شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی جزئی تاندون آشیل

1. سلام من دو روز پیش توی تمرینات بخاطر برخورد و گیر کردن مچم با یکی از بازیکنا تاندون مچ پام دچار پارگی جزئی شد و همون چند ثانیه اول شروع به متورم شدن کرد
    بخاطر دردی که داشتم نشد همون اول به متخصص ارتوپد مراجعه کنیم برا همین تو اورژانس پزشک عمومی منو معاینه کرد و از پام عکس گرفت و تشخیص پارگی جزئی داد
    بعدش پای منو آتل بست و اینو بگم که اون موقع فقط قسمتی از مچم و اطراف قوزک خارجی پام کامل  متورم شده بود
    به من گفتن که سه هفته باید بمونه و راه رفتن از همون روز اول بهم خیلی توصیه کردن
    الان حدود 48 ساعت از این اتفاق میگذره و نه تنها من به علت درد نمیتونم رو پام وایسم بلکه روی پام و بالاتر از مچم بشدت متورم شده و آتل مقداری تنگ شده
    بنظرتون باد کردن عضو آتل بندی شده تو روزای اول عادی هستش؟
    و اینکه اطراف مچم که متورم شده می سوزه میترسم مشکلی واسم عروقم پیش بیاد
    تو این دو شب هم پام رو با دو تا بالش بالاتر از قلبم نگه داشتم ولی باعث شد صبح دردم بیشتر بشه
    بنظرتون عادیه یا آتل بندی یا تشخیص پزشک اشتباه بوده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید