شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری بدن

1. masoud1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقای دکتر صادقی من 27 سال دارم ولی از نظر هیکل نسبت به هم دوره ایهایم خیلی کوچکتر و جوان تر به نظر می رسم نه از نظر قد یا قیا فه (از نظر درشتی اندام) در صورتی که از نظر خورد وخوراک مشکلی ندارم و از نظر فیزیولوژی در خود احساس مشکلی نمی کنم .ولی فکر می کنم لاغری من یک مشکلی برای من است در اجتماع ( قد من 1.78 متر است و وزن من 62 کیلو گرم است)و لازم به ذکر است که من در انجام کار های شغلم بسیار حساسم و دوست دارم کارم بی نقص باشد و به همین دلیل تا حدودی اضطراب دارم در زنگی روز مره ام .

2. masoud1 نوشته است: آقای دکتر صادقی من 27 سال دارم ولی از نظر هیکل نسبت به هم دوره ایهایم خیلی کوچکتر و جوان تر به نظر می رسم نه از نظر قد یا قیا فه (از نظر درشتی اندام) در صورتی که از نظر خورد وخوراک مشکلی ندارم و از نظر فیزیولوژی در خود احساس مشکلی نمی کنم .ولی فکر می کنم لاغری من یک مشکلی برای من است در اجتماع ( قد من 1.78 متر است و وزن من 62 کیلو گرم است)و لازم به ذکر است که من در انجام کار های شغلم بسیار حساسم و دوست دارم کارم بی نقص باشد و به همین دلیل تا حدودی اضطراب دارم در زنگی روز مره ام .

سلام،
    این مواردی که ذکر کردید نشاندهنده مشکل بدنی در شما نیست، به نظر می رسد که بیشتر از لحاظ روانی با این موارد مشکل دارید. وزن و قدتان تقریبا خوب است، این خصوصیات بیشتر به خصوصیات فردی و ژنتیکی شما بازمی گردد. شما با کاهش اضطراب و استرس و بالا بردن دریافت انرژی می توانید به بهبود این موارد کمک کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید