شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از ژل ليدوكايين براي بي حسي هنگام نزدیکی

1. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقاي دكتر
    شخصي رو مي شناسم كه به جاي اسپري هاي بي حس كننده از ژل ليدوكايين بر روي آلت خودش استفاده مي كرد به منظور جلوگيري از انزال زودرس موقع رابطه).

مي خواستم بدونم اين كار شدنيه... تاثيري داره؟؟؟ يا چه مشكلاتي ميتونه داشته باشه؟؟

ممنون از راهنماييتون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sepra نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر
    شخصي رو مي شناسم كه به جاي اسپري هاي بي حس كننده از ژل ليدوكايين بر روي آلت خودش استفاده مي كرد به منظور جلوگيري از انزال زودرس موقع رابطه).

مي خواستم بدونم اين كار شدنيه... تاثيري داره؟؟؟ يا چه مشكلاتي ميتونه داشته باشه؟؟

ممنون از راهنماييتون
    سلام.
    درصد لیدوکایین موجود در ژل لیدوکایین از اسپری اون بسیار کمتره. برای جلوگیری از انزال زود رس چندان مناسب نیست. برای روان سازی فرایند دخول و خروج بیشتر مورد استفاده قرار می گیره.
    در صورتی که در شخصی از انزال جلوگیری کنه باید توجه داشت که رسیدن به ارگاسم در خانمها رو هم به تاخیر می اندازه.
    در ضمن در خانمها گاها با سوزش در واژن همراه است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام مجدد...

ببخشيد منظور من از ژل پيروكسيكام هموم ژل دردشكن موضعي هستش...

يعني در صورت نداشتن حساسيت از همين ژل جهت سهولت دخول و خروج استفاده ميشه يا منظورتون ژلي هستش كه به همين منظور ساخته شده...

با تشكر از پاسخ شما

4. sepra نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر

ممنون از راهنماييتون

سلام
    بله ژل ليدوكائين هم به عنوان بي حس كننده استفاده ميشود
    مشكلي كه ميتونه ايجاد كنه اين است كه بعد از يك مدت كه بدن به اون عادت كرد اثر آن كمتر ميشود   و  مشكل انزال زودرس را حاد تر ميكنه بهتره براي درمان انزال زودرس به پزشك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد

5. سلام
    همسر من انزال زودرس دارد
    استفاده از ژل و اسپری و قرص فایده ای نداشت
    چه کنیم؟

6. سلام.
    استفاده از کاندم تاخیری، تمرین تمرکزی (خیلی مهم، در کلاسهای قبل از ازدواج نیز بر این مورد تاکید زیادی وجود دارد)،آخرین راه: استفاده از آمپول (فقط با تجویز پزشک وتعیین مقدار دز آن، از مصرف خودسرانه شدیدا پرهیز شود زیرا می تواند عوارض وحشت ناکی به همراه داشته باشد.)

7. البته با اجازه دکتر
    ولی من شنیدم استفاده از هر نوع وسیله مصنوعی برای هر عملی اعم از تحریک و تاخیر در انزال و ... صحیح نیست چون شاید در دفعات و بارهای اول ظاهرا" مفید و و کارا بنظر آید ولی بعد از مدتی بدن برای همیشه به آن وابستگی فکری و جسمی پیدا میکند و دیگر از حالت طبیعی خارج میشود.
    شخصی را میشناسم مدتها از اسپری لیدوکایین جهت تاخیر در انزالش استفاده میکرد و حتی دیگران را به استفاده از آن تشویق میکرد (بدلیل اینکه احساس رضایت در استفاده از آن میکرد) حال دیگر وی نمیتواند بدون این تاخیر انداز های مصنوعی جلوی انزال خود را بگیرد و  کنترل انزالش بکلی از دستش خارج شده !

بنظر من فقط رابطه جنسی طبیعی !!!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. [باسلام من 31سالمه و متاهل هستم برای انزال دیتر از زل لیدوکاین استفاده میکنم میخاستم بدونم مشکلی داره یا نه اگه راه بهتر کم عوارض تر هست راهنمایی کنید لطفا وجواب را اییمل کنیدabasangoti@yahoo.com   ممنون

9. abasjoon نوشته است: [باسلام من 31سالمه و متاهل هستم برای انزال دیتر از زل لیدوکاین استفاده میکنم میخاستم بدونم مشکلی داره یا نه اگه راه بهتر کم عوارض تر هست راهنمایی کنید لطفا وجواب را اییمل کنیدabasangoti@yahoo.com   ممنون

سلام
    لیدوکایین عوارض خاصی نداره جز اینکه شما رو شرطی می کنه که هروقت ژل بود پس رابطه خوب برقرار می شود و هرگاه نبود رابطه خوب نیست !
    روش کم عارضه تر اینه که بتونید هیجانات خودتون رو کنترل کنید و با استفاده از کنترل حرکاتتون زمان انزال رو به تاخیر بیاندازید . در این بین نقش دکتر اورولوژیست و حتی مشاور کاملا می تونه موثر باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید