شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل چشمی

1. باسلام و خسته نباشید
    من یه مشکلی دارم که از هفته ۳۳ بارداری باهاش درگیرم.
    یک روز بصورت ناگهانی دیدم کم شد با اینکه نور اتاق خیلی زیاد بود و یک خط نامریی هلالی زیگزاگ اومد توی دیدم.چند دقیقه همینجوری حرکت کرد و از بین رفت. دکتر زنانم گفت بخاطر هورمون های بارداری هستش.بعد زایمان درست میشه . از هفته ۳۳ تا آخر بارداریم چند باری این اتفاق برای چشمم افتاد طوری که حتی وقتی چشممو میبستم هم میدیدمش.
    الان من پنج روزه زایمان کردم با بی حسی . دیروز هم یه نقطه های سفید مثل جرقه اومد توی دیدم و‌ بعد چند ثانیه ناپدید شد و برای چند دقیقه یه هاله تاریک توی چشمم اومد.امرور هم دوباره اون خط زیگزاگ تکرار شد ..
    با توجه به اینکه تعطیلات داره شروع میشه و دسترسی به پزشک سخته میخواستم ببینم این مشکل از چی می‌تونه باشه . ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید