شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لک بینی بعد از نزدیکی

1. با سلام.
    دکتر عزیز.من متاسفانه نمی دونم شما آقا هستید یا خانم.من مشکلی دارم که حسابی اعصابم رو به هم ریخته.می دونید بعد از هر بار نزدیکی.نه درست همون موقع بعد از آن،بلکه حدود دو تا سه ساعت بعد ترشحات صورتی رنگی می بینم که گاهی یکم تیره تر هستند ولی همیشه خیلی کم اند.رفتم پیش دکتر زنان ،معاینه کرد اما چیزی ندید اما چون احتمال عفونت می داد بهم قرص خشک کننده و آمپول داد.استفاده کردم اما بعد از چند بار که چیزی نبود دوباره همون ترشح صورتی رو دیدم.خواهش می کنم بهم بگید بدونم چرا اینطور می شه.با تشکر

2. mitra_2 نوشته است: با سلام.
    دکتر عزیز.من متاسفانه نمی دونم شما آقا هستید یا خانم.من مشکلی دارم که حسابی اعصابم رو به هم ریخته.می دونید بعد از هر بار نزدیکی.نه درست همون موقع بعد از آن،بلکه حدود دو تا سه ساعت بعد ترشحات صورتی رنگی می بینم که گاهی یکم تیره تر هستند ولی همیشه خیلی کم اند.رفتم پیش دکتر زنان ،معاینه کرد اما چیزی ندید اما چون احتمال عفونت می داد بهم قرص خشک کننده و آمپول داد.استفاده کردم اما بعد از چند بار که چیزی نبود دوباره همون ترشح صورتی رو دیدم.خواهش می کنم بهم بگید بدونم چرا اینطور می شه.با تشکر

سلام،
    آخرین باری که تست پاپ اسمیر (نمونه برداری از ترشحات گردن رحم) داده اید چه زمانی بوده است؟

3. سلام.من این تست رو ندادم.متشکرم.

4. mitra_2 نوشته است: سلام.من این آزمون رو ندادم.متشکرم.

سلام،
    به نظر من بهتر است در اولین فرصت جهت معاینه و ارزیابی این مشکل (لکه بینی بعد از نزدیکی) به پزشک زنان مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید