شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداري با وجود سه بار پریود

1. با سلام، آيا براي دختري احتمال بارداري با وجود سه بار پريود امكان دارد؟ با توضيح اينكه در تاريخ ٤ فروردين يك رابطه سطحي بدون دخول ( لاپا...) داشته باشد و پيشاب به دهانه واژنش ماليده شده باشد و تو نرفته باشد و مني در بيرون ريخته شده باشد.با اين توضيح كه آلت مرد تر بوده است .پنج روز بعد از رابطه مشكوك يعني ٩ فروردين پريود شده باشدوخونريزي مقداري بيشتر از دفعه هاي قبل باشد. تاريخ پريود قبلي ١٢ اسفند بوده است. در تاريخ هاي ٩ ارديبهشت و ٦ خرداد پريود شده باشد. از ترس و اضطراب زياد ، سه يا چهار ساعت بعد از رابطه مشكوك ٤ عدد قرص ال دي مصرف شد ولي به علت تهوع شديد،بعد از ١٢ ساعت دور دوم قرصها مصرف نشد. يعني مصرف قرص اورژانسي ناقص بود.يك تست بي بي چك در تاريخ ٢٦ فروردين منفي بود.  ولي چند روز است كه فرد احساس مي كند شكمش يكمي بزرگ شده و بسيار نگران و مضطرب است. قبل از پريود شدن دفعه ي سوم ، صورتش بسيار رنگ پريده بود. و همش احساس ميكند شكمش بزرگ شده است شلوار به نظرش تنگ مي آيد و كمي هم حالت سرگيجه خفيف دارد.مطالب سايت را خوندم ولي مورد مشابهي نديدم. در سايت نوشته بود در صورت پريود شدن احتمال بارداري منتفي است ولي در بعضي جاها هم نوشته اند طرف با وجود اينكه باردار بوده ولي پريود هم ميشده و حتي در فاميل هم نمونه بارداري با سه بار پريود ، دارند .آيا با اين تفاسير احتياج به آزمايش خون مي باشد؟ توروخدا كمك كنيد و ما را از نگراني نجات دهيد.توروخدا زود جواب بدين

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hadimd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Negaran139 نوشته است: با سلام، آيا براي دختري احتمال بارداري با وجود سه بار پريود امكان دارد؟ با توضيح اينكه در تاريخ ٤ فروردين يك رابطه سطحي بدون دخول ( لاپا...) داشته باشد و پيشاب به دهانه واژنش ماليده شده باشد و تو نرفته باشد و مني در بيرون ريخته شده باشد.با اين توضيح كه آلت مرد تر بوده است .پنج روز بعد از رابطه مشكوك يعني ٩ فروردين پريود شده باشدوخونريزي مقداري بيشتر از دفعه هاي قبل باشد. تاريخ پريود قبلي ١٢ اسفند بوده است. در تاريخ هاي ٩ ارديبهشت و ٦ خرداد پريود شده باشد. از ترس و اضطراب زياد ، سه يا چهار ساعت بعد از رابطه مشكوك ٤ عدد قرص ال دي مصرف شد ولي به علت تهوع شديد،بعد از ١٢ ساعت دور دوم قرصها مصرف نشد. يعني مصرف قرص اورژانسي ناقص بود.يك تست بي بي چك در تاريخ ٢٦ فروردين منفي بود.  ولي چند روز است كه فرد احساس مي كند شكمش يكمي بزرگ شده و بسيار نگران و مضطرب است. قبل از پريود شدن دفعه ي سوم ، صورتش بسيار رنگ پريده بود. و همش احساس ميكند شكمش بزرگ شده است شلوار به نظرش تنگ مي آيد و كمي هم حالت سرگيجه خفيف دارد.مطالب سايت را خوندم ولي مورد مشابهي نديدم. در سايت نوشته بود در صورت پريود شدن احتمال بارداري منتفي است ولي در بعضي جاها هم نوشته اند طرف با وجود اينكه باردار بوده ولي پريود هم ميشده و حتي در فاميل هم نمونه بارداري با سه بار پريود ، دارند .آيا با اين تفاسير احتياج به آزمايش خون مي باشد؟ توروخدا كمك كنيد و ما را از نگراني نجات دهيد.توروخدا زود جواب بدين

سلام
    احتمال بارداري صفره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. ---
    این موضوع توسط من (دکتر رهام صادقی) مورد بازبینی قرار گرفته است. من فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران هستم و در سال 1382 فارغ التحصیل شدم. من عضو سازمان نظام پزشکی ایران هستم.
    مطالب مطرح شده در این پست حاوی توصیه های پزشکی نبوده و فقط جنبه آموزشی دارد. دستورات پزشکی كه فرد را حضورا و راسا معاينه كرده است همواره در اولويت قرار دارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید