شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحريك خانومها

1. milaaaad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من چند تا سوال داشتم كه هيج جا بهتر از اينجا براي رسيدن به جوايش پيدا نكردم.چون من آدم خيلي خجالتي هستم
    مي خواستم ببينم خانوماوقتي تحريك ميشن چه حسي بهشون دست ميده؟چه جوري ميشن؟از كجا ميشه فهميد؟
    مثلا آقايون وقتي تحريك ميشن آلتشون سفت ميشه(ممنون ميشم توضيح كامل بديد)
    و سوال بعدي
    حساس ترين نقطه ي خانوما كه بيشتر تحريك  ميشن كجاشونه؟
    پيشاپيش تشكر ميكنم وممنون ميشم كامل توضيح بديد.

2. سلام دوباره
    بله میدونم شما چقدر خجالتی هستید
    باید بگم اول از همه سوالتون و جستجو کنید بعد بپرسید چون ممکنه بازم سوالتون حذف بشه چون جواب داده شده و اونجوری حواب بیشتری میگیرید.
    ولی من بازم یه توضیحی براتون میدم.
    از حساسترین جای خانمها سینه ها / کلیتوریس که خیلی حساسه و الت تناسلی خانمها محسوب میشه/ واژن و اطراف واژن و ران ها / نقطه ی جی در داخل واژن /بخش های پایینی شکم/لاله ی گوشها/صورت و لبها و گردن و.......... غیره رو گذاشتم چون همه مثل هم نیستن مثل دوست شما که دربارش نوشتید مثلا یکی از لمس سینه هاش لذت میبره و شاید کسی از این کار خوشش نیاد.این بستگی به هرکس و علائق شخصیش داره.
    هر کسی اول از همه باید میل به رابطه ی جنسی داشته باشه تا بتونه از اون لذت ببره.بعد مهمترین چیز تو رابطه جنسی تحریک طرف مقابله چون خانمها دیرتر از اقایون به ارگاسم میرسن و تحریک کافی قبل از ارگاسم  به ارگاسم و کیفیت اون کمک میکنه.برای تحریک اول باید نقاط حساس شریک جنسیتون و پیدا کنید و در هنگام تحریک و سپس ارگاسم , خانمها علائمی دارن. مثلا سینه ها و نوک سینه ها سفت میشه.تعداد تنفس و ضربان قلب و فشار خون بالا میره و شخص حالت نفس نفس زدن به اون دست میده الت تناسلی که خون زیادی در اون جمع شده حالت کبودی یا قرمزی پیدا میکونه و کلیتوریس نعوظ پیدا میکنه و سفت میشه.یک موج یا رعشه ای در بدن میوفته و ارگاسم در 3 تا 5 ثانیه رخ میده وسپس بدن کم کم به حالت اولیه برمیگرده.نشونه ی یه ارگاسم خوب میتونه رضایت شریک جنسی بعد از اون باشه خیلی ها بعد از اون حالت سرگیجه دارن یا حتی نمیتونن روی پاهاشون بایستن.
    از این به بعد اول سوالتون و جستجو کنید در صورتی که جوابی نگرفتید بپرسید.
    موفق باشید  

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. shintil

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یکی دیگه از جاههای حساس خانومها لاله ی گوششون هم هست و همچنین مالیدن ستون فقراتشون باعث تحریکشون میشه

4. یکی از نقاط حساس خانم هاپشت زانو می باشدکه باعث تحریک شدید می شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید