شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوتاهی پرینه زنان و خونریزی هنگام نزدیکی

1. با سلام
    چند وقتی هست که ازدواج کردم و در انجام نزدیکی مشکل دارم.اولین دخول که انجام شد من خونریزی زیادی داشتم و پرینه من هم پاره شد البته نه عمیق. تا چند روز خونریزی داشتم و بعد از اون هم به خاطر ترس از نزدیکی بیشتر از دو بار دخول انجام نشده که هر بار پرینه من زخم میشه و خون میاد.به دکتر مراجعه کردم گفت واژن من مشکلی نداره ولی پرینه من کوتاه هست و فقط باید خودم رو شل بگیرم که من به خاطر ترسی که دارم تقریبا نمیتونم.میخواستم بدونم میشه با تغییر پوزیشن هنگام نزدیکی فشار روی پرینه رو کم کرد.آیا حالتی از نزدیکی وجود داره که  اون قسمت زخم نشه.لطفا سریعتر کمکم کنید.ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shiva59 نوشته است:
    با سلام

چند وقتی هست که ازدواج کردم و در انجام نزدیکی مشکل دارم.اولین دخول که انجام شد من خونریزی زیادی داشتم و پرینه من هم پاره شد البته نه عمیق. تا چند روز خونریزی داشتم و بعد از اون هم به خاطر ترس از نزدیکی بیشتر از دو بار دخول انجام نشده که هر بار پرینه من زخم میشه و خون میاد.به دکتر مراجعه کردم گفت واژن من مشکلی نداره ولی پرینه من کوتاه هست و فقط باید خودم رو شل بگیرم که من به خاطر ترسی که دارم تقریبا نمیتونم.میخواستم بدونم میشه با تغییر پوزیشن هنگام نزدیکی فشار روی پرینه رو کم کرد.آیا حالتی از نزدیکی وجود داره که  اون قسمت زخم نشه.لطفا سریعتر کمکم کنید.ممنون

سلام -ميشه ابتدا با داخل كردن يك انگشت خودت در واژن به ارامي و بطور ارادي شل وسفت كردن( انقباض وانبساط) عضلات ناحيه پرينه رو تمرين كني و با تنفس عميق با هر بار دادن نفس به بيرون يك مرحله كل عضلات بدنت رو شل و شل تر كني و مثلا تا 10 بار تنفس رو به اين طريق ادامه بدي تا عضلات بدن ريلكس وارام شوند.  در مرحله بعدي اگه مسئله برات عادي شد از دو انگشت خودت استفاده كني و بعد از يك انگشت همسر كه يك جسم خارجي به حساب مياد و سپس دو انگشت . عادت به شل كردن عضلات احتياج به زمان وتمرين داره و در طي اين مدت نزديكي واژينال نداشته باشيد و از ساير روشها استفاده كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. دوست عزیز پرینه اسم کدوم نقاطه؟
    بار اوله میشنوم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. rezasd2 نوشته است: دوست عزیز پرینه اسم کدوم نقاطه؟
    بار اوله میشنوم

سلام

در کالبدشناسی، چه در مورد جنس مؤنث و چه مذکر، به محدوده میان منطقه تناسلی و مقعد میاندوراه گفته می‌شود.

در فارسی برای این معنی، واژه عربی عجان و واژه فرانسوی پرینه هم به کار رفته‌است.                                                 
    پرینه قسمتیه که موقع زایمان طبیعی برای این که خارج شدن جنین از واژن اسان تر انجام بگیره برش داده میشه که این برش در خانوم های ایرانی به دلیل کوتاهی پرینه به صورت اریب داده میشه ولی اگر کسی پرینه ی بلند داشته باشه برش به صورت عمودی داده میشه به این عمل هم اپی زیاتومی گفته میشه.

در اقایون در قسمت پرینه یک نقطه ویژه وجود دارد که اگر با انگشت خود به آن فشار وارد کنند، می توانند از انزال جلوگیری بعمل آورید. البته شاید قدری طول بکشد تا جای دقیق آنرا پیدا کنید، اما زمانیکه متوجه محل دقیق آن بشوید، می توانید به طور شگفت انگیزی انزال را به تعویق بیندازید.
    اما تکنیک "فشردن" زیاد پیشنهاد نمی شود. چراکه چندان خوشایند نبوده، همراه با درد است و اثر بخشی آن در حد مطلوب نمی باشد. اگر به آن اندازه به آلت تناسلی خود فشار وارد کنید که حس انزال برطرف گردد، مسلماً باید این فشار زیاد باشد و بیشتر جنبه ی نوعی تجاوز بیرحمانه به خود می گیرد.
    شاید این شیوه تا حدی در به تعویق انداختن انزال به شما کمک کند، اما هیچ گاه به عنوان بهترین گزینه برای عدم خروج منی تلقی نمی شود.

در مورد خانوم ها:درجریان ارگاسم عضلات پرینه زن به طورهماهنگ منقبض میشود.هماهنگی کشش عضلات باعث فشار و جاری شدن خون در رگ ها و باعث ارضاء میشود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  5. با سلام  برای رفع مشکلتون به همسرتون توصیه میکنم عمل دخول را با حوصله و به آرامی انجام بده و مواد روان کننده هم استفاده کنید و  دوم اینکه به جای اینکه همسرتون آلتش را فرو کنه بهتره شما با ثابت نگه داشتن آلت عمل دخول را انجام بدید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید