شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن همسر (یک تناقض خیلی مهم!)

1. با سلام
    ببخشید اگر این سوال در آرشیو قدیمی سایت بوده و من پیدا نکردم و سوالم رو اینجا مینویسم.  
    ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

اطلاعات

من 27 سالمه و خانمم 28 سالشه، دو ساله ازدواج کردیم.
    اولا بیماری خاصی نداریم. دوما همسرم پارسال تست پاپ اسمیر داد و خلاصه خبری از عفونت یا خشکی واژن نبوده.
    همسرم کمی اضافه وزن در قسمت شکم و پهلوها و ران پا دارن. و من لاغر هستم. هردو از بدن هم راضی هستیم گرچه بنده ایشون رو به ورزش تشویق میکنم اما خب به هر دلیلی انجام نمیدن.
    به جز کمی چاقی در همسرم، یبوست هم ایشونو اذیت میکنه و خروجی مقعدشون همیشه درد میکنه. همچنین تیروئیدشون کم کاره.
    بنده هم زودانزالی دارم. و از نظر جنسی بشدت فعال و داغ هستم.

سوالات

با توجه به اطلاعات فوق من دوتا سوال و نگرانی اصلی دارم:
    1- همسرم اصلا به محرک های جنسی پاسخ نمیده. گردن، لب، ران پا، باسن، هیچکجا. همین باعث شده اجازه نده من معاشقه و پیش-آمیزش رو طولانی کنم.
    ببخشید اما فورا من رو سمت نوک پستان ها و دست دیگه م رو هم سمت کلیتوریس هدایت میکنه در حالیکه خشکه و هنوز 5 دقیقه نیست رابطه جنسی رو آغاز کردیم.
    من هرچی تلاش میکنم با معاشقه و آمیزش طولانی ایشون رو آماده کنم ایشون اولا هیچ پاسخی به محرک ها نمیدن دوما میخوان آمیزش کوتاه بشه و فورا میخوان که اورگاسمشون کنم.
    آمیزش پستان و تحریک کلیتوریس هم فقط اگر مدت زیادی از رابطه جنسی قبلی (بیشتر از یک هفته) گذشته باشه برای ایشون لذت بخش هست و باعث تنفس تند و لرزش بدن میشه
    و اگر برای مثال هر دو روز یا هر سه روز بخوایم رابطه جنسی کنیم واقعا به سختی تحریک میشن و شاید 45 دقیقه من فقط باید با لوبریکانت مالش بدم .

2- دوما به تحریک نقطه جی واکنشی نشون نمیدن. این درحالیه که اوایل ازدواج در رابطه جنسی وقتی نقطه جی رو در همسرم لمس میکردم لذت خاصی براش داشت و میگفت همه بدنم پر از هیجان میشه انگار دارم سقوط میکنم!
    تا این حد براش لذت داشت. البته اون زمان پرده هنوز کامل پاره نشده بود. پس از پارگی کامل و دخول با آلت، دیگه نه از دخول و نه از تحریک نقطه جی به ارگاسم نمیرسن و اون لذت سابق رو ندارن.

تناقض مهم!

این رو هم اضافه کنم که بله. من هم احتمال میدم همسرم سرد هستن (قبل ازدواج خیلی رابطه جنسی براشون مهم بود) الان رابطه جنسی رو چیز اضافه ای میدونن که بهش نیازی نیست
    و کلا دوست ندارن راجع بهش صحبت بشه یا بهش اهمیت داده بشه. که من نمیدونم چرا این رخ داده.

و نکته آخر. همسرم به شدت عاشق من و بدن منه. مدام سینه مو لمس میکنه و سرشو روی بدنم میذارم و منو میبوسه. اگر یک ساعت بگذره و بدن منو لمس نکنه خوابش نمیبره.
    شب ها حتما باید لخت باشم تا ایشون با آرامش خوابش ببره. خلاصه که نیاز به آغوش و ارتباط بدنی زیاده. این مطلب حقیقته و قبلی هم. اما نمیدونم این تناقض بزرگ رو چیکارش کنم.

ممنون میشم کمکم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید