.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
10 پاسخ • 22814 بازديد •  
تنبلی تخمدان مدروکسی پروژسترون

نویسنده پیام
nice_khafan
اخطارها : 1 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 5 دی 1388 - 20:35    عنوان: icon_winner تنبلی تخمدان مدروکسی پروژسترون آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
من تا چند ماه پیش مرتب پریود می شدم
تا 20 شهریور و مهر که کلا پریود نشدم
12 آبان با زدن 2 تا آمپول  پروژسترون  3 روز پریود بودم و آذر باز هم پریود نشدم
از تست های حاملگی استفاده کردم که حامله نبودم و به دکتر مراجعه کردم
بعد ار سونو از رحم و تخمدان گفتند که تنبلی تخمدان دارم
10 تا مدروکسی پروژسترون تجویز کردند
که من همه ی مدروکسی پروژسترون را مصرف کردم و بعد از1ماه هنوز پریود نشدم
1:آیا امکان داره حامله شده باشم و توی سونو نشون نداده باشه ؟
2:تست های خانگی چند در صد قابل اطمینان هستند ؟
3:چرا با مصرف 10 تا مدروکسی پروژسترون هنوزپریود نشدم ؟
4: با وجود این بیماری(تنبلی تخمدان)  در صورت ایجاد رابطه امکان حاملگی هست یا تا درمان کامل نمی توانم حامله بشم ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : juzarira

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 5 دی 1388 - 20:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 7 دی 1388 - 22:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
دوست گرامی، غالباً بانوان از حسی که در زمان بارداری دارند، میتوانند بفهمند که آیا باردار هستند یا نه؟؟ مثلاً داشتن حالت تهوع!! از طرفی بهتر میبود که با انجام یک آزمایش از طریق پزشک زنان از بارداری خود آگاه میشدید!! و در خصوص تنبلی تخمدان هم قطعاً مداوای لازم در آن مورد وجود داشته و با مشاوره و معاینه از طریق متخصص زنان قابل دسترسی خواهد بود!لذا بهترین و معقولترین کار، مراجعه به متخصص مربوطه میباشد.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nice_khafan, saghar15
mino_tehran

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 29 دی 1388 - 04:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام دوست عزیز

بیماری تنبلی تخمدان را pco مینامند و این بیماری رابطه مستقیمی با بارداری و همچنین سیکل ماهیانه دارد.
از عوامل ایجاد ان میتوان به مشکلات هورمونی و اضافه وزن و جنبه ارثی ان اشاره کرد0
وجود کیستهای زیاد و کوچک در سونوگرافی, پرمویی(افزایش موهای زائد) , کاهش موی سر
,اختلالات سیکل ماهیانه ,دردهای شدید به هنگام سیکل ,عدم باروری به طور طبیعی از علائم این بیماری میباشد
در درجه اول در صورت داشتن این علائم باید به پزشک مراجعه نمود
کاهش وزن تاثیر شگرفی در بهبود علائم دارد
استفاده از داروهایی چون گلوکوفاژ ,مدروکسی پروژسترون و گاها اعمالی چون لاپاراسکپی در بهبود علائم سودمند است

شاد وسالم باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saghar15
تاریخ: سه‌شنبه 6 بهمن 1388 - 18:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام.من خودم تو یه پست در مورد مشکلم سوال کردم اما به جواب نرسیدم.منم مشکلم تنبل بودن تخم دانامه.دکتر من 2 تا آمپول مدوکسی تجویز کرد که من بعد از 5 روز پریود شدم.و همچنین قرص یاسمین....
میشه در مورد این قرص و عوارضش بهم بگین.آیا درسته که باعث زیاد شدن موی زائد میشه؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 6 بهمن 1388 - 19:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
m655 نوشته است: با سلام.من خودم تو یه پست در مورد مشکلم سوال کردم اما به جواب نرسیدم.منم مشکلم تنبل بودن تخم دانامه.دکتر من 2 تا آمپول مدوکسی تجویز کرد که من بعد از 5 روز پریود شدم.و همچنین قرص یاسمین....
میشه در مورد این قرص و عوارضش بهم بگین.آیا درسته که باعث زیاد شدن موی زائد میشه؟؟

قرص یاسمین هم مانند قرصهای دیگر عوارض خودشو داره
اما نسبت به اچ دی و ال دی خیلی خیلی کمتر عوارض داره و یکی از بهترینها محسوب میشه
و آنچنان که باید و شاید روی پوست عوارض آنچنان و خاصی نداره

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : mino_tehran, ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 6 بهمن 1388 - 19:56    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: پنج‌شنبه 8 بهمن 1388 - 20:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام به همه دوستان،
منم چند سالیه که پریودهام نامنظم شده و هر دو سه ماه یکبار پریود میشم.
هر بار هم برای اینکه مطمئن بشم کیستی در کار نیست و مشکل خاصی ندارم سونوگرافی انجام میدم که همه چیز رو نرمال نشون میده (اندازه تخمدانها و...).
بعدش دو تا آمپول پروژسترون می زنم و دو ماه هم قرص ضد بارداری می خورم و تا سه چهار ماه پریودم منظم میشه.
فقط بار آخری که سونوگرافی انجام دادم، سونوگرافی واژینال بود و پزشکم گفت که تخمدانهام خیلی بزرگ هستن. حتی بزرگتر از رحمم. گفت که تنبلی تخمدان دارم.
حالا سئوال من اینه که این بزرگی تخمدان یعنی چی؟ و اینکه آیا مشکل خاصی برام به وجود میاره؟
مرسی.

امضاساکنان دریا صدای موج را نمی شنوند.
و چه تلخ است قصه ی عادت...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
romina_2

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 16:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
آدم تنبل چاقه
این بهترین مثال برای حالت شماست
حتما به صورت کامل درمان کنید خصوصا اگر در آینده بخواین باردار بشید
موفق باشید

امضاوقتی دلت گرفت آروم گریه کن تا صدای خدارو که همیشه برای دلداریت میاد ،بشنوی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nnnr
goleyas

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 20:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
من هم تا حدود 6 ماه پیش مشکل پریود و مشکل هورمونی داشتم . که تو یه سایتی درباره عرق رازیانه خوندم و از 6 ماه پیش هر شب عرق رازیانه مصرف می کنم که از اون زمان نه تنها مشکل پریودم حل شده بلکه یه آزمایش هورمون کامل هم دادم که کاملا منظم و متعادل شده . البته من در مورد عرق رازیانه با یک دکتر متخصص داخلی صحبت کردم و ایشون در جوابم خندید .
حالا موندم که آیا مشکل من با عرق رازیانه حل شده یا خود به خود حل شده . چون من هیچ دارویی رو مصرف نمی کردم . البته در خواص عرق رازیانه گفته شده که سرشار از هورمون زنانه و قاعده آور است .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
nooshafrein
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 21:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
دوست خوبم مطمین باش که مصرف عرق رلزیانه آنهم به مدت طولانی بی تاثیرنیست ولی دقیقا ننوشتین که مشکل پریودی وهورمونیتون چی بوده ولی عوامل زیادی روی سیستم بدن انسان تاثیر میگذارندبرخی اثرات عرق رازیانه عبارتندازمعطر کننده – محرک – بادشکن – مدروقاعده آور- درمان بواسیر ونقرس – ازدیاد شیر مادران ودافع سنگ کلیه ومناسب برای دردهای پهلو ضد اسپهاسم عضلات مقوی قلب مقوی معده درمان سوء هاضمه وخلط آورمیباشد

امضاخدایاعقیده ام راازدست عقده ام مصون بدار/

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 21:08    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

romina_2

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 20 بهمن 1388 - 19:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
goleyas نوشته است: من هم تا حدود 6 ماه پیش مشکل پریود و مشکل هورمونی داشتم . که تو یه سایتی درباره عرق رازیانه خوندم و از 6 ماه پیش هر شب عرق رازیانه مصرف می کنم که از اون زمان نه تنها مشکل پریودم حل شده بلکه یه آزمایش هورمون کامل هم دادم که کاملا منظم و متعادل شده . البته من در مورد عرق رازیانه با یک دکتر متخصص داخلی صحبت کردم و ایشون در جوابم خندید .
حالا موندم که آیا مشکل من با عرق رازیانه حل شده یا خود به خود حل شده . چون من هیچ دارویی رو مصرف نمی کردم . البته در خواص عرق رازیانه گفته شده که سرشار از هورمون زنانه و قاعده آور است .

برای اون دکتر متاسفم سالهاست که تمام دنیا مصرف مواد طبیعی رو به صورت مستقیم به بیمارانشون توصیه میکنند
عرق رازیانه دقیقا خاصیتش رو در بدن شما نشون داده
مواد طبیعی عوارضشون خیلی کمتر از شیمیایه

امضاوقتی دلت گرفت آروم گریه کن تا صدای خدارو که همیشه برای دلداریت میاد ،بشنوی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
saghar15

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 21 بهمن 1388 - 00:53    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
goleyas نوشته است: من هم تا حدود 6 ماه پیش مشکل پریود و مشکل هورمونی داشتم . که تو یه سایتی درباره عرق رازیانه خوندم و از 6 ماه پیش هر شب عرق رازیانه مصرف می کنم که از اون زمان نه تنها مشکل پریودم حل شده بلکه یه آزمایش هورمون کامل هم دادم که کاملا منظم و متعادل شده . البته من در مورد عرق رازیانه با یک دکتر متخصص داخلی صحبت کردم و ایشون در جوابم خندید .

دوست عزيز بعضى از پزشكا نظر كسى رو به جز خودشون قبول ندارن.ديگه چه برسه به دارو هاى گياهى كه هيچ ارتباطى به پزشكى نداره و دو مقوله ى كاملآ جدا هستن.مشخصه كه پزشك شما هم جزو همين دسته هست.
عرق رازيانه چيزيه كه ديگه اثراتش  ثابت شده و خنديدن پزشكى كه با دونستن فوايد اون بازم سعى داره حرف خودشو بزنه و درمان خودشو انجام بده نبايد شما رو به شك بندازه.
در هر صورت همونطور كه خودتون هم گفتيد عرق رازيانه سرشار از هورمون هاى زنانه هست و تخمدان ها رو فعال ميكنه واين چيزيه كه خيلى از پزشكا هم تائيدش كردن.
به نظر من از اين به بعد با پزشك با تجربه ترى مشورت كنيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1775 روز قبل (21 بهمن 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. پریود و کیست 25 mahsa7 6776 شنبه 26 شهریور 1390 - 16:46
Hamshahri مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کیست مجدد بعد از جراحی تخمدان 1 aeenparast 2427 سه‌شنبه 17 خرداد 1390 - 21:09
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درمان PCO با متفورمین 5 shima110 10620 دوشنبه 1 تیر 1388 - 04:19
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد در ناحيه تخمدان بعد از مصرف سيپروترون 1 elyas 6819 شنبه 23 شهریور 1387 - 08:03
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوشهاي بزرگ ران 9 yellowapple 11738 شنبه 1 تیر 1387 - 11:43
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید