شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بالا رفتن بیضه هنگام نزدیکی - درد شدید بعد از پریود

1. سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
    1- در حین نزدیکی بیضه های همسرم به سمت بالای آلت می یاد که با انگشت اونها رو به پایین می ندازه دلیلش چی می تونه باشه آیا احتیاجی هست به دکتر مراجعه بشه یا نه اگر هست لطفا نام یک دکتر آقا رو بگید
    2- خودم بعد از پریودم دچار درد شدید زیر شکم میشم که از فشار درد پاهام به شدت درد می گیره آیا این درد به دلیل زمان تخمک گذاری هست، این اتفاق گاهی اوقات بعد از نزدیکی هم برای من می یوفته
    ممنونم اگه راهنمایم کنید

2. بالا رفتن بیضه ها به دلیل کم شدن دمای اون ناحیس.
    چون بیضه ها در دمایی پایین تر از دمای بدن اسپرم سازی میکنن وقتی دما عادیه به صورت معلق درون کیسه بیضه قرار میگیرن ولی هنگامی که خیلی سرد میشه یا حتی در زمستان بیضه ها به طور طبیعی بالا میان و میچسبن به بدن..حالا بعضی مواقع بیشتر بالا میان یعنی هم سطح آلت میشن.
    که با دست میرن پایین
    این به خاطر اینه که اون دما ثابت بمونه و بیضه ها با بالا و پایین رفتن در دما و موقعیتهای مختلف این شرایط رو به وجود میارن.

سوال دومیتون رو دوستان پاسخ میدن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست من

سوالات زيادي مطرح است. 1-ايا بالا رفتن بيضه ها در طول زمان پيشنوازي است ويا در زمان دخول ؟2- يكبار اتفاق مي افتد يا چند بار ؟

در هر صورت در هنگام نزديكي و نعوذ الت مردان كيسه بيضه ها جمع ميشوند و بيضه ها بالا ميايند ولي نه به اندازه اي كه لازم باشه با دست پايين اورده شوند . ودر نهايت اگر اين مسئله نزديكي شما رو با مشكل مواجه ميكند بهتره به دكتر اورولوژيست مراجعه كنند

4. با سلام
    دوست گرامی ،بهترین توصیه مراجعه به متخصصین مربوطه هست!! چون این مسائلی که مطرح نمودید عوامل مختلفی داره که باید متخصصین در حین معاینه تشخیص و راه درمان آنرا ارائه نمایند.
    موفق باشید.

5. golinasibeh نوشته است: سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
    1- در حین نزدیکی بیضه های همسرم به سمت بالای آلت می یاد که با انگشت اونها رو به پایین می ندازه دلیلش چی می تونه باشه آیا احتیاجی هست به دکتر مراجعه بشه یا نه اگر هست لطفا نام یک دکتر آقا رو بگید
    2- خودم بعد از پریودم دچار درد شدید زیر شکم میشم که از فشار درد پاهام به شدت درد می گیره آیا این درد به دلیل زمان تخمک گذاری هست، این اتفاق گاهی اوقات بعد از نزدیکی هم برای من می یوفته
    ممنونم اگه راهنمایم کنید

سلام

1- در مورد مسئله اول هرچه انزال دیرتر باشد این مسئله بیشتر دیده می شود اکثرا این اتفاق در مواردی که از دارو های به تعویق انداختن انزال هست رخ می دهد.

2- درد زیر شکم و پا در موقع پریود و هنگام نزدیکی به دلیل ضعیف شدن شما و کمبود انرژیست ، که من حدس میزنم یه خورده در نزدیکی زیاده روی کرده باشید.

به هر حال امیدوارم که با تقویت خودتون پریود و نزدیکی بی دردی داشته باشید.

موفق باشید

6. سلام
    در بعضی از افراد امری است طبیعی،بهترین راه جهت اطمینان مراجعه به پزشک اورولوژیست جهت معاینه و ارزیابی است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. بالا رفتن بیضه ها در بعضی از افراد رخ میده و طبیعی هست اما اگر به اندازه زیاد بالا میرود به شکلی که قابل لمس نیست نیاز به مراجعه به متخصص هست اما وقتی با انگشت برمیگرده نشان دهنده طبیعی بودن موضوع هست

8. golinasibeh نوشته است: سلام صبح بخیر آقای دکتر من دو تا سئوال دارم
    ممنونم اگه راهنمایم کنید
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.در جواب پرسشتون و همینطور کامل کردن گفته های آقای rezasd باید بگم که در کل عمل اسپرم سازی در دمایی پایینتر از دمای بدن صورت میگیره.در هوای گرم پوست بیضه ها شل میشن تا اون ناحیه راحتتر دماشو از دست بده و به دمایی پایینتر از دمای بدن دست پیدا کنه.و اگه که هوا سرد باشه کیسه ها خودشون رو جمع میکنن(و کاملا" پوست سفت و ضمخت میشه) تا از این طریق اون ناحیه بدن دماش بیش از پیش پایین نیاد.اما بطور کلی در اکثر افراد حتی اگه در حین نزدیکی هوا گرم هم باشه کیسه ها خودشون رو به سمت بالا جمع میکنن و این یه امر کاملا" طبیعیه طبیعیه.پس در حالت 1 جای نگرانی نیست.در مورد سوال دوم باید بگم تا اونجایی که من اطلاع دارم یه مقدار درد بعد از رابطه جنسی و مخصوصا" بعد از عادت ماهیانه طبیعیه.ولی اگه در حدیه که پاهاتونم درد میگیره در اولین فرصت به یک متخصص مراجعه کنید.یا علی.

تشکر شده توسط : ROHAM
  9. بالا يا پايين رفتن بيضه ها با دما رابطه دارد كه با بالا رفتن دما از بدن فاصله مي گيرد و با پايين امدن دما نزديك بدن مي شود.

10. سلام خدمت دوستان
    خدمت دوست عزيزم بايد عرض كنم كه اگر به صورت دائم هر باري كه نزديكي ميكنيد بيضه ها بالا ميرود بايد حتما همسر شما به پزشك مراجعه كند ولي اگر گاهي اين اتفاق مي افتد طبيعي هست و هيچ جاي نگراني وجود ندارد.
    با تشكر

11. سلام

سوالی که داشتم اینه :
    من وقتی پریود میشم درد شدیدی دارم حتی گاهی اوقات البته معذرت می خوام از درد بالا میارم

و یه مسکن  می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

12. forogh نوشته است: سلام

سوالی که داشتم اینه :
    من وقتی پریود میشم درد شدیدی دارم حتی گاهی اوقات البته معذرت می خوام از درد بالا میارم

و یه مسکن می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

اینگونه دردها تا حدی طبیعی هست ولی اینکه با هر بار عادت شما و در طول دوره تون این دردها رو دارید غیر طبیعی هستش و تا از طرف متخصص چکاب نشید جواب قطعی نمیشه داد به متخصص مراجعه کنید و مساله رو پیگیری کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. با سلام
    دوست گرامی، پیشنهاد میکنم یک تست هورمونی ،تحت نظر متخصص زنان انجام بدید، احتمالاً تغییرات زیاد در ترشحات هورمونی موجب این حالت شما میشه که با تجویز داروهای مناسب قابل رفع خواهد بود!
    موفق و شاد باشید.

14. forogh نوشته است: سلام

سوالی که داشتم اینه :

و یه مسکن  می خورم <ایا اینم طبیعی هست یا نه ویا اینکه باید به پزشک مراجعه کنم ؟؟؟البته همیشه هم بالا نمی یارم گاهی اوقات اما دردو معمولان هر دفعه که پریود میشم دارم.

ممنون

سلام دوست عزیز به نظر من برای بررسی وضعیت رحم وتخمدان به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا در صورت لازم تستهای هورمونی ویا سونوگرافی انجام شود چون این دردها تا حدودی طبیعی است ولی در صورت شدید بودن دلایل متفاوتی میتواند وجود داشته باشد  که اگر درمان نشود موجب بعضی مشکلات مثل نازایی در آینده شود.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید