شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راجع به خط سیاه در وسط آلت...

1. سلام ، من پسری 24 ساله هستم و از 13 سالگی خودارضایی رو شروع کردم و در اوایل 22 سالگی وسط آلت تناسلي ام یک خط نسبتا سیاه افتاد که سیاه چملک و باریک شد. منظورم خط سیاه حلقوي 360 درجه در وسط آلت تناسلي افتاد.
    اطراف آن و در بیزه های هيچگونه درد وجود ندارد وبه شکل طبيعي خود ميباشد.
    و تا امروز که هیچ جایی رو برای سوال کردن پیدا نکرده بودم  به شدت ناراحت بودم . در ضمن من چند وقت قبل خود ارضایی رو قطع کردم !!  
    میگید چیکار کنم    !!  لطفا به پزشکی هم منو راهنمایی نکنید فقط همینجا می خوام جواب سوالم رو بدهید !!!

2. با توجه به اینکه همراه با درد، خارش یا التهاب نیست، کار خاصی لازم نیست انجام بدهید.

---
    این موضوع توسط من (دکتر رهام صادقی) مورد بازبینی قرار گرفته است. من فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران هستم و در سال 1382 فارغ التحصیل شدم. من عضو سازمان نظام پزشکی ایران هستم.
    مطالب مطرح شده در این پست حاوی توصیه های پزشکی نبوده و فقط جنبه آموزشی دارد. دستورات پزشکی كه فرد را حضورا و راسا معاينه كرده است همواره در اولويت قرار دارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید