شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم ناحیه کلیتوریس

1. سلام ، ببخشید من یه دختر ۲۰ ساله هستم  و باکره و حدود ۶ سال پیش خودارضایی مالشی داشتم و ترک کردم ، الان حدود دو ساله که شبها توی خواب و ناخواسته حالت انقباض و انبساط ریتمیک در واژنم ایجاد میشه و بشدت از بار روانی منو آشفته کرده ، الان دوماهی هست که بدون هیچ دلیل مشخصی ناحیه کلیتوریسم وسطش حالت بریدگی داره و یه لایه شبیه زخم که انگار خونیه وجود داره و دردش خیلی زیاد اذیتم میکنه و کلا این درد به مجرای ادراری و دهانه واژن و ختی مقعد هم میرسه البته داروی ضد قارچ و ضد باکتری هم مصرف کردم و کرم ضد قارچ هم ولی  ، واقعا نمیدونم چطور این مشکلو با مادرم مطرح کنم و برم دکتر ، به قدری این مشکل از بار روانی منو آشفته کرده چون آدم باخدایی هستم و تمام اون روزهایی که خودارضایی می کردم نمیدونستم که خودارضاییه و وقتی فهمیدم فورا ترک کردم ولی الان واقعا دیگه صبرم تموم شده و چند روزه به خودکشی فکر میکنم🤦🏻‍♀️این ز خم دلیلش چیه ؟ و چطور درمانش کنم ؟ و اون انقباضات و انبساط ریتمیک به چه دلیله ؟ خیلی ممنون از سایت خوبتون.

2. Soniaov نوشته است: سلام ، ببخشید من یه دختر ۲۰ ساله هستم  و باکره و حدود ۶ سال پیش خودارضایی مالشی داشتم و ترک کردم ، الان حدود دو ساله که شبها توی خواب و ناخواسته حالت انقباض و انبساط ریتمیک در واژنم ایجاد میشه و بشدت از بار روانی منو آشفته کرده ، الان دوماهی هست که بدون هیچ دلیل مشخصی ناحیه کلیتوریسم وسطش حالت بریدگی داره و یه لایه شبیه زخم که انگار خونیه وجود داره و دردش خیلی زیاد اذیتم میکنه و کلا این درد به مجرای ادراری و دهانه واژن و ختی مقعد هم میرسه البته داروی ضد قارچ و ضد باکتری هم مصرف کردم و کرم ضد قارچ هم ولی  ، واقعا نمیدونم چطور این مشکلو با مادرم مطرح کنم و برم دکتر ، به قدری این مشکل از بار روانی منو آشفته کرده چون آدم باخدایی هستم و تمام اون روزهایی که خودارضایی می کردم نمیدونستم که خودارضاییه و وقتی فهمیدم فورا ترک کردم ولی الان واقعا دیگه صبرم تموم شده و چند روزه به خودکشی فکر میکنم🤦🏻‍♀️این ز خم دلیلش چیه ؟ و چطور درمانش کنم ؟ و اون انقباضات و انبساط ریتمیک به چه دلیله ؟ خیلی ممنون از سایت خوبتون.

سلام
    مشکلتون ربطی به خودارضایی نداره
    بهتره جهت معاینه به متخصص زنان مراجعه کنید

3. سلام دوست عزیز همانطوری که دوستم گفت ربطی به خود ارضایی نداره انسان با خدا به خودکشی فکر نمی کنه ممکنه از حساسیت به لباس زیر باشه اگر توی این مدت که دارین اذیت میشین لباس زیر جدید عوض کرده باشین یا حتی از وسایلی بهداشتی که استفاده می کنید عوض شده باشه می تونه این مشکل را به وجود بیاره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید