شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هر انزالی=ارضا

1. سلام وخسته نباشیدحسابی خدمت دکتر که این امکان را به مادادند تابتونیم بدون شرم حضور سوالهامونو بپرسیم تاانشالله دچارمشکل نشویم،سوال من این هست که آیا بعدازهرانزالی وخارج شدن منی در نزدیکی می توان اطمینان داشت که شوهرمون ارضا شده یا نه؟چون خودش مدعی است که همیشه لذت نمی برد ومن فکر می کنم که هر انزالی یعنی ارضا البته من خودم همیشه لذت نمی برم چون جلوگیریه ما طبیعی است ومن از حاملگی ناخواسته می ترسم ایشون هم از کاندوم بدشون می آید ومن هم قرص نمی توانم بخورم.باتشکر.

2. سلام البته اگر ارضا  روحی و عاطفی رو بشه با ابهام بهش نگاه کرد ولی معمولا مردها بعد از هر بار انزال ارضا میشن.

3. سلام

از پرسش شما و توجه با اطلاعاتی که ارایه داده اید میتوان نتیجه گرفت که عدم لذت شما و  بحثها و احتمالا ایراداتی که بدین خاطر متوجه همسرتان میشود, او را بر آن میدارد که از عدم لذت خود در نزدیکی پس از انزال سخن گوید. اگر او مرتبأ با این اتهام روبرو است که «لذتش به راه است و سر شما بی کلاه است», باید هر چه زودتر این بحث حاتمه یابد و شما باید حتما با همکاری همسرتان راهی بیابید که شما هم از نزدیکی با وی لذت ببرید.
    نه انزال لزومأ مساوی با ارضا شدن است و نه نرسیدن به ارگاسم لزومأ مساوی با ارضا نشدن است. با همسر گرامیتان فضایی را در نزدیکی بوجود آورید که بتوانید از وجود یکدیگز و از بودن با یکدیگر لذت ببرید و نگذارید فشار انزال آری یا خیر بر این فضا سایه افکند.

4. با سلام.
    شما مطمئن باشید ایشون ارضا میشن ولی اگر ناراضین مطمئن باشید فقط از لحاظ جسمی ارضا میشن نه روحی. شما باید عجله کنید وگرنه ناراحتی یکی از شما یا هردوتون میتونه رابطتون و سرد کنه و از این به بعده که مشکلات تازه شروع میشن.
    شاید شما کارای لازم و نمیکنید تا همسرتون کامل تحریک بشه همین جور که زنها به تحریک نیاز دارن تا کاملا اماده بشن مردها هم باید اماده باشن تا یه رابطه جنسی و انزال لذتبخش داشته باشن.
    پس رابطه جنسی کلامی- نوازش کمر و داخل رانها و اطراف الت- بوسیدن و لیسیدن لبها و لاله ی گوش و گردن- حتی رابطه جنسی دهانی که در تحریک موثره یادتون نره شما حتی میتونید از این طریق همسرتون و ارضا کنید و ارامشتون و کاملن حفظ کنید تا یه لذت کامل از رابطتون ببرید.و یادتون نره که چهرتون همه چیز و براحتی منتقل میکنه پس همیشه لبخندبزنید و نگاه کردن تو چشمای شریک جنسیتون و فراموش نکنید و هر کاری میکنید با لذتی انجام بدید که از نگاهتون و رفتارتون به طرف مقابلتون منتقل بشه. Laughing
    شما بهتره درباره مشکلاتتون و چیزهایی که از هم میخواید و انتظارشو دارید با صداقت حرف بزنید و از حالا جلوی مشکلات کوچیک و بگیرید تا بزرگ و بزرگ تر نشن.با هم روراست باشید و سعی کنید راحت حرفاتون و بزنید.
    امیدوارم همیشه یه رابطه ی خوب و عالی داشته باشید و موفق باشید Wink  Razz

5. سلام خیلی خوبیداما مشکل من فراترازاین حرفهاست من خیلی این موقعها به او می رسم وکمش نمیذارم واون حالا بعدسالها عادت کرده که من همه کاری کنم واو زود بکشه کناروحالا که من هم میگم تو هو به فکرارضای من باش بهش برمی خوره ومیگه مگه میشه تاحالا تو بی نصیب بوده باشی ودعوامون میشهمن اشتباه کردم که زیادی بهش رسیدم وایشون متوقع شده وحالا منم بریدم ونمیدونم چه کنم.فکر میکنم که بیر شده واو هو نشون نمی ده که تمایلی داره که خودشو اصلاح کنه واقعا بریدم چون اون فکر میکنه که کم من نمی ذاره واصلا نمیپذیره چطور حالیش کنم؟

6. bluesea2008 نوشته است: سلام خیلی خوبیداما مشکل من فراترازاین حرفهاست من خیلی این موقعها به او می رسم وکمش نمیذارم واون حالا بعدسالها عادت کرده که من همه کاری کنم واو زود بکشه کناروحالا که من هم میگم تو هو به فکرارضای من باش بهش برمی خوره ومیگه مگه میشه تاحالا تو بی نصیب بوده باشی ودعوامون میشهمن اشتباه کردم که زیادی بهش رسیدم وایشون متوقع شده وحالا منم بریدم ونمیدونم چه کنم.فکر میکنم که بیر شده واو هو نشون نمی ده که تمایلی داره که خودشو اصلاح کنه واقعا بریدم چون اون فکر میکنه که کم من نمی ذاره واصلا نمیپذیره چطور حالیش کنم؟
    سلام.
    دوست عزیزم به دلیل برخی مشکلات روحی که مریم خانم هم بر شمردند شما به همسر خود فشار روحی وارد می کنید. با جستجو در همین سایت از دیگر روشهای جلوگیری از بارداری مطلع شده و یکی از آنها را انتخاب و استفاده کنید و اجازه دهید در هین این عمل آرامش بر روح و جان شما و به طبع همسرتان مستولی گردد. بدون شک نوع گفتاری را که از همسرتان ذکر کرده اید بیانگر نوعی منت گذاری است که می خواهد حرفی را بیان کند و به شما بفهماند که نتوانسته اید او را راضی کنید. انزال در مردان می تواند با انجام تمرکز و برای فرار زودتر از زناشویی انجام شود اما مرد را راضی نمی کند.
    بدون شک اگر این بار منت برعکس شود شما نیز به راحتی می توانید طلب صبر بیشتر تا رسیدن به ارگاسم را از ایشان بنمایید.
    مسئله خوب رسیدن به همسرتان و اینکه چطور برخورد کرده اید را قط خودتان می دانید و بس. پس سعی کنید ایرادات را بر طرف کنید.
    اگر نشد می توان راههای یگری را به شما پیشنهاد کرد. اا بهترین را دست یافتن به راه حل است نه راه میانبر.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید