شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لانه گزيني

1. با سلام و خسته نباشيد .
    من متولد 59 هستم داراي يک فرزند دختر
    حدود 6 الي هفت ماه که براي بارداري تلاش مي کننم اما نمي شه
    پريود من 28 روزه مي باشد و دوره آن 7 روزه و حدود من روز 13و14و15 نزديکي دارم .
    چون خيلي دلم پسر مي خواهد سعي کردم مواد غذايي شامل پتاسيم و سديم مصرف کنم .
    سوالاتي که دارم
    1- اينکه چرا در اين 7 ماه باردار نشدم در ماه دوم آمپول زدم و در ماه سوم هم قرص کلومفين مصرف کردم . و هر ماه هم سونو رفتم و داراي فوليکول هاي بالاي 22 بودم و مشکلي نداشتم .
    2- درصورتي که لقاح انجام گيرد چند ساعت يا چند روز طول مي کشد که تخمک لانه گزيني کند . آيا علائمي دارد.
    3-اگر باردار باشيم پروژسترون پايين نمي آيد و بالا مي ماند آيا راهي هست که نشان بدهد .
    با تشکر

2. با اجازه ...
    یکی از سریعترین راههای تشخیص حاملگی بررسی رنگ  ادرار هست. و میتوانید این تست هارو به راحتی تهیه کنید (به تاریخ انقضا + قدرت تست توجه کنید مثلا 20 mIU/ml از hCG از 50 mIU/ml  بهتر است -هرچه عدد کمتر باشد بهتر است)
    ستهاي حاملگي خانگي، وجود يكي از هورمونهاي نشانگر حاملگي به نام"گونادوتروپين جفتي انسان" يا hCG را در ادرار نشان مي دهد. اين هورمون كه توسط سلولهاي جفت توليد مي شود، ابتدا هنگامي كه تخمكِ بارور شده، در رحم جاي مي گيرد (تقريبا شش روز پس از حامله شدن)، در جريان خون شما وارد ميشود. سپس ميزان هورمون hCG در طي هفته هاي بعدي در بدن به سرعت افزايش پيدا كرده و مقدار آن هر دو روز دو برابر مي شود. 14 روز پس از حاملگي(يعني تقريبا همان زماني كه شما انتظار داريد پريود بعدي شروع شود)، برخي از تستهاي حاملگي ممكن است بتوانند اين هورمون را در ادرار شما تشخيص داده و نتيجه مثبت براي حاملگي را اعلام كنند. اما بر خلاف ادعاهاي تهيه كنندگان آنها، اين تستها غالبا آنقدر دقيق نيستند كه بتوانند حاملگي را دراين مرحله تشخيص دهند. در واقع، اگر يك هفته ديگر هم (پس از زماني كه انتظار داشته ايد پريود بعدي آغاز شود) صبر كنيد، مي توانيد اميد داشته باشيد كه نتيجه دقيق تري از اين تستها به دست آوريد.

3. v_prances نوشته است: با سلام و خسته نباشيد .
    من متولد 59 هستم داراي يک فرزند دختر
    حدود 6 الي هفت ماه که براي بارداري تلاش مي کننم اما نمي شه
    پريود من 28 روزه مي باشد و دوره آن 7 روزه و حدود من روز 13و14و15 نزديکي دارم .
    چون خيلي دلم پسر مي خواهد سعي کردم مواد غذايي شامل پتاسيم و سديم مصرف کنم .
    سوالاتي که دارم
    1- اينکه چرا در اين 7 ماه باردار نشدم در ماه دوم آمپول زدم و در ماه سوم هم قرص کلومفين مصرف کردم . و هر ماه هم سونو رفتم و داراي فوليکول هاي بالاي 22 بودم و مشکلي نداشتم .
    2- درصورتي که لقاح انجام گيرد چند ساعت يا چند روز طول مي کشد که تخمک لانه گزيني کند . آيا علائمي دارد.
    3-اگر باردار باشيم پروژسترون پايين نمي آيد و بالا مي ماند آيا راهي هست که نشان بدهد .
    با تشکر

سلام
    پاسخ علی آقا کاملا صحیحه اما اگر شما شدیدا علاقه به داشتن پسر دارید در سایت جستجو کنید و کارهای لازو برای اینکه فرزند شما پسر بشه رو انجام بدید و مصرف  پتاسیم و سدیم صحیح نیست

4. سلام
    ممنون
    در تمام کتاب ها در مورد پسر دار شدن درج شده که فقر کلسيم و منيزيم و افزايش پتاسيم و سديم و هل و خرما و ...
    که به دليل بالا رفتن پتاسيم حالت بدن قليايي مي شود .
    و يا شستشو با جوش شيرين که با عث قليايي شدن اما خيلي از دکتر ها اين کار را خوب نمي دانند به دليل اينکه شستشو با جوش شيرين با عث ضعيفي يا از بين رفتن اسپرم شده و ضعيفي اسپرم با عث جنين ناقص يا سقط جنين مي باشد . و بهترين راه  حل هم زمان تخمک گذاري مي باشد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید