شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستگاه گوارش

1. سلام جناب دكتر من مشكلي دارم كه تا حالا  جرات نكردم پيش دكتري برم چون خجالت ميكشم كه.... راستش 2 ساله كه اين مشكل رو دارم و مشكلم از انجا شروع شد كه    يه روز با سوار شدن به يه تاكسي دزديده شدم و از  طرف 7 مرد در يه نصفه روز از عقب بهم تجاوز شد هر چند كه شانس اوردم كه....ولي جرات نكردم اينو به كسي بگم كه ابروم.... تا چندين روز درد داشتم و شكمم چند بار در روز كار ميكرد ولي بعد از اون شكمم خيلي كم كار ميكرد تا اينكه 2 ماه بعد ازدواج كردم ميبخشيد كه حتي يه گلاب به روتون هم نميگم بعد از ازدواجم هرگز رابطه جنسی از عقب نداشتم و قرص مارولون مصرف ميكردم شكمم كم كم كم كار تر شد و حالا بعر از 2 سال 12 كيلو اضافه كردم و هفته اي فقط يك بار اونم به زور ملين هاي گياهي كه اقلب روم بي اثر هست شكمم كار ميكنه   البته با درد كار نميكنه و شل يا سفت نيست...شكمم به جلو اومده و خيلي از خودم خجالت ميكشم كه شكمم مثل زنهاي 4  5 ماه باردار شده...

هر وقت ميخوام برم دكتر شوهرم هم مياد و من نميتونم بگم كه.......در ضمن من 4 هفته قبل از اون اتفاق اون تجاوز ها عمل اپانديس انجام دادم و حالا 2 ساله كه ميگرن عصبي دارم و از قرص ارگوتامين استفاده ميكنم. كار بقيه اعضاي بدنم خوبه به غير از كمر درد هام كه شايد مرتبط با شكمم باشه. خيلي سرخورده شدم چون ملين هم روم اثر نميكنه لطفا منو راهنمايي كنين  

2. خانم محترم سلام بنده را بپذیرید.

مدتها بود که مشکلی، چه شخصی و چه مربوط به دیگری، این چنین مرا آشفته نساخته بود. اما آن تبهکاری که بر شما رفته است، حالتی چنان ناخوشایند در من بوجود آورد، که تا بحال در خود سراغ نداشتم.

مشکل گوارشی و میگرن شما مشکل اساسی نیست.راهی که شما برای مقابله با این ضربه وحشتناک برگزیدید، مقصدی جز آن چه امروز در پیش پای شماست، نمی داشت.

خانمی محترم توسط 7 «انسان» جنایتکار مورد تجاوز مقعدی قرار میگیرد. با این امید که گذر زمان شفابخش است، دهانش را میبندد؛ سفره درد بی پایانش را نزد هیچکس پهن نمیکند؛ حتی دو ماه بعد   ازدواج میکند و انتظار دارد بدنش نیز ساکت بماند و روده ای که شدیدا مورد تعدی قرار گرفته است، اعتصاب نکند.

حتی اگر با معجزه ای مشکل گوارشی شما رفع شود، درد از جای دیگری از بدنتان بیرون خواهد زد.

خانم گرامی

به نظر می آید که شما دچار اختلال استرس پس از ضربه شده باشید. هرچه زودتر به یک خانم روان درمان مراجعه کنید و مشاوره ای را تجربه  کنید و با کمک روان درمان بار این فشار را از خود بکاهید.

برایتان بهترین ها را آرزو دارم  

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. منو ببخشین  نمیتونم  بهتون کمک  پزشکی بکنم.  اما ساکتم  نمیتونم باشم. درد شما  رو در وجود خودم حس میکنم. اخه چرا  نباید  اینقدر  امنیت تو مملکتمون داشته باشیم که سوار تاکسی شدن  ترس نداشته باشه؟ چرا  باید  یه  همچین فرهنگی تو جامعه مون  وجود داشته باشه که یه دختر نتونه از چند تا متجاوز شکایت کنه یا حتی  دردشو به  دیگران بگه؟؟؟
    فقط ميتونم باهاتون همدردي كنم و  ارزوي بهبودي داشته  باشم.

4. numex777 نوشته است:
    سلام جناب دكتر من مشكلي دارم كه تا حالا  جرات نكردم پيش دكتري برم چون خجالت ميكشم كه.... راستش 2 ساله كه اين مشكل رو دارم و مشكلم از انجا شروع شد كه    يه روز با سوار شدن به يه تاكسي دزديده شدم و از  طرف 7 مرد در يه نصفه روز از عقب بهم تجاوز شد هر چند كه شانس اوردم كه....ولي جرات نكردم اينو به كسي بگم كه ابروم.... تا چندين روز درد داشتم و شكمم چند بار در روز كار ميكرد ولي بعد از اون شكمم خيلي كم كار ميكرد تا اينكه 2 ماه بعد ازدواج كردم ميبخشيد كه حتي يه گلاب به روتون هم نميگم بعد از ازدواجم هرگز رابطه جنسی از عقب نداشتم و قرص مارولون مصرف ميكردم شكمم كم كم كم كار تر شد و حالا بعر از 2 سال 12 كيلو اضافه كردم و هفته اي فقط يك بار اونم به زور ملين هاي گياهي كه اقلب روم بي اثر هست شكمم كار ميكنه   البته با درد كار نميكنه و شل يا سفت نيست...شكمم به جلو اومده و خيلي از خودم خجالت ميكشم كه شكمم مثل زنهاي 4  5 ماه باردار شده...

هر وقت ميخوام برم دكتر شوهرم هم مياد و من نميتونم بگم كه.......در ضمن من 4 هفته قبل از اون اتفاق اون تجاوز ها عمل اپانديس انجام دادم و حالا 2 ساله كه ميگرن عصبي دارم و از قرص ارگوتامين استفاده ميكنم. كار بقيه اعضاي بدنم خوبه به غير از كمر درد هام كه شايد مرتبط با شكمم باشه. خيلي سرخورده شدم چون ملين هم روم اثر نميكنه لطفا منو راهنمايي كنين  

سلام دوست عزیز
    من به شما توصیه میکنم به هر طریقی که شده به پزشک مراجعه کنید چون استفاده طولانی مدت از قرصهای ملین نه تنها مفید نیست بلکه مضر هم هست
    برای حل کردن حداقل مشکل جسم خود میتوانید با دکتر زنان خود هم مشاوره کنید چون انجا با دکتر خود تنها هستید و ترس از بودن همسرتان وجود ندارد و دکتر راز دار بیمار خود است
    و مابقی مسائل رو بسپارید به دست خدا چون تنها اوست که از همه چیز مطلع است و شک نکن که اگر از حق خودش بگزره از حق بندش نمگذره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید