شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

احتمال بارداری ..

1. سلام اقای دکتر...طول عمر اسپرم مردانه در هوای آزاد  چقدر است؟
    آیا احتمال دارد اسپرم مردانه در چند دوره قائدگی  بتواند خوش را برای موقعیت مناسب (با وجو پرده بکارات)پنهان کند ؟
    دختری که با وجود پرده بکارات ممکن است در معرض اسپرم مردانه (ازنوع غیر جهنده) قرار گیرد چقدر احتمال
    حاملگی دارد؟(با وجود داشتن قائدگی طبیعی 1 هفته تا 10 روز بعد از نزدیکی و همچنین ماه بعد از آن !)
    سوال اخر اینکه نوزاد از چه زمانی در شکم مادر قادر به حرکت است؟مثلا سه ماه و نیم امکان دارد؟
    ---------------------------

2. ببخشید به سوال بالا یک مطلب می خواهم اضافه کنم چون ویرایش نداشت:

"

سلام اقای دکتر...طول عمر اسپرم مردانه در هوای آزاد  چقدر است؟
    آیا احتمال دارد اسپرم مردانه در چند دوره قائدگی  بتواند خوش را برای موقعیت مناسب (با وجو پرده بکارات)پنهان کند ؟
    دختری که با وجود پرده بکارات ممکن است در معرض اسپرم مردانه (ازنوع غیر جهنده) قرار گیرد چقدر احتمال
    حاملگی دارد؟(با وجود داشتن قائدگی طبیعی 1 هفته تا 10 روز بعد از نزدیکی و همچنین ماه بعد از آن !)
    سوال اخر اینکه نوزاد از چه زمانی در شکم مادر قادر به حرکت است؟مثلا سه ماه و نیم امکان دارد؟
    "

اگر بعد از گذشت سه ماه و نیم ضرباتی در یکی از پهلوها حس شود به چه معنی است ؟(با درد)
    ----------------

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. یه سوأل دارم؟ ایا امکان باردار شدن از طریق خوردن اسپرم در حالت رابطه جنسی دهانی هست یا خیر؟

4. جاي نگراني نيست ولي براي اطمينان بيشتر يك هفته ديگه از تست ادرار استفاده كنين تا مطمين القلوب بشين

5. سلام.تو رو خدا یکی بگه اگه 11 روز از زمان پریود بگذاره .و آزمایش خون منفی باشه بازم احتمال داره باردار باشم ولی نشون نده؟

6. سلام
    آزمایش بتا خون اگر منفی است، خیر!

7. من 2 روز بعد از اتمام پریدم نزدیکی محافظت نشده داشتم که منی در روی شکم وباسنم ریخته شده من دارای پرده دکارت هستم میخواستم بدانم اگر بعد از 24 ساعت از از 2قرص hdوبعد از 12 ساعت 2 قزص hdدیگر  و بعد از 12  ساعت دیگر 2 قرص دیگر مصرف کرده باشم احتمال بارداری وجود دارد
    اگه میشه به سوال من جواب بدین چون خیلی استرس دارم

8. سلام.خیلی ممنون .می خوام یه روش بهم بگید که زودتر پریود بشم چون ماه رمضان داره می آد نمی خوام بهش برسم.اگه زود جواب بدید ممنون می شم.

9. آیا احتمال باردار شدن از طریق خوردن اسپرم در رابطه جنسی دهانی وجود داره یا نه؟

10. nafas66 نوشته است:

من 2 روز بعد از اتمام پریدم نزدیکی محافظت نشده داشتم که منی در روی شکم وباسنم ریخته شده من دارای پرده دکارت هستم میخواستم بدانم اگر بعد از 24 ساعت از از 2قرص hdوبعد از 12 ساعت 2 قزص hdدیگر  و بعد از 12  ساعت دیگر 2 قرص دیگر مصرف کرده باشم احتمال بارداری وجود دارد
    اگه میشه به سوال من جواب بدین چون خیلی استرس دارم

سلام.
    نگرانی شما در همان ابتدای کار نیز بی مورد بوده است. با استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری صفر می شود.

11. mitra_2 نوشته است: سلام.خیلی ممنون .می خوام یه روش بهم بگید که زودتر پریود بشم چون ماه رمضان داره می آد نمی خوام بهش برسم.اگه زود جواب بدید ممنون می شم.

سلام.
    خداوند نیز راضی به انجام این کار نیست. به شما توصیه میک نم از انجام این کار خودداری کنید. دلیلی وجود نداره که بخواید این کار رو بکنید. به حکم و آفریده خداوند سر بگذارید و از افراط در اعمال دینی خودداری کنید. طبیعت شما اینگونه است پس هر گونه تغییر در آن باعث عوارضی خواهد بود.

12. ragkhab نوشته است: آیا احتمال باردار شدن از طریق خوردن اسپرم در رابطه جنسی دهانی وجود داره یا نه؟

سلام.
    خیر . امکان آن وجود ندارد. اما سعی شود از انجام آن در آینده خودداری شود.

13. mitra_2 نوشته است: سلام.تو رو خدا یکی بگه اگه 11 روز از زمان پریود بگذاره .و آزمایش خون منفی باشه بازم احتمال داره باردار باشم ولی نشون نده؟

سلام.
    تایید فرمایشات آقا کامبیز.
    اگر منفی باشد احتمال بارداری صفر است. اما آزمایش در محل مطمئنی انجام پذیرفته باشد تا از نتیجه آن اطمینان حاصل شود.

14. سلام جناب دكتر

من در تاريخ 11/5براي اولين بار نزديكي داشتم و بعد از نزديكي خونريزي شديدي داشتم به همين دليل به پزشك مراجعه كردم و گفت كه من داراي پرده حلقوي هستم و خونريزي از رحم بوده من براي بار دوم در تاريخ 26/5نزديكي داشتم بدون استفاده از كاندوم ولي انزالي در وا‍‍ژن صورت نگرفت تاريخ پريود من معمولا 1 برج است و با توجه به اين كه امروز 4 برج است من براي تست حاملگي هر روز از يك baby check استفاده كردم كه جواب هر 3 بار منفي بود آيا با اين وجود احتمال بارداري من از تاريخ هاي 11و26 وجود دارد؟

15. سلام.
    در برخی زنان پس از اولین دخول، قاعدگی قدری به عقب یا جلو می افتد. این امر به دلیل تحریکات عصبی واژن و رحم و خود بدن زن رخ می دهد. تاخیر در قاعدگی تا 10 روز طبیعی است ولی بیشتر از آن باید به پزشک مراجعه شود.
    مقداری اسپرم هم در ترشحات پیش از انزال وجود داره که می تونه باعث بارداری بشه.
    بیبی چک تا حدی قابل اعتماده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 57
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید