شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی

1. سلام  من یه سوالی داشتم  ممنون میشم راهنماییم کنید
    راستش من خودارضایی انجام میدم  و اینجوریه ک روی شکم میخوابم یه یه پتو زیر خودم میزارم و . . .دیشبم همینکارو کردنم منتها خیلی به زیر شکمم فشار وارد کردم  از دیشب تا الان حالت تهوع دارم و یه جوریه ک انگار شکمم و زیر شکمم منقبصه یه کم درد داره  و حالا نمیدونم از روی استرس یا هر چی بالا هم اوردم
    مشکل جدی ای برام پیش اومده؟

2. ID_Saraaa نوشته است: سلام  من یه سوالی داشتم  ممنون میشم راهنماییم کنید
    راستش من خودارضایی انجام میدم  و اینجوریه ک روی شکم میخوابم یه یه پتو زیر خودم میزارم و . . .دیشبم همینکارو کردنم منتها خیلی به زیر شکمم فشار وارد کردم  از دیشب تا الان حالت تهوع دارم و یه جوریه ک انگار شکمم و زیر شکمم منقبصه یه کم درد داره  و حالا نمیدونم از روی استرس یا هر چی بالا هم اوردم

دردش اول وسط شکم و زیر دلم بود والان زیر دلم سمت راست
    یه حالتیه انگار تیر میکشه و درد میگیره. امکان نداره اپاندیسم باشه درسته؟

3. ID_Saraaa نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است: سلام  من یه سوالی داشتم  ممنون میشم راهنماییم کنید

دردش اول وسط شکم و زیر دلم بود والان زیر دلم سمت راست
    یه حالتیه انگار تیر میکشه و درد میگیره. امکان نداره اپاندیسم باشه درسته؟

سلام
    این درد ربطی به کاری که انجام دادید تداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ممنونم ک جواب دادین. راستش من رفتم دکتر  فک کرد اپاندیسمه سونوی اپاندیس دادم مشخص شد نیس. امروز سومین روزه  و همچنان درد داره. کمتر شده ولی اگ روی شکم بخوابم درد میگیره و هر از گاهی حالت تهوع. و حس میکنم یکم ورم داره. امکان داره چه اتفاقی برام افتاده باشه؟

5. ID_Saraaa نوشته است: ممنونم ک جواب دادین. راستش من رفتم دکتر  فک کرد اپاندیسمه سونوی اپاندیس دادم مشخص شد نیس. امروز سومین روزه  و همچنان درد داره. کمتر شده ولی اگ روی شکم بخوابم درد میگیره و هر از گاهی حالت تهوع. و حس میکنم یکم ورم داره. امکان داره چه اتفاقی برام افتاده باشه؟

امروز چهارمین روزه و همچنان درد داره اگ بشینم و بهش فشار بیاد یا پاهامو تو شکمم جمع کنم یا روی شکمم دراز بکشم درد میگیره. امکان داره عضلات زیر شکممم به خاطر فشاری ک بهش اوردم گرفته باشه؟
    چه دکتری باید برم؟ممنون میشم راهنماییم کنید

6. ID_Saraaa نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است: ممنونم ک جواب دادین. راستش من رفتم دکتر  فک کرد اپاندیسمه سونوی اپاندیس دادم مشخص شد نیس. امروز سومین روزه  و همچنان درد داره. کمتر شده ولی اگ روی شکم بخوابم درد میگیره و هر از گاهی حالت تهوع. و حس میکنم یکم ورم داره. امکان داره چه اتفاقی برام افتاده باشه؟

امروز چهارمین روزه و همچنان درد داره اگ بشینم و بهش فشار بیاد یا پاهامو تو شکمم جمع کنم یا روی شکمم دراز بکشم درد میگیره. امکان داره عضلات زیر شکممم به خاطر فشاری ک بهش اوردم گرفته باشه؟

سونو دادید؟
    شاید سنگ باشه
    یا عفونت
    متخصص داخلی

7. badomak نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است: ممنونم ک جواب دادین. راستش من رفتم دکتر  فک کرد اپاندیسمه سونوی اپاندیس دادم مشخص شد نیس. امروز سومین روزه  و همچنان درد داره. کمتر شده ولی اگ روی شکم بخوابم درد میگیره و هر از گاهی حالت تهوع. و حس میکنم یکم ورم داره. امکان داره چه اتفاقی برام افتاده باشه؟

سونو دادید؟
    شاید سنگ باشه
    یا عفونت
    متخصص داخلی

عفونت فک کنم داشته باشم دکتر قرص و اینا داد. سابقه سنگ و اینا تا حالا نداشتم
    راستش از بعد اون فشاری ک وارد کردم اینجوری شدم  تا قبلش اصلا درد نداشتم. الان یه جوریه ک یه فشار کوچیک وارد میکنم درد میگیره
    سونوی کامل ندادم

8. ID_Saraaa نوشته است:
    badomak نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است:

سونو دادید؟
    شاید سنگ باشه
    یا عفونت
    متخصص داخلی

عفونت فک کنم داشته باشم دکتر قرص و اینا داد. سابقه سنگ و اینا تا حالا نداشتم
    راستش از بعد اون فشاری ک وارد کردم اینجوری شدم  تا قبلش اصلا درد نداشتم. الان یه جوریه ک یه فشار کوچیک وارد میکنم درد میگیره
    سونوی کامل ندادم

باور کن ربطی به اون داستان نداره
    مشکل حای دیگه هست که باید بررسی بشه

9. راستش من سونوی مثانه کلیه مجاری ادرار و لگن دادم مشخص شد سنگ کلیه دارم و بزرگترینشون طولش3/4 سمت راست و بقیه چیزا طبیعی بود دکتر زنان رفتم گفت مشکلین ندارم ولی این دردا ادامه داره و اگ بد بشینم یا فشار وارد شه زیر شکمم درد میگیره حتی بعصی اوقات درازم ک میکشم یهویی درد میگیره استخون لگن و زیر شکمم هر دو طرف تیر میکشه و به لمس حساس شده ینی اگ با دستم یکم زیر شکمم(هردو طرف) رو فشار بدم درد شدید میگیرهد.
    و میخواستم بدونم این سنگا میتونه باعث درد استخون لگن هم بشه؟طبیعیه؟خوب میشم بعدیه مدتی؟

10. سلام ممنون میشم کمکم کنید راستش حدود1 ماه پیش فشار شدیدی به عضله زیر شکمم وارد کرده (روی شکم دراز کشیدم زیر دلمو به پتوی مچاله شده ی سفت فشار دادم)مشکلمو اینجا نوشتم(بالا هست) .راستش سونوی لگنی و کلیه دادم مشکلی نداشتم بعد از 1 ماهو 10 روز من همچان درد داشتم و حس سنگینی زیر دلم..حس میکنم زیر دلم دقیقا اونجایی ک فشار وارد کردم رفته داخلو اندام تناسلی و اون محدوده زیر دلم گزگز میکنه حتی به سنگینی شلوار هم حساس شده. و اصلا نمیتونم خم شم درد میگیره.جدیدا وقتی به پهلو دراز میکشم حس میکنم اون قسمت خالی میشه ک خیلی اذیتم میکنه .تو حالت دراز کش پاهاموتو شکمم هم نمیتونم جمع کنم  درد هم دارم حتی اگ صاف بخوابم درد دارم و یه حالت کشیدگی تو همون قسمت
    3 4 هفتش ک همش دراز میکشم حتی نشستنمم کوتاه کردم تا خوب شه ولی نمیشه. توی هیچ حالتی راحت نیستم . از استرس یا هرچی ولی غذاهم نمیتونم بخورم
    میشه کمکم کنید من باید چیکار کنم ؟پیش چه دکتری برم؟

11. این سونو گرافیمه

RENAL AND PEL VIC SONOGRA Y
    Both kidneys are normal in size (Rt kidney=98mm, Lt kidney= 105mm in length), shape and cortical parenchymal echogenicity Wilh no sign Q/ stone, stasis or perinephric collection.
    Both kidne.vs have N/ thickness (Rt side: 12mm, Lt side:12mm) Both ureters are not dilated.
    Urinary bladder is well distended with no stone or wall thickening.
    Uterus is normal in size (76 *26 mm) and myometrial echopa/lern with no sign of mass lesion.
    Endometrial thickness is I C)mm.
    Endome/ria/-myome/ria/ interface 6Junctional zone) is well defined.
    Both ovaries ave normal in size and echopattern with no sign of solid or cystic lesion.
    The CUL-DE-SAC isfive offluid, collection or mass lesion.

12. سلام ممنون میشم راهنماییم کنید
    از پیام بالام حدود 7 ماه میگذره
    ولی متاسفانه موقع دراز کشیدن به پهلو هام فشار شدیدی به قسمت زیر شکمم حس میکنم
    سونو دادم سالم بود حتی سونوی بافت شکم دادم اونم مشکلی نداشت. دکتر هم معاینم کرد
    ولی دلیلش چیه ک بعد این همه مدت موقع خوابیدن ب پهلوهام هنوز احساس درد و فشار دارم و اصلا نمیتونم به پهلو بخوابم
    اگرم بهوام بخوابم باید از یه بالش زیر زانوم استفاوده کنم ک اونم بعضی اوقات جواب نمیده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید