شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سردرد شدید و تغییر حالت چشم چپ

1. سلام دختری 20 ساله هستم دوماه پیش عصبی شدم و سر جریانی حرص خوردم وبلافاصله حس داغی شدیدی تو قسمت بالای سرم داشتم و بعد اون دچار سردرد شدید و بی سابقه ای در بالای سرم شدم. حدود یک هفته این سردردو داشتم. روز دوم به بعد سردرد به سمت چپ صورتم مخصوصا ابری چپم زد  و یه حالت گز گز و سنگینی داشت. چشمام توی سردردم به نور حساس شده بود. این سنگینی توی اون یکهفته به بعضی از قسمتای صورتمم رسید مثلا گونه ی چپم یا گاهی لبم که بعصی اوقاتم درد میکرد. سردردم به قدری شدید بود ک حس میکردم خون یه تیکه از سرم جمع شده و فشار میده ک گاهی باید دراز میکشیدم تا فشاری ک حس میکردم کمتر شه. روز سوم بود که متوجه شدم چشم چپم تغییر کرده پلک پایینم بیشتر از اون سمت پف داره و حتی حالت پلک بالامم عوص شده.و کلا چشم چپم از راستیه کوچیکتر شده.  دکتر مغزو اعصاب رفتم معاینه کرد نوار مغز گرفت و بعد سوال جواب چون متوجه شد من به شدت استرسیم برام قرص ضد افسردگی و ارامبخش نوشت ولی توصیه کرد اگ تونستم مصرف نکنم منم مصرف نکردم. حالا من بعد از تقریبا دوماه بعصی اوقات ک یکم عصبی میشم دوباره سردرد میگیرم. چشم چپم هنوز خوب نشده. و بعصی اوقات تو سردردم دو طرف صورتم سنگینی میکنه. راستش سوالم اینه ک سردردم میتونه مشکل جدیه ای باشه و اگ هست چی مثلا؟و چشم چپم واقعا باعت افسردگیم شده خوب میشه ؟اخه بعد 2 ماه همون شکلیه و از اون یکی چشمم کوچیکتره.

2. سلام دوست عزیز  این علائم چیز خاصی به نظر نمی رسه احتمالا دجار سردردهای میگرنی شده اید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. kaivan110 نوشته است: سلام دوست عزیز  این علائم چیز خاصی به نظر نمی رسه احتمالا دجار سردردهای میگرنی شده اید

چشمم چی؟چشم چپم کلا تغییر کرده و کوچیکتر از سمت راستی شده. کاملا مشخصه ک هم اندازه نیستن و فرق دارن چون حتی حالت پلکمم هم عوض شده...باعث افسردگیم شده.. خوب میشه خودش یا باید براش برم دکتر؟..و اینک چه دکتری برم مغزو اعصاب یا چشم پزشک؟

4. سلام همانطور که میگرن سردرد ایجاد میکنه در بضعی ها میگرن چشمی دارم که درد به چشم فشار میاره و همان حالتی که شما گفتین براش ایجاد میشه و در بعضی افراد درد به صورت جریانی پشت چشم ایجاد میشه که به نظر میرسه درد از بالا به پایین حرکت داره و بعد در پشت چشم به شدت فشار وارد می کنه در موارد حاد تر فرد احساس میکنه چشم می خواه بیرون بیاد که الحمدلله از شما به اینصورت نیست و به صورت دوره ای تکرار میشود بله اگر خواستین دکتر برین دکتر داخلی مغز و اعصاب برین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید