.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » داروشناسی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 2717 بازديد •  
عوارض سفتراکسیون و داکسی سایکلین

نویسنده پیام
romy007d

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 26 تیر 1389 - 22:26    عنوان:  عوارض سفتراکسیون و داکسی سایکلین آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با عرض سلام و خسته نباشید
دوست گرامی چند وقت پیش برای مشکلی به یک پزشک متخصص اورولوژ مراجعه کردم که پس از انجام معانیات و انجام آزمایشات پزشک مزبور وجود عفونت در پروستات را تشخیص داد و 2عدد آمپول ceftriaxone و 20 عدد کپسول doxycycline تجویز کرد که آمپولها را در دو روز و کپسولها را با فاصله 12 ساعت طی 10 روز مصرف کردم ولیکن هنگام مصرف دارو دچار اسهال شدم البته شدید نبود اما هنوز با اینکه یک هفته از قطع داروها گذشته اسهال برطرف نشده.ضمنا 28 ساله و متاهل هستم
خواهشمند است دلیل و راه حل این مشکل را توضیح دهید.
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 26 تیر 1389 - 22:26    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sepideh_n

کاربر ارشد
کاربر ارشد

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 26 تیر 1389 - 22:54    عنوان:  Re: عوارض سفتراکسیون و داکسی سایکلین آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
romy007d نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
دوست گرامی چند وقت پیش برای مشکلی به یک پزشک متخصص اورولوژ مراجعه کردم که پس از انجام معانیات و انجام آزمایشات پزشک مزبور وجود عفونت در پروستات را تشخیص داد و 2عدد آمپول ceftriaxone و 20 عدد کپسول doxycycline تجویز کرد که آمپولها را در دو روز و کپسولها را با فاصله 12 ساعت طی 10 روز مصرف کردم ولیکن هنگام مصرف دارو دچار اسهال شدم البته شدید نبود اما هنوز با اینکه یک هفته از قطع داروها گذشته اسهال برطرف نشده.ضمنا 28 ساله و متاهل هستم
با تشکر

سلام دوست گرامي ...
در عوارض گوارشي هر دو دارو اسهال وجود داره كه با هم اورلپ داشته و در شما تشديد ولذا ظاهر شده .
اسهال ناشي از آنتي بيوتيك (كه از عوارض شايع مصرف آنتي بيوتيك هست )معمولا بايد با فاصله كمي از قطع دارو بر طرف بشه ...
ولي با توجه به پايدار موندن مشكل و يا احتمال وجود علت ديگري ... بهتره با پزشك مشورت كنيد ...
در صورت عدم وجود علت ثانويه ديگري (پس از حصول اطمينان توسط پزشك ) جهت برطرف شدن مشكل ميتونيد از داروهاي ضد اسهال استفاده كنيد تا زماني كه كم كم باكتري هاي روده (كه عدم حضورشون به واسطه آنتي بيوتيك سبب اسهال شده )به عملكرد گذشته و طبيعي خودشون برسن .
{{كلا اسهال از موارديه كه در صورت پايدار بودن پس از قطع مصرف آنتي بيوتيك بايستي حتما به پزشك اطلاع داده شود }}
مويد و شاد باشيد ./.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
jim-joon
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 05:24    عنوان:  Re: عوارض سفتراکسیون و داکسی سایکلین آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
romy007d نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
با تشکر

با سلام
دوست عزیز یکی  از عوارض  داروهای مصرفی توسط شما بروز اسهال می باشد  ولی با توجه به اینکه بعد از یک هفته از  اتمام دوره ، شما هنوز مبتلا به اسهال هستید می بایست هر جه سریعتر پزشک خود را در جریان بگذارید زیرا تداوم اسهال خطر ناک میباشد.

امضاسلامتی ، بالاترین هدیه خداوند است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1588 روز قبل (27 تیر 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرص استروژن پروژسترون برای بدنسازی 1 mracer 624 پنج‌شنبه 2 آذر 1391 - 18:11
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری برای تشخیص نوع بیماری و راه درمان 1 yellowapple 2453 جمعه 27 آذر 1388 - 08:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توضیحی برای 2 دارو؟ (ترتینویین - تتراسایکلین) 1 forogh 8054 شنبه 31 مرداد 1388 - 05:20
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جایگزین برای قرص متفورمين 2 m1976 9043 سه‌شنبه 26 خرداد 1388 - 22:11
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری برای مصرف قرص فلوکستین 15 yellowapple 31720 سه‌شنبه 29 مرداد 1387 - 18:09
marilyn_manson مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید