.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
13 پاسخ • 11151 بازديد •  
بالا رفتن بیضه هنگام نزدیکی - درد شدید بعد از پریود

نویسنده پیام
golinasibeh
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 17:14    عنوان: icon_impressed بالا رفتن بیضه هنگام نزدیکی - درد شدید بعد از پریود آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
1- در حین نزدیکی بیضه های همسرم به سمت بالای آلت می یاد که با انگشت اونها رو به پایین می ندازه دلیلش چی می تونه باشه آیا احتیاجی هست به دکتر مراجعه بشه یا نه اگر هست لطفا نام یک دکتر آقا رو بگید
2- خودم بعد از پریودم دچار درد شدید زیر شکم میشم که از فشار درد پاهام به شدت درد می گیره آیا این درد به دلیل زمان تخمک گذاری هست، این اتفاق گاهی اوقات بعد از نزدیکی هم برای من می یوفته
ممنونم اگه راهنمایم کنید

امضاDar rozegare sakhti khoda ra jostojo konid

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 17:14    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

rezasd
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 19:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
بالا رفتن بیضه ها به دلیل کم شدن دمای اون ناحیس.
چون بیضه ها در دمایی پایین تر از دمای بدن اسپرم سازی میکنن وقتی دما عادیه به صورت معلق درون کیسه بیضه قرار میگیرن ولی هنگامی که خیلی سرد میشه یا حتی در زمستان بیضه ها به طور طبیعی بالا میان و میچسبن به بدن..حالا بعضی مواقع بیشتر بالا میان یعنی هم سطح آلت میشن.
که با دست میرن پایین
این به خاطر اینه که اون دما ثابت بمونه و بیضه ها با بالا و پایین رفتن در دما و موقعیتهای مختلف این شرایط رو به وجود میارن.

سوال دومیتون رو دوستان پاسخ میدن.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mosafere
reza50

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 20:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
دوست من

سوالات زيادي مطرح است. 1-ايا بالا رفتن بيضه ها در طول زمان پيشنوازي است ويا در زمان دخول ؟2- يكبار اتفاق مي افتد يا چند بار ؟

در هر صورت در هنگام نزديكي و نعوذ الت مردان كيسه بيضه ها جمع ميشوند و بيضه ها بالا ميايند ولي نه به اندازه اي كه لازم باشه با دست پايين اورده شوند . ودر نهايت اگر اين مسئله نزديكي شما رو با مشكل مواجه ميكند بهتره به دكتر اورولوژيست مراجعه كنند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 22:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام
دوست گرامی ،بهترین توصیه مراجعه به متخصصین مربوطه هست!! چون این مسائلی که مطرح نمودید عوامل مختلفی داره که باید متخصصین در حین معاینه تشخیص و راه درمان آنرا ارائه نمایند.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sajad_m

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 23:52    عنوان: icon_impressed Re: بالا رفتن بیضه هنگام نزدیکی - درد شدید بعد از پریود آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
golinasibeh نوشته است: سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
1- در حین نزدیکی بیضه های همسرم به سمت بالای آلت می یاد که با انگشت اونها رو به پایین می ندازه دلیلش چی می تونه باشه آیا احتیاجی هست به دکتر مراجعه بشه یا نه اگر هست لطفا نام یک دکتر آقا رو بگید
2- خودم بعد از پریودم دچار درد شدید زیر شکم میشم که از فشار درد پاهام به شدت درد می گیره آیا این درد به دلیل زمان تخمک گذاری هست، این اتفاق گاهی اوقات بعد از نزدیکی هم برای من می یوفته
ممنونم اگه راهنمایم کنید

سلام

1- در مورد مسئله اول هرچه انزال دیرتر باشد این مسئله بیشتر دیده می شود اکثرا این اتفاق در مواردی که از دارو های به تعویق انداختن انزال هست رخ می دهد.

2- درد زیر شکم و پا در موقع پریود و هنگام نزدیکی به دلیل ضعیف شدن شما و کمبود انرژیست ، که من حدس میزنم یه خورده در نزدیکی زیاده روی کرده باشید.

به هر حال امیدوارم که با تقویت خودتون پریود و نزدیکی بی دردی داشته باشید.

موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 4 آذر 1388 - 23:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 5 آذر 1388 - 05:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام
در بعضی از افراد امری است طبیعی،بهترین راه جهت اطمینان مراجعه به پزشک اورولوژیست جهت معاینه و ارزیابی است.

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, sarabahari
Ali_ghasemian

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: شنبه 24 بهمن 1388 - 21:55    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
بالا رفتن بیضه ها در بعضی از افراد رخ میده و طبیعی هست اما اگر به اندازه زیاد بالا میرود به شکلی که قابل لمس نیست نیاز به مراجعه به متخصص هست اما وقتی با انگشت برمیگرده نشان دهنده طبیعی بودن موضوع هست

امضادل های پاک خطا نمی کنند، سادگی می کنند
و امروز سادگی، پاک ترین خطای دنیاست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ehsan_55
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 25 بهمن 1388 - 04:09    عنوان: icon_impressed Re: بالا رفتن بیضه هنگام نزدیکی - درد شدید بعد از پریود آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
golinasibeh نوشته است: سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
ممنونم اگه راهنمایم کنید
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.در جواب پرسشتون و همینطور کامل کردن گفته های آقای rezasd باید بگم که در کل عمل اسپرم سازی در دمایی پایینتر از دمای بدن صورت میگیره.در هوای گرم پوست بیضه ها شل میشن تا اون ناحیه راحتتر دماشو از دست بده و به دمایی پایینتر از دمای بدن دست پیدا کنه.و اگه که هوا سرد باشه کیسه ها خودشون رو جمع میکنن(و کاملا" پوست سفت و ضمخت میشه) تا از این طریق اون ناحیه بدن دماش بیش از پیش پایین نیاد.اما بطور کلی در اکثر افراد حتی اگه در حین نزدیکی هوا گرم هم باشه کیسه ها خودشون رو به سمت بالا جمع میکنن و این یه امر کاملا" طبیعیه طبیعیه.پس در حالت 1 جای نگرانی نیست.در مورد سوال دوم باید بگم تا اونجایی که من اطلاع دارم یه مقدار درد بعد از رابطه جنسی و مخصوصا" بعد از عادت ماهیانه طبیعیه.ولی اگه در حدیه که پاهاتونم درد میگیره در اولین فرصت به یک متخصص مراجعه کنید.یا علی.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM
lopez

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 21 اسفند 1388 - 06:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
بالا يا پايين رفتن بيضه ها با دما رابطه دارد كه با بالا رفتن دما از بدن فاصله مي گيرد و با پايين امدن دما نزديك بدن مي شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 21 اسفند 1388 - 06:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ictel

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 00:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام خدمت دوستان
خدمت دوست عزيزم بايد عرض كنم كه اگر به صورت دائم هر باري كه نزديكي ميكنيد بيضه ها بالا ميرود بايد حتما همسر شما به پزشك مراجعه كند ولي اگر گاهي اين اتفاق مي افتد طبيعي هست و هيچ جاي نگراني وجود ندارد.
با تشكر

امضاتاكه ازجانب معشوقه نباشد كششي /كوشش عاشق ديوانه به جايي نرسد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
forogh

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 01:37    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام

سوالی که داشتم اینه :
من وقتی پریود میشم درد شدیدی دارم حتی گاهی اوقات البته معذرت می خوام از درد بالا میارم

و یه مسکن  می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 07:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
forogh نوشته است: سلام

سوالی که داشتم اینه :
من وقتی پریود میشم درد شدیدی دارم حتی گاهی اوقات البته معذرت می خوام از درد بالا میارم

و یه مسکن می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

اینگونه دردها تا حدی طبیعی هست ولی اینکه با هر بار عادت شما و در طول دوره تون این دردها رو دارید غیر طبیعی هستش و تا از طرف متخصص چکاب نشید جواب قطعی نمیشه داد به متخصص مراجعه کنید و مساله رو پیگیری کنید

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarabahari
aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 12:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
با سلام
دوست گرامی، پیشنهاد میکنم یک تست هورمونی ،تحت نظر متخصص زنان انجام بدید، احتمالاً تغییرات زیاد در ترشحات هورمونی موجب این حالت شما میشه که با تجویز داروهای مناسب قابل رفع خواهد بود!
موفق و شاد باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 12:42    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

shima110

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: شنبه 22 اسفند 1388 - 14:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
forogh نوشته است: سلام

سوالی که داشتم اینه :

و یه مسکن  می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

سلام دوست عزیز به نظر من برای بررسی وضعیت رحم وتخمدان به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا در صورت لازم تستهای هورمونی ویا سونوگرافی انجام شود چون این دردها تا حدودی طبیعی است ولی در صورت شدید بودن دلایل متفاوتی میتواند وجود داشته باشد  که اگر درمان نشود موجب بعضی مشکلات مثل نازایی در آینده شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : ROHAM, sarabahari
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1720 روز قبل (22 اسفند 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد پرولاكتين بالا 17 memooo110 15613 جمعه 24 تیر 1390 - 16:56
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد علاقه همسرم به بالا تنه و مقايسه ديگران 8 ssepideh2010 12208 سه‌شنبه 31 شهریور 1388 - 19:35
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برطرف کردن تیرگی پوست آلت تناسلی 6 amirgoodboy 86667 دوشنبه 1 تیر 1388 - 11:50
YUKABED مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بالا رفتن مجدد پرولاكتين به دنبال مصرف دارو 1 farima_h 5842 دوشنبه 9 دی 1387 - 22:55
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اگر باقی مونده جفت دفع نشه چه اتفاقی میفته؟ 1 reza7 7974 یکشنبه 7 اسفند 1384 - 12:47
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید