شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سئوال درباره اسپری بی حسی ویاگرا

1. با سلام

من در حدود چند ماهی است که به خاطر انزال سریع از اسپری بی حسی ویاگرا با دوز 90000 استفاده می کنم و مدت 30 تا 40 دقیقه انزال را به تاخیر انداخته خواستم بدانم استفاده بلند مدت این اسپری مشگلی را برای من در آینده ایجاد می کند یا خیر ؟
    اگر روش دیگر ومفیدی به جای استفاده از اسپری هست لطفا بگویید؟؟؟؟؟

با تشکر از شما

2. سلام باید بگم در بیشتر مواقع بعد از یه مدت استفاده از این اسپری ها  اونها دیگه کاملا اثرشون و از دست میدن حتی ممکنه وضع شما بدتر از قبل بشه از نظر من شما بهتره با تمرینات مکرر و با همکاری شریک جنسیتون خودتون و کنترل کنید و پس از یه مدت با تمرین های پی در پی امیدوارم مشکلتون حل بشه.نزدیکی بدون استفاده از این وسایل و با کمی تمرین از نظر من بهترین راهه موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mehdit نوشته است: با سلام

من در حدود چند ماهی است که به خاطر انزال سریع از اسپری بی حسی ویاگرا با دوز 90000 استفاده می کنم و مدت 30 تا 40 دقیقه انزال را به تاخیر انداخته خواستم بدانم استفاده بلند مدت این اسپری مشگلی را برای من در آینده ایجاد می کند یا خیر ؟
    اگر روش دیگر ومفیدی به جای استفاده از اسپری هست لطفا بگویید؟؟؟؟؟

با تشکر از شما

سلام

انزال زودرس یکی از مسایلی است که هم برای مرد وهم برای زن میتواند مشکل سازبوده وآنهاراازرسیدن به اوج احساس لذت جنسی محروم سازد.چه بسیارندمردانی که به دلیل انزال زودرس همواره در برابر شریک جنسی خود احساس شرم میکنند وبه همین دلیل ارتباط جنسی آنهابه جای لذت بخش بودن، ناراحت کننده است.بطور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین۳تا۱۰دقیقه (بسته به سن وشرایط جسمی فرد)متغیروبطور متوسط ۵دقیقه برای مردان جوان است.هرچند بیشتر آقایان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تارسیدن به ارگاسم داشته باشند ولی زمان ارگاسم اصلا مهم نبوده وکیفیت ارگاسم بویژه همزمانی ارگاسم طرفین ازاهمیت برخوردار است.اگر دوطرف بطورهمزمان به ارگاسم برسند حتی اگرمدت کمی نزدیکی کرده باشند درآن صورت نزدیکی موفقی داشته اند.اکثر مردان به موضوع  fore play یا معاشقه قبل از انجام عمل نزدیکی بی توجه بوده لذا شریک جنسی آنها بعد از خودشان به ارگاسم میرسد وهمین موضوع درتماسهای بعدی باعث تنش شده وانزال زودرس راتشدید میکند. مهمترین عامل ایجاد وتشدید انزال زود رس درمردان اضطراب است.بیاد داشته باشید که بطور کلی انزال زودرس در جوانان وبویژه در افراد تحصیل کرده شایعتر است.اولین قدم برای رفع این مشکل دوری از استرس است.بایدبه مراحل یک کورس جنسی کاملا توجه کرد.یک fore playخوب میتواند تا حد زیادی فاصله زمانی برای رسیدن به ارگاسم را بین زن و مرد کمتر کرده وخیلی کمک کننده باشد.برای مبارزه با انزال زودرس همکاری زن ومرد هردو لازم است. .
    روشهای دارویی/غیر دارویی/رفتاری و….برای رفع انزال زودرس وجود دارد که بطور خلاصه در این جا راجع به آنها گفتگو میکنیم.
    برای درمان انزال زودرس روشهای متفاوتی وجود داردکه یکی از آنهاsqueezing techniqu  است.

یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زود رس روش start & stop نام دارد.در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعداز آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته وبرای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید.

یکی دیگر از راههای جلوگیری از انزال زودرس استفاده از کاندوم میباشد.کاندوم یکی از روش های پیشگیری از حاملگی بوده که از انتقال بیماریهای جنسی بویژه ایدز وسوزاک هم جلوگیری میکند.بعلت پوشش پلاستیکی کاندوم آلت تناسلی کمتر تحریک شده و زمان انزال طولانی تر می شود.

یکی از راههایی که اخیرا خیلی مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از داروهای بی حسی است.کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده وبه فرم های مختلف مانند اسپری، کرم، ژل دربازار وجود دارند.این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت شده و درنتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می یابد.باید توجه داشت که استفاده از مواد بی حسی شمشیر دو لبه بوده واستفاده زیاد و نادرست از آنها میتواند هدایت عصبی را از آلت کاملا متوقف
    نماید. درنتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی شهوت خود را هم از دست بدهد وحتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد!

هرچند گروهی از افراد از داروهای گیاهی ویا شیمیایی برای درمان انزال زودرس استفاده میکنند،ولی اثر هیچکدام ثابت شده نیست وپروتکل درمانی واحدی برای آن وجود ندارد.داروهایی مانند :ویاگرا، یوهیمبین ومانند آن تاثیری در انزال نداشته فقط باعث ایجاد نعوظ بهترآلت به هنگام تحریک جنسی میشوند.گاهی استفاده از داروی فلوگستین بعلت ایجاد بی حسی در آلت میتواند مفید باشد.اثر ویتامین E هم ثابت شده نیست.در طب سنتی وگیاهی تجربه هایی برای درمان این عارضه وجود دارد که در بعضی افراد خیلی هم مثمر ثمر بوده و باعث بهبودی کامل آنها شده است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید