شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری چقدره؟

1. سلام من ۲۲سالمع و نامزد هستم.
    خیلی استرس دارم خاهش میکنم جوابمو بدید.
    من قبلا سابقه کیست تخمدان داشتم البته چندسال پیش که با مصرف دارو رفع شد
    من هرماه اول ماه ینی یکُم پریود میشم.اول دی پریود شدم و ۲۶ دی رابطه سطحی با نامزدم داشتم.ایشون لباس زیر و شلوار داشتن و من هم لباس زیر داشتم.مالش آلت ب آلت بود.با اینحال الت ها بدلیل وجود لباس زیر و شلوار تماس پوستی و مستقیم نداشتن باهم.
    نامزدم ارضا شدن داخل لباس زیرشون و شلوارشون رو هم خیس کرد و اون خیسی به ران داخلی پای من و به لباس زیر من هم برخورد کرد و رسید.من یهفته بعد ازون رابطه پریود شدم ک اولش بصورت لک بینی بود ولی خونریزیم شدیدتر شد و ب مدت هفت روز خونریزی داشتمو بعد هفت روز پاک شدم.
    امروز باید پریود میشدم نشدم و همش لک بینی صورتی دارم!
    با این شرایطی ک گفتم امکان بارداری هست؟خاهش میکنم حواب بدید خیلی نگرانم.نکنه لانه گزینی هست و پریود نمیشم؟
    امکان داره اون خیسی نفوذ پیدا کنه و باعث بارداری بشه؟
    اینم بگم زیر دلم سمت چپمم درد میکنه و میزنه ب کمر و لگنم
    خاهش میکنم خیلییییییییییی استرررررررررررررررس دارم

2. سلام دوست عزیز اصلا امکان بارداری به اینصورت که گفتین نیست بیشتر مواردی که گفتید عوارض استرس است لطفا استرس را از خودتون دورکنیدخیالتون راحت که باردار نیستین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید