شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی بدون علائم بر خلاف معمول؟؟؟

1. با سلام آیا احتمال دارد حاملگی بدون علائم بارداری رخ دهد؟؟به عبارت بهتر بر خلاف معمول که حاملگی با علائمی چون حالت تهوع و بیمیلی و بزرگ شدن سینه ها و  غیره... همراه است کسی بدون کوچکترین علائمی  حامله  باشد.و یک جنین 1 یا 2ماه داشته باشد؟؟؟

2. aryana1 نوشته است: با سلام آیا احتمال دارد حاملگی بدون علائم بارداری رخ دهد؟؟به عبارت بهتر بر خلاف معمول که حاملگی با علائمی چون حالت تهوع و بیمیلی و بزرگ شدن سینه ها و  غیره... همراه است کسی بدون کوچکترین علائمی  حامله  باشد.و یک جنین 1 یا 2ماه داشته باشد؟؟؟
    سلام.
    دوست خوبم بعضا در برخی نقاط یک سری استثنا وجود داره. مثلا من به شخصه با خانمی مواجه شدم که با وجود بارداری، 2 دوره پریودی رو هم پشت سر گذاشته بود و هیچ علامتی از بارداری رو حس نکرده بود. جالب اینجاست که آزمایش بتا هم جواب منفی داد ولی سونو یه چیز دیگه می گفت و واقعا هم ایشون باردار بودند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام  پریسا خانوم  ممنون از جوابتون . یعنی ممکن واقعا جواب آزمایش هم نشون نده؟؟؟؟به نظر غیر ممکن میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. aryana1 نوشته است: سلام  پریسا خانوم  ممنون از جوابتون . یعنی ممکن واقعا جواب آزمایش هم نشون نده؟؟؟؟به نظر غیر ممکن میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام.
    آره واقعا عجیب بود. البته قرار شد یه آزمایش بتا دیگه در جایی معتبر تر داده بشه چون آزمایشگاه قبلی چندان خوش نام نبود، که دیگه من برخوردی با اون خانواده نداشتم تا چند روز بعد از زایمان. که بچه دارای وزن بسیار کمی بود و مشکل تنفسی داشت و متاسفانه تا 5 الی 6 روزی که اونجا بودم، همچنان زیر دستگاه بود. دیگه خبری ندارم اما امیدوارم همه چیز به خیر گذشته باشه.

5. aryana1 نوشته است: با سلام آیا احتمال دارد حاملگی بدون علائم بارداری رخ دهد؟؟به عبارت بهتر بر خلاف معمول که حاملگی با علائمی چون حالت تهوع و بیمیلی و بزرگ شدن سینه ها و  غیره... همراه است کسی بدون کوچکترین علائمی  حامله  باشد.و یک جنین 1 یا 2ماه داشته باشد؟؟؟

سلام،
    علایمی که به عنوان نشان بارداری ذکر کردید، از دلایل اثبات 100% بارداری نیستند، بارداری با وجود بتا هاچ سی جی در ادرار یا خون و یا سونوگرافی تایید می شود و سایر علایم علایمی احتمالی هستند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید