شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا واقعا زنها نمی دانند چه موقع ارضا می شوند؟

1. xero

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من در سایت جستجو کردم ولی جوابی برای این سوال پیدا نکردم. خیلی از دوستان هم شبیه این سوال را داشته اند ولی به طور واضح جوابی به آن داده نشده. از تمام صاحبنظران خواهش می کنم نظر دهند.

2. با سلام. این موضوع از نظر من جدا غلطه اگر زنها ندونن کی ارضا میشن پس از کجا میفهمن که واقعا ارضا شدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس رابطه جنسی براشون چه لذتی میتونه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ Confused  Rolling Eyes
    همه در هنگام  ارضا شدن و بعد از اون علائمی دارن مثلا در هنگام ارگاسم رعشه یا موجی در بدن می پیچه. نوک سینه ها سفت و کمی برامده میشه.فشار خون و تعداد تنفس بالا میره.هیجان زیادی به فرد دست میده که هرکس بگونه ای  اون و تخلیه میکنه و شاید از شدت هیجان شخص به گریه بیوفته.و نشانه های بعد از ارگاسم اینه که ممکنه شخص بعد از اون یه حالت بی حالی و سرگیجه بهش دست بده یا حتی تا چند دقیقه بعد از اون نتونه رو پاهاش بایسته.فشار خون و تعداد تنفس کم کم به حالت عادی خودش باز میگرده.و بدن شل میشه و اکثر خانمهایی که یه ارگاسم خوب داشته باشن مطمئن باشید بعد از اون حتما دربارش حرف میزنن در حالی که لبخند رضایت بر لب دارن.
    و باید بگم که درصد کمی از خانمها ارگاسم و تجربه میکنن و همش بستگی به شریک جنسی داره که تا چه حد به مسائل جنسی و احساسات و نیازهای طرفش وارد باشه و بتونه اون و تا اوج ببره.
    این لذت بزرگی که خیلی از مردا نمیتونن به همسر یا شریک جنسیشون بدن فقط کمی اطلاعات لازمه.موفق باشید.

3. xero نوشته است: سلام من در سایت جستجو کردم ولی جوابی برای این سوال پیدا نکردم. خیلی از دوستان هم شبیه این سوال را داشته اند ولی به طور واضح جوابی به آن داده نشده. از تمام صاحبنظران خواهش می کنم نظر دهند.

سلام.
    از موارد ذکر شده توسط مریم خانم معمولا احساسی شبیه به بی وزنی یا شل شدن بدن به طور مشترک وجود داره ولی در افراد مختلف میزان آن متفاوت است.
    بر خلاف مردان که لحظه اوج آنها به راحتی قابل تشخیص است اما خانمها تنها با یک احساس درونی می تونند به این موضوع پی ببرند. تحریک پیش از دخول توسط همسر همیشه بهترین نتیجه را در به ارگاسم رسیدن خانمها دارد. این تحریک می تواند با کلیه نقاط حساس بدن خانمها انجام شود و منحصر به نقطه خاصی نیست. با توجه به این نکته که ارگاسم در زنان 10 برابر دیر تر از آقایان اتفاق می افتد، بنا براین معمولا رسیدن به ارگاسم کاری سخت می نماید اما اگر سعی شود عمل دخول زمانی انجام شود که زن در حین تحریک توسط مرد، خودش تقاضای دخول (احساس نیاز به دخول) را به مرد اعلام کند. در این صورت امکان رسیدن به ارگاسم در زن، پیش از ارضای مرد و یا در حین آن وجود دارد.

فراموش نکنید که عمل دخول سومین مرحله از مراحل چهارگانه زناشویی است که در صورت رعایت موارد پیش و پس از آن، زنا شویی شیرینتر می شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید