شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلاف سن در ارتباط حنسی

1. با عرض سلام خدمت همه عزیزان  اختلاف سن در رابطه جنسی چه تاثیری دارد ؟
    مثلا یه مرد 25 ساله با یه خانم 35 سال ایا این رابطه مضر نیست ؟
    اگر مضر است این ضرر متوجه کدام طرف می شود زن یا مرد ؟ لطفا کامل توضیح دهید

2. meisam3sot نوشته است: با عرض سلام خدمت همه عزیزان  اختلاف سن در رابطه جنسی چه تاثیری دارد ؟

سلام
    اگر از نظر رابطه جنسی و احساس مشکلی نداشته باشید این اختلاف سنی اشکالی ندارد
    اما برای ازدواج باید مراقب باشید که مشکلات اجتماعی و روانی و تفاوت عقیده نداشته باشید و نیاز به مشاوره است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ایا این رابطه در میل جنسی تاثیر نمیگذارد ؟ ایا این درست است که در مدت طولانی باعث از بین رفتن میل جنسی مرد می شود ؟

4. meisam3sot نوشته است: با عرض سلام خدمت همه عزیزان  اختلاف سن در رابطه جنسی چه تاثیری دارد ؟

سلام.
    در صورتی که سن زن بیشتر از مرد باشد، چند عامل مهم وجود دارد.
    1- زنان به دلیل اینکه زودتر به بلوغ می رسند و بنابراین تفکرات آنها نیز زودتر رنگ و بوی زنانگی می گیرد که با گذشت سن از هیجانات آن کاسته میشود. در صورتی که شما همچنان در اوج جوانی و هیجانات سنی قرار دارید. این مسئله موجب بروز اختلافات رفتاری و عدم برآورده شدن برخی توقعات می شود.
    2- سن بارداری بالا در خانمها باعث ایجاد استرس بیشتر در آنها  می شود. همچنین احتمال بارداری (به دلیل کاهش حجم تخمکهای رحم) شدیدا کاهش می یابد.
    3- خانمها با وجود اینکه سن خود را کمتر از واقعیت عنوان می کنند ویا سعی در نشان دادن آن دارند. Very Happy ولی از نظر فکری حاضر به عقب گرد نیستند. بنابراین خود را برای یک جهش بلند آماده کنید. شاید مجبور به دل کنن از برخی خواسته های جوانی شوید. مگر انکه همسر شما نیز با درک این واقعیت قدری به شما مجال داده و با شما راه بیاید.
    مزایا:
    1- تفکر بیشتر زن و همراهی بیشتر در مورد بیشتر مسایل زندگی و دوری از هیجانات و لجبازیهای بیمورد جوانی.
    2- انجام حرکات و رفتار عاقلانه تر و انتخاب روشهای درست زندگی.
    3- درایت بیشتر در اداره خانه و رسیدگی به امورات همسر و خانواده.

در کل در صورت تفاهم و عدم حرکت در مسیر یکجانبه گرایی، حل مشکلات فرا رو با استفاده از گفتمان، و درک صحیح از این تفاوت سنی و یافتن راههای مواجهه با مشکلات برخوردی احتمالی،
    به نظر من چندان تفاوتی با ازدواجهای معمول نخواهد داشت. بلکه  به قول برخی آقایون  موفقتر هم هست.
    (البته ابن نکته را هرگز از ذهن خود دور نکنید که خانمها همیشه زندگیساز و حیات بخش هستند در هر سن و سالی که باشند) Very Happy  Laughing  Mr. Green

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. سلام و و ضمن تشکر از خانوم پریسا بابت توضیحات دقیقشون .به نظر منم هیچ مشکلی نداره مهم دوست داشتن و سلامتی جسمانی طرفین.
    (من به پایان راه نیاندیشم که همین دوست داشتن زیباست)

6. سلام
    من این اعتقاد را ندارم -تفاوت سنی باعث تفاوت عمیق هیجانی در رابطه جنسی میان مرد و زن است

مردان جوان نیاز به گرمای ناشی از هیجانات غیر ارادی دارند که در زنان بالای 30 این هیجانات
    کاملا افول کرده میباشد
    در ارضا یه زن غیر حساس و یا با احساسات و رفلکس های جنسی برآورده شده با یه جوان
    هزاران مشکل ایجاد میشود
    من خودم از شوهرم 5 سال بزرگترم
    ای کاش 5 سال کوچکتر بودم

7. سلام.
    دوست عزیزم حق باشماست. من هم در پست بالا در مورد شماره 1 به همین موضعی که فرمودید اشاره کردم.
    به هر حال از محبت شما سپاسگذارم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید