نشه.لطفا سریعتر کمکم کنید.ممنون

سلام -ميشه ابتدا با داخل كردن يك انگشت خودت در واژن به ارامي و بطور ارادي شل وسفت كردن( انقباض وانبساط) عضلات ناحيه پرينه رو تمرين كني و با تنفس عميق با هر بار دادن نفس به بيرون يك مرحله كل عضلات بدنت رو شل و شل تر كني و مثلا تا 10 بار تنفس رو به اين طريق ادامه بدي تا عضلات بدن ريلكس وارام شوند.  در مرحله بعدي اگه مسئله برات عادي شد از دو انگشت خودت استفاده كني و بعد از يك انگشت همسر كه يك جسم خارجي به حساب مياد و سپس دو انگشت . عادت به شل كردن عضلات احتياج به زمان وتمرين داره و در طي اين مدت نزديكي واژينال نداشته باشيد و از ساير روشها استفاده كنيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : shiva59, ROHAM, jiji
rezasd2
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 23:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
دوست عزیز پرینه اسم کدوم نقاطه؟
بار اوله میشنوم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ARZOMAND
asila

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: جمعه 29 مرداد 1389 - 10:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
rezasd2 نوشته است: دوست عزیز پرینه اسم کدوم نقاطه؟
بار اوله میشنوم

سلام

در کالبدشناسی، چه در مورد جنس مؤنث و چه مذکر، به محدوده میان منطقه تناسلی و مقعد میاندوراه گفته می‌شود.

در فارسی برای این معنی، واژه عربی عجان و واژه فرانسوی پرینه هم به کار رفته‌است.                                                 
پرینه قسمتیه که موقع زایمان طبیعی برای این که خارج شدن جنین از واژن اسان تر انجام بگیره برش داده میشه که این برش در خانوم های ایرانی به دلیل کوتاهی پرینه به صورت اریب داده میشه ولی اگر کسی پرینه ی بلند داشته باشه برش به صورت عمودی داده میشه به این عمل هم اپی زیاتومی گفته میشه.

در اقایون در قسمت پرینه یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت خود به آن فشار وارد کنند، می توانند از انزال جلوگیری بعمل آورید. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توانید به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق بیندازید.
اما تکنیک "فشردن" زیاد پیشنهاد نمی شود. چراکه چندان خوشایند نبوده، همراه با درد است و اثر بخشی آن در حد مطلوب نمی باشد. اگر به آن اندازه به آلت تناسلی خود فشار وارد کنید که حس انزال برطرف گردد، مسلماً باید این فشار زیاد باشد و بیشتر جنبه ی نوعی تجاوز بیرحمانه به خود می گیرد.
شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود.

در مورد خانوم ها:درجریان ارگاسم عضلات پرینه زن به طورهماهنگ منقبض میشود.هماهنگی کشش عضلات باعث فشار و جاری شدن خون در رگ ها و باعث ارضاء میشود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, rezasd2, elinaze, sima23, jiji, aida7, ARHK, 30nderella
mohandesj

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 29 مرداد 1389 - 14:38    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام  برای رفع مشکلتون به همسرتون توصیه میکنم عمل دخول را با حوصله و به آرامی انجام بده و مواد روان کننده هم استفاده کنید و  دوم اینکه به جای اینکه همسرتون آلتش را فرو کنه بهتره شما با ثابت نگه داشتن آلت عمل دخول را انجام بدید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shiva59, hamedv66, ARHK

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 29 مرداد 1389 - 14:38    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1584 روز قبل (29 مرداد 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: آمیزش دردناک 32 aida 131708 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 14:05
hamidsenat مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد انجام یا عدم انجام عمل جراحی 1 mgolrokh 4462 دوشنبه 23 اسفند 1389 - 10:09
asila مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تغیر حالت که در موقع امیزش انجام میشود 6 Dani_KH 15503 یکشنبه 19 مهر 1388 - 22:05
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چند روز دیگه باید پریود بشم؟ (فوری) 1 rashyatruth 9148 یکشنبه 28 تیر 1388 - 08:13
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سر انجام منی 4 aliyan 12278 جمعه 18 اردیبهشت 1388 - 01:46
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید