شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گم شدن شیع خارجی در مقعد

1. سلام وقتتون بخیر
    من امروز فقط بر سر کنجکاوی جسم تیزی وارد مقعدم کردم به قطر دو سانتی متر و طول ۷-۸ سانت ک متاسفانه داخل رفت و من دسترسی بهش نداشتم بلافاصله رفتم مدفوع کردم و بعد مدفوع وقتی که خودم معاینه کردم چیزی نبود من نمیتونم بخاطر این کارم به دکتر مراجعه کنم
    ممکن که او شعی بخاطر این که بلافاصله بعدش مدفوع کردم با مدفوع خارج شده باشه که قابل دسترسی نیست یا اینکه به سمت بالا حرکت کرده اخه هیچ دردی احساس نمیکنم از این کارم خیلییییییی پشیمونم لطفا یه راه حل بهم بدید ممنون
    در چه صورت باید به دکتر مراجعه کنم
    من خیلی میترسم چون جسم پلاستیکی تیز بود

2. ممنون میشم یکی کمکم کن 😞

3. Alnaz1626 نوشته است: ممنون میشم یکی کمکم کن 😞

سلام
    دوست عزیز با توجه به توضیحات شما باید دفع شده باشه
    اگه خیلی نگران هستید که باید سونو بدین یا عکس بگیرین

4. ممنون از جوابتون اخه نمیخوام علنی بشه ولی میترسم که تو بدنم مونده باشه من یه سوال دارم اگه داخل مقعد چیزی گیر کرده باشه دقیقا دم مقعد بالا تر میتونه بره یا همون جا میمونه
    چون من ۳ روز به جز  یکم شکم درد که اونم فکر کنم از تلقین باشه مشکل دیگه ای نداشتم اگه باشه با مدفوع دفع میشه یا باید حتما جراحی بشه من خیلی نگرانم نمیدونم چرا این کار کردم ببخشید که طولانی شد و بی ادبانه حرف زدم ممنون میشم جوابم بدین

5. Alnaz1626 نوشته است: ممنون از جوابتون اخه نمیخوام علنی بشه ولی میترسم که تو بدنم مونده باشه من یه سوال دارم اگه داخل مقعد چیزی گیر کرده باشه دقیقا دم مقعد بالا تر میتونه بره یا همون جا میمونه
    چون من ۳ روز به جز  یکم شکم درد که اونم فکر کنم از تلقین باشه مشکل دیگه ای نداشتم اگه باشه با مدفوع دفع میشه یا باید حتما جراحی بشه من خیلی نگرانم نمیدونم چرا این کار کردم ببخشید که طولانی شد و بی ادبانه حرف زدم ممنون میشم جوابم بدین

حرکت روده ها به سمت خارج هست
    نه شکم
    نگران نباشید
    حتما دفع شده وگرنه در این مدت حتما اذیتتون میکرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام وقتتون بخیر متاسفانه دفع نشده چون زیر معدم ورم کرده و اشتهام کور شده خیلی پشیمونم از کارم لطفا کمکم کنید چه کاری به جز آب خوردن زیاد به دفع کمک میکنه یه جسم ۷ سانتی با قطر ۵-۶میل دفع میشع اگه میشه پس چرا داره اذیت میکنه  بعد ۴-۵ روز دفع نمیشه ممنون میشم جواب بدید تنها کسی که میتونه کمک کنه شمایید

7. Alnaz1626 نوشته است: سلام وقتتون بخیر متاسفانه دفع نشده چون زیر معدم ورم کرده و اشتهام کور شده خیلی پشیمونم از کارم لطفا کمکم کنید چه کاری به جز آب خوردن زیاد به دفع کمک میکنه یه جسم ۷ سانتی با قطر ۵-۶میل دفع میشع اگه میشه پس چرا داره اذیت میکنه  بعد ۴-۵ روز دفع نمیشه ممنون میشم جواب بدید تنها کسی که میتونه کمک کنه شمایید

مشکل شما از طریق مجازی قابل حل نیست
    بهتره جهت معاینه به پزشک مراجعه کنیو

8. سلام
    طبق گفته ی دوستمون باید به سونوگرافی مراجعه کنید ^چون در حالت عادی ممکنه منجر به عفونت التهابی روده بشه و یا ممکنه در صورتی که دفع نشده باشه باعث سوراخ کردن روده بشه...

9. با سلام
    به نظر میرسه بهرین و مطمئن ترین راه چاره مراجعه به پزشگ است و پزشگ حافظ اسرار بیمار هم از جنبه اخلاق و تعهد پزشگی هست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید