شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرده بکارت ..

1. با سلام خدمت آقای دکتر سوالی خیلی ذهن مرا مشغول کرده من مدتی است که ازدواج کردم قصد دارم زندگی مشترک را شروع کنم ولی از شب زفاف یا همون پاره کردن بکارت میترسم راستش اصلا بلد نیستم همسرم هم بلد نیست نمی دانم دخول دقیقا باید از کجا باشد.شنیدم مخرج ادرار جداست و اگر بلد نباشی ممکنه که به محل ادرار اسیب وارد بشه کمکم کنید تا از این دغدغه نجات ÷یدا کنم ممنون  Sad  Question

2. سلام.
    بهترین روش برای تشخیص محل ورودی واژن به ترتیب زیر مشخص می شود.
    زن به پشت خوابیده و یک بالش نسبتا کم ارتفاع را زیر کمر در ناحیه گودی کمر به شکلی قرار می دهد که باسن تا حدودی از زمین فاصله بگیرد. پاها را بالا آورده و به طرفین باز می کند. در این حالت تشخیص محل پرده بکارت برای همسر شما آسان است و می تواند با قرار دادن آلت بر روی آن و فشار عمل دخول را انجام دهد. به دلیل احتمال خونریزی حتما در زیر پای خود پارچه و یا مشمای پلاستیکی و ... را پهن کنید و آمادگی مواجهه با آن را داشته باشید. اصلا ترسی به دل راه ندهید و به خاطر داشته باشید که همه زنان این لحظه را تجربه کرده اند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ghalb نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر سوالی خیلی ذهن مرا مشغول کرده من مدتی است که ازدواج کردم قصد دارم زندگی مشترک را شروع کنم ولی از شب زفاف یا همون پاره کردن بکارت میترسم راستش اصلا بلد نیستم همسرم هم بلد نیست نمی دانم دخول دقیقا باید از کجا باشد.شنیدم مخرج ادرار جداست و اگر بلد نباشی ممکنه که به محل ادرار اسیب وارد بشه کمکم کنید تا از این دغدغه نجات ÷یدا کنم ممنون  Sad  Question

سلام،
    از تصاویر موجود در گالری سایت مثل تصویر مربوط به دستگاه تناسلی خارجی (اینجا کلیک کنید) هم می توانید کمک بگیرید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام،
    همونطور که یکبارم نوشتم،من دوستی دارم که در حین رابطه جنسی در حدود یک بند انگشت از انگشت پارتنرش داخلش شده،پرده اش هم از نوع حلقوی بوده.البته دردی نداشته و چون پریود هم بوده،مقدار خیلی کمی خون لزج مثل خون پریود بدست طرف خورده.می خواستم ببینم امکان پارگی پرده اش هست؟
    همچنین شنیدم که برای پارگی پرده توسط دخ.ل چیزی حدودا 5 6 سانتیمتر باید وارد بشه،درسته یا نه؟
    اگه سریعا جواب بدین ممنون میشم.

5. kd_uut نوشته است: با سلام،
    همونطور که یکبارم نوشتم،من دوستی دارم که در حین رابطه جنسی در حدود یک بند انگشت از انگشت پارتنرش داخلش شده،پرده اش هم از نوع حلقوی بوده.البته دردی نداشته و چون پریود هم بوده،مقدار خیلی کمی خون لزج مثل خون پریود بدست طرف خورده.می خواستم ببینم امکان پارگی پرده اش هست؟
    همچنین شنیدم که برای پارگی پرده توسط دخ.ل چیزی حدودا 5 6 سانتیمتر باید وارد بشه،درسته یا نه؟
    اگه سریعا جواب بدین ممنون میشم.

سلام
    معمولا پرده هاي حلقوي در هنگام دخول پاره نميشوند و خونريزي ندارند فقط كمي باز ميشوند و يا در چند ناحيه شكاف ايجاد ميشود
    احتمالاً خون مربوط به پريود بوده ولي براي از بين رفتن بكارت نياز نيست كه حتماً 5 يا 6 سانتي متر آلت و يا دست وارد واژن شود چون پردئه در ابتداي ورودي واژن قرار دارد ممكن است آسيب ببيند
    اما در مورد بالا چون پرده حلقوي بوده با يك بند انگشت امكان آسيب كم است ميتوننند براي برسي بيشتر به پزشك زنان مراجعه كنيد

6. ROHAM نوشته است:
    taze_domad نوشته است:

سلام،
    احتمالا مورد چهارم منظور بوده است.

لطفا اسم بقیه موارد رو هم بگین؟

در مورد پرده شرابه ای میشه بیشتر اطلاعات بدین؟یا یه سایتی معرفی کنید؟

7. سلام، من بچه که بودم بعد از ادرار برای تمیز کردن خود از فشار زیاد شیر آب استفاده میکردم. آیا این میتونه باعث آسیب پرده بکارت شده باشه؟
    و بعد از دوران پریود هم برای اطمینان از پاک شدن از فرو بردن یک دستمال درون آلت استفاده میکنم آیا این میتونه به پرده بکارت آسب برسونه؟
    ممنونم.

8. neeyaz نوشته است: سلام، من بچه که بودم بعد از ادرار برای تمیز کردن خود از فشار زیاد شیر آب استفاده میکردم. آیا این میتونه باعث آسیب پرده بکارت شده باشه؟
    و بعد از دوران پریود هم برای اطمینان از پاک شدن از فرو بردن یک دستمال درون آلت استفاده میکنم آیا این میتونه به پرده بکارت آسب برسونه؟
    ممنونم.
    سلام.
    در برخی اوقات میتونه آسیب برسونه. باید دید که آیا پس از انجام این اعمال توسط شما، چه اتفاقی افتاده (خونریزی، درد، و ...)

9. سلام خدمت هموطناي عزيز.
    من به تازگي با دختر مورد علاقم نامزد كردم و قبل اون به مدت چند سال با هم دوست بوديم، ولي بعد نامزدي و اولين شبي كه با هم بوديم رابطه جنسی دهاني رو تجربه كرديم و بعد از معاشقه و تحريك زياد من زبونم رو به داخل واژن فرو كردم ولي هيچ درد يا خون ريزي پيش نيومد.
    از نظر من هيچ مشكلي نيست چون كاملا بهش اعتماد داررم و به نجابتش ايمان دارم ولي مادر خانومم اسرار دارن كه برگه معاينه داشته باشيم و نامزدم از بابت ابنكه به باكره بودنش آسيب رسيده باشه و يا خش افتاده باشه بسيار نگرانه! خالا ميخواستم ببينم امكان داره با رابطه جنسی دهاني و موزدي كه در بالا اشاره كردم پرده آسيب ببينه؟
    اين رو هم ذكر كنم كه هيچ موقع آلتم رو فرو نكردم و يا با انگشت اين كار رو نكردم فقط با زبان و بعد از تحريك كامل بوده! ضمنا در دفعات بعد نيز دخول نداشتيم ولي به شخصه و بعد از مطالعه فراوان نتونستم پرده ايشونو به طور آشكار و واضح ببينم!

آيا دكتر قادر به تشخيص رابطه جنسی دهاني و وجود خش خواهد بود؟

بسيار از سايت خوبتون كه بدون چشمداشت سوالات مطرح شده رو جواب مي‌دين مجكرم!

10. سلام هر امکانی هست ولی به نظر من احتمالش ضعیفه که آسیبی رسیده  باشه.به هر حال فقط با مشاهده عینی پزشک میشه نظر قطعی داد.

11. سلام.
    معاینه پزشک باعث تشخیص وجود و یا عدم وجود و در صورت پارگی و یا خش زمان تقریبی اون میشه. اما زیاد نگران نباشید چون همونطور که جناب آریانا فرمودند، احتمالش بسیار ضعیفه.

12. با سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه تشخیص داد کسی که پرده حلقوی داره نوعش ارتجایی هست یا غیر ارتجایی و تفاوت این دو چیه ؟

با تشکر

13. sepehr_sn نوشته است: با سلام
    میخواستم بدونم چطوری میشه تشخیص داد کسی که پرده حلقوی داره نوعش ارتجایی هست یا غیر ارتجایی و تفاوت این دو چیه ؟

با تشکر

سلام در مورد   تعاریف انوع پرده در سایت جستجو کنید خواهید یافت. و برای تشخیص نوع پرده فقط باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

14. با سلام خدمت شما
    من مدتی بود که نامزد کرده بودم و بعد از مدتی متوجه شدم که نامزدم دارای پرده حلقوی هست و ما 7 بار دخول انجام دادیم
    دفعه اول اصلا موقع ارتباط خونی نیومد ازش ولی 2 ساعت بعد از ارتباط چند قطره خون آبه ازش اوومد
    دفعات بعدی هم در هین ارتباط ازش خون میومد در حد 3 قطره هم بعد از ارتباط چند قطره
    می خواستم بدونم که این خون ماله چیه ؟؟ مال پردس ؟ ماله گشاد شدن درون دستگاه ؟
    سوال دیگه هم که داشتم این بود که کلا کسانی که دارای پرده حلقوی هستن بعد از داشتن ارتباط پرده انها گشاد میشه و معلوم میشه که ارتباط داشتن یا نه ؟

چون من و نامزدم داریم از هم جدا میشم برام سوال بود

با تشکر فراوان برای پاسخ شما

15. با سلام.اگر شما الت بزرگ و همسرتان الت تناسلی کوچکی داشته باشه علت این چند قطره خون میتونه  ایجاد شکاف های به وجودامده در پرده باشه و باید بگم که با مراجعه به دکتر دخول قطعا مشخص میشه حتی در پرده های حلقوی Rolling Eyes

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 36
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید