شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دفع عجیب در حین پریود؟!!!!

1. با سلام

یک سوال خیلی مهم و عجیب و نگران کننده
    من امروز که روز دوم پریودم هست دو چیز عجیب دفع کردم . یعنی اول احساس کردم که یک لخته خون دفع کردم
    اما بعد متوجه شدم لخته خون نیست . یک تکه مثلثی شکل شبیه پوست مرغ . ( ضخامتش هم مثل همون پوست مرغ بود و حالت دون دون داشت اندازه اش هم مثلثی به اضلاع 2-3 سانتی میشد اما با کشیدن پاره میشه یعنی خیلی راحت البته نه به راحتی پوست پیاز . اینا رو میگم که کاملا روشن شه )
    هیچ سوراخی روش نبود . و یک طرفش کاملا خونی و یک طرف دیگش سفید و صورتی .
    اول فکر کردم شاید پرده هایمن باشه اما بدون هیچ کاری آیا ممکنه؟ یعنی نه دخول نه پریدن هیچ چیزی که ربط داشته باشه . اتفاقا امروز از صبح تمام کارم نشسته انجام شد و هیچ فعالیت بدنی شدید نداشتم و هیچ ضربه ای هم ندیدم.
    اما بعدا به فاصله 5 دقیقه بعد باز دوباره یک تکه دیگه دفع شد . باز به همون شکل مثلث یک طرفش کاملا خونی .
    یک توضیح که نمی دونم ربط داره یا نه (من چون پرولاکتینم بالا بود پزشک معالجم بعد از کلی  آزمایش نتیجه گرفت که pco دارم . پریودم با ده روز تاخیر انجام شد.البته من به مدت هفت روز به تجویز پزشکم مدروکسی پروژسترون مصرف کردم تا پریود شدم و بعد قراره سپترون کامپاند مصرف کنم و بعد سه روز یعنی دیروز پریود شدم. )
    اولش خیلی کم خون می اومد. (یعنی دیروز)
    احساس می کنم این چیزا که دفع شد با آب همراه بود . اصلا در هنگام دفع درد نداشتم .
    الانم احساس می کنم که می خوام یک تکه دیگه دفع کنم.
    حالا دیگه تشخیص با شماست .
    یه سوال دیگه ایا این ها می تونه به پرده آسیب برسونه . البته در حالت دفع جمع بود و شبیه لخته خون .
    الانم کمر درد دارم.
    چون تا چند روز نمی تونم به هیچ پزشکی مراجعه کنم ممنون میشم زود جوابمو بدین.
    با تشکر

2. goleyas نوشته است: با سلام

یک سوال خیلی مهم و عجیب و نگران کننده
    من امروز که روز دوم پریودم هست دو چیز عجیب دفع کردم . یعنی اول احساس کردم که یک لخته خون دفع کردم
    اما بعد متوجه شدم لخته خون نیست . یک تکه مثلثی شکل شبیه پوست مرغ . ( ضخامتش هم مثل همون پوست مرغ بود و حالت دون دون داشت اندازه اش هم مثلثی به اضلاع 2-3 سانتی میشد اما با کشیدن پاره میشه یعنی خیلی راحت البته نه به راحتی پوست پیاز . اینا رو میگم که کاملا روشن شه )
    هیچ سوراخی روش نبود . و یک طرفش کاملا خونی و یک طرف دیگش سفید و صورتی .
    اول فکر کردم شاید پرده هایمن باشه اما بدون هیچ کاری آیا ممکنه؟ یعنی نه دخول نه پریدن هیچ چیزی که ربط داشته باشه . اتفاقا امروز از صبح تمام کارم نشسته انجام شد و هیچ فعالیت بدنی شدید نداشتم و هیچ ضربه ای هم ندیدم.
    اما بعدا به فاصله 5 دقیقه بعد باز دوباره یک تکه دیگه دفع شد . باز به همون شکل مثلث یک طرفش کاملا خونی .
    یک توضیح که نمی دونم ربط داره یا نه (من چون پرولاکتینم بالا بود پزشک معالجم بعد از کلی  آزمایش نتیجه گرفت که pco دارم . پریودم با ده روز تاخیر انجام شد.البته من به مدت هفت روز به تجویز پزشکم مدروکسی پروژسترون مصرف کردم تا پریود شدم و بعد قراره سپترون کامپاند مصرف کنم و بعد سه روز یعنی دیروز پریود شدم. )
    اولش خیلی کم خون می اومد. (یعنی دیروز)
    احساس می کنم این چیزا که دفع شد با آب همراه بود . اصلا در هنگام دفع درد نداشتم .
    الانم احساس می کنم که می خوام یک تکه دیگه دفع کنم.
    حالا دیگه تشخیص با شماست .
    یه سوال دیگه ایا این ها می تونه به پرده آسیب برسونه . البته در حالت دفع جمع بود و شبیه لخته خون .
    الانم کمر درد دارم.
    چون تا چند روز نمی تونم به هیچ پزشکی مراجعه کنم ممنون میشم زود جوابمو بدین.
    با تشکر

سلام،
    البته بدون بررسی تکه دفع شده نمی توان نظر دقیقی داد ولی به نظر میاد که تکه دفع شده قسمتی از بافت اندومتر باشد که دفع شده است و جای نگرانی نیست، هیچ ارتباطی هم با پرده بکارت ندارد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید