.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
11 پاسخ • 16193 بازديد •  
حاملگي پوچ به دنبال مصرف دارو

نویسنده پیام
msoae

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 14:49    عنوان:  حاملگي پوچ به دنبال مصرف دارو آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام.من 33 سالمه و مدت يكسال و چهارماهه براي بارداري اقدام كردم .همسرم تحرك اسپرمش كم يود( 5%) كه دكترش بهش پنتوکسی فیلین داد و توي تست پس از نزديكي، دكتر من گفت كه وضعيتش خوبه.به هر حال تمام آزمايش ها و عكس رنگي من خوب بود. از اين ماه قرص فمارا مصرف كردم كه با تاخير 2 روزه پريود، بيبي چك مثبت شد. كه روز 33 پريود(پريودهاي من 27 روزست) مقدار بتا 30.3 و در روز بعد 44.7 گزارش شد. اما من تمام اين مدت لكه بيني خفيف داشتم كه دكتر شياف پروژسترون به من داد كه با استفاده اون در روز فقط يك لك كوچك ميديدم.الان كه 3 روز از مصرف شياف ميگذره به نظر لكه بينيم داره تبديل به خونريزي ميشه يعني داره بيشتر ميشه.البته من از همان اول دردهاي پريوديك رو گاهگاه داشتم و با يكي از اين دردها لك ميديدم.
سوال: آيا من بايد شيافها رو همچنان استفاده كنم يا قطعش كنم؟.
          آيا احتمال حاملگي پوچ با اين ميزان بتا وجود داره؟
          دكتر براي 3 هفته بعد سونو داده آيا نيازي هست من زودتر انجام بدم يا نه؟
          آيا اين عدد بتادر روز 6 تاخير پريود طبيعي است؟
         اگر شيافها را قطع كنم ممكن است پريود بشم و حاملگي اگر بوده سقط شود؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 14:49    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

labnews

مدیر آزمایشگاه
مدیر آزمایشگاه

تاریخ: شنبه 26 دی 1388 - 16:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
1-بله
2-خیر
3-خیر عادی نیست
بتای شما در صورت حاملگی موفق بالاتر از 200 گزارش میشود-

امضاhttp://www.labnews.ir/
تشخیص پزشکی  و مشاوره آزمایشات تخصصی بیماریها09334455616

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rami_rele
mamanijoon

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 28 بهمن 1388 - 19:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با عرض سلام وخسته نباشید
من 58روز پیش سقط حاملگی پوچ داشتم که بعد از ده روز پاک شدم و جلوگیری هم نکردم وامروز48روزه که کاملا پاکم و5 روز پیش یعنی روز جمعه بی بی چکم مثبت شد البته 4 روز قبل از اینکه مثبت بشه بی بی چک استفاده کردم که خیلییییییییییی کمرنگ خط دوم دیده میشد اما روز جمعه کاملا واضح بود ولی چون بعد از سقط جلوگیری نداشتم خیلی نگرانم ودیشب موقع نزدیکی خونریزی روان و تقریبا کمرنگی داشتم که بعد از نزدیکی قطع شد آیا من مشکلی دارم ؟و از کی میتونم برم سونو برای تشخیص حاملگی که آیا پوچه بازم یا نه؟ چون من نمی دونم هفته چند بارداری هستم 30آذر سقط داشتم و9دی پاک شدم میشه بگید من هفته چندم بارداری هستم؟
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: چهار‌شنبه 28 بهمن 1388 - 21:11    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام خدمت دوستان
این موضوع که خانمmamanijoonبهش اشاره کردند (حاملگی پوچ) یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ehsan_55
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 29 بهمن 1388 - 01:59    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام خدمت همه دوستان.والا منم نمیدونم یعنی چی این حاملگی پوچ؟اما از دوستان که سوال پرسیده بودند میخواهم که منتظر پاسخ مدیران محترم باشند چون این مسائل شوخی بردار نیستند.توصیه من به شما اینه که در اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه کنید تا از این دل نگرانی بیرون بیایید چون ممکنه جواب مدیران محترم کمی طول بکشه(چون حجم سوالات زیاده).این دست مسائل رو با پزشکتون در میون بگذارید.با تشکر.یا علی.

امضاگر طبيبانه بيايي بر سر بالينم    به دو عالم ندهم لذت بيماري را

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 29 بهمن 1388 - 01:59    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

saghar15

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 29 بهمن 1388 - 02:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام به همه.
حاملگى پوچ وقتى اتفاق ميفته كه تخم باردار شده خودشو به ديواره ى رحم ميرسونه و بهش ميچسبه اما جنين تشكيل نميشه.سلول هاى داخل ساك حاملگى رشد ميكنن،اما جنين نشدن و جنينى رشد نميكنه و چيزى كه زياد ميشه همين سلول هاست كه باعث ميشه شكم رشد كنه.اينم وقتى كه خانم هنوز متوجه بارداريش نشده اتفاق ميفته.
چيزيم كه باعث ميشه در همون اوايل به طور طبيعى سقط بشه سطح بالاى ناهنجارى هاى كروموزوميه.(اينا تو درسامون نيست،نميخوام اداى نابغه هارو در بيارم!قسمت اخرشو از توى مقاله خوندم كه الان كامل ميذارمش تو اخبار و مقالات كه سوالاتتون رفع بشه.)

امضاهرکس انچه را که دلش خواست بگوید انچه را که دلش نمی خواهد می شنود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jiji, Amir89, ehsan_55
shirazi_so
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 29 بهمن 1388 - 15:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
mamanijoon نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
من 58روز پیش سقط حاملگی پوچ داشتم که بعد از ده روز پاک شدم و جلوگیری هم نکردم وامروز48روزه که کاملا پاکم و5 روز پیش یعنی روز جمعه بی بی چکم مثبت شد البته 4 روز قبل از اینکه مثبت بشه بی بی چک استفاده کردم که خیلییییییییییی کمرنگ خط دوم دیده میشد اما روز جمعه کاملا واضح بود ولی چون بعد از سقط جلوگیری نداشتم خیلی نگرانم ودیشب موقع نزدیکی خونریزی روان و تقریبا کمرنگی داشتم که بعد از نزدیکی قطع شد آیا من مشکلی دارم ؟و از کی میتونم برم سونو برای تشخیص حاملگی که آیا پوچه بازم یا نه؟ چون من نمی دونم هفته چند بارداری هستم 30آذر سقط داشتم و9دی پاک شدم میشه بگید من هفته چندم بارداری هستم؟
با تشکر

دوست عزیز ضمن تبریک بارداریتون باید بگویم تشخیص اینکه شما در هفته چندم بارداری هستید به عهده پزشکتان است که با سونوگرافی و اندازه گیری ساک حاملگی و قطب جنینی مشخص می شود. ایا شما به غیر از بی بی چک ازمایش Bhcg دادید که اندازه بتا مشخص شود؟در مواردی که سقط صورت می گیرد بهتر است 4-3 ماه فاصله ایجاد شود که  استراحت بکنید تا حاملگی بعدی با موفقیت انجام شود .در ضمن در کسانیکه یک حاملگی پوچ را پشت سر می گذارند حاملگی بعدی با موفقیت است انشاا... که دوران بارداری خوبی را داشته باشید و سعی کنید استرس نداشته باشید.تشخیص دقیق با پزشک حاذقتان هست.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
tarane_2

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 16 اسفند 1388 - 20:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام به همگي
من 25 سالمه ،‌ چند ماه كلوميفن (3ماه) مصرف كردم‌ ، بي نتيجه ، يك ماه لتروزول و كلوميفن هر دو رو باهم
روز 32 بتا 28 بود ، روز 24 130 بود ،
نمي دونم ، خيلي نگرانم
يعني بارداري من مشكلي نداره ؟
چيكار بايد بكنم
البته الحمدلله هيچ درد خاصي ندارم ، گاهي يه كمردرد يا دلدرد خيلي خفيف
لكه بيني هم ندارم ، ولي شياف پروژسترون رو مصرف مي كنم الان يك ماه و 10 روز از بارداريم مي گذره ، دكتر براي روز 26 همين ماه واسم سونو نوشته .
البته حالت تهوع هم ندارم ، فقط احساس خستگي مي كنم
آيا اينا طبيعيه
اميدوارم كمكم كنيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: سه‌شنبه 18 اسفند 1388 - 04:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
tarane_2 نوشته است: سلام به همگي
من 25 سالمه ،‌ چند ماه كلوميفن (3ماه) مصرف كردم‌ ، بي نتيجه ، يك ماه لتروزول و كلوميفن هر دو رو باهم
روز 32 بتا 28 بود ، روز 24 130 بود ،
نمي دونم ، خيلي نگرانم
يعني بارداري من مشكلي نداره ؟
چيكار بايد بكنم
البته الحمدلله هيچ درد خاصي ندارم ، گاهي يه كمردرد يا دلدرد خيلي خفيف
لكه بيني هم ندارم ، ولي شياف پروژسترون رو مصرف مي كنم الان يك ماه و 10 روز از بارداريم مي گذره ، دكتر براي روز 26 همين ماه واسم سونو نوشته .
البته حالت تهوع هم ندارم ، فقط احساس خستگي مي كنم
آيا اينا طبيعيه
اميدوارم كمكم كنيد

سلام،
برای اطمینان از ادامه بارداری، می بایست یا با انجام سونوگرافی قلب جنین مشاهده شود و یا اینکه تیتر بتا اچ سی جی روند تصاعدی داشته باشد. توصیه های پزشکتان را ادامه دهید.

ضمنا تاپیک زیر را برای مقدار بتا اچ سی جی مطالعه بفرمایید:

همه چیز درباره HCG

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, doktor

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 18 اسفند 1388 - 04:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: سه‌شنبه 18 اسفند 1388 - 04:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
jiji نوشته است: سلام خدمت دوستان
این موضوع که خانمmamanijoonبهش اشاره کردند (حاملگی پوچ) یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

سلام،
مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:

حاملگی پوچ

حاملگى پوچ چيست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, doktor
tarane_2

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 18 اسفند 1388 - 16:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
با سلام مجدد
آيا احتمال حاملگي پوچ در افرادي كه با لتروزول و كلوميفن باردار مي شن ، وجود داره ،
hcg در روز 32 ، 28 بود ، دو روز بعد ، 130 بود ، كه پزشكم گفت خوبه ،
سونو رو هفته ي چند انجام بدم
با تشكر فراوان

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: پنج‌شنبه 20 اسفند 1388 - 04:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
tarane_2 نوشته است: با سلام مجدد
آيا احتمال حاملگي پوچ در افرادي كه با لتروزول و كلوميفن باردار مي شن ، وجود داره ،
hcg در روز 32 ، 28 بود ، دو روز بعد ، 130 بود ، كه پزشكم گفت خوبه ،
سونو رو هفته ي چند انجام بدم
با تشكر فراوان

سلام،
احتمال که برای همه وجود دارد و فقط می توان با ارزیابی توسط سونو یا بتا اچ سی جی از ادامه بارداری اطمینان حاصل کرد، بر اساس LMP در هفته های 5 و 6 و 7 شاخص هایی برای روند رشد جنین وجود دارد که معتبرترین آنها قلب جنین است که در هفته 7 رویت خواهد شد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Amir89
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1747 روز قبل (20 اسفند 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: روش مصرف قرص ضد بارداری (پیشگیری از حاملگی) و سوالات مرتبط 327 ROHAM 109014 جمعه 12 خرداد 1391 - 18:51
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جلوگیری از بارداری 52 rouzbrh 47518 دوشنبه 12 مرداد 1388 - 16:29
msety مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با وجود کاندوم 100% منتفی است ؟ 1 marilyn_manson 10885 یکشنبه 2 تیر 1387 - 01:16
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرصهای دیان و داستینکس و احتمال بارداری 1 nafis 5740 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 09:03
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرص ضد بارداری و افزایش احتمال ابتلا به سرطان 1 yasesepid 3342 یکشنبه 25 شهریور 1386 - 23:44
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید