شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و بی اختیاری ادرار شدید

1. سلام دختری 19 ساله هستم.حدود 2 ماه پیش تو دوران پریودیم خودمو با مالیدن به نوار بهداشتی تحریک کردم و الان دچار بی اختیاری ادرار شدید شدم.جوری ک در همه حالت ادرار ازم خارج میشه برای بقیشم باید به خودم فشار بیارم.بعد از دشویی بلافاصله حس میکنم دشویی دارم. بعضی اوقاتم متوجه نمیشم و ادرار میکنم.تند تند میرم حتی شبا چندین بار.انقباص شکمی دارم.پیش دکتر اورولوژیست رفتم دارو داد گفت عفونت لگنی دارو هارو مصرف میکنم ولی بهتر نشدم حتی یکم.میخواستم بپرسم امکان داره اعصاب مثانم صدمه دیده باشه یا مجاری ادرارم پاره شده باشه؟لطفا راهنماییم کنید چه احتمالاتی وجود داره؟و به نظرتون به عمل میرسه؟. و دکتر ارولوژیس چه اقدام یا ازمایشایی واسه درمان میکنه ؟اصلا قابل درمان هست؟خواهشا راهنماییم کنید خیلی میترسم

2. ID_Saraaa نوشته است:
    سلام دختری 19 ساله هستم.حدود 2 ماه پیش تو دوران پریودیم خودمو با مالیدن به نوار بهداشتی تحریک کردم و الان دچار بی اختیاری ادرار شدید شدم.جوری ک در همه حالت ادرار ازم خارج میشه برای بقیشم باید به خودم فشار بیارم.بعد از دشویی بلافاصله حس میکنم دشویی دارم. بعضی اوقاتم متوجه نمیشم و ادرار میکنم.تند تند میرم حتی شبا چندین بار.انقباص شکمی دارم.پیش دکتر اورولوژیست رفتم دارو داد گفت عفونت لگنی دارو هارو مصرف میکنم ولی بهتر نشدم حتی یکم.میخواستم بپرسم امکان داره اعصاب مثانم صدمه دیده باشه یا مجاری ادرارم پاره شده باشه؟لطفا راهنماییم کنید چه احتمالاتی وجود داره؟و به نظرتون به عمل میرسه؟. و دکتر ارولوژیس چه اقدام یا ازمایشایی واسه درمان میکنه ؟اصلا قابل درمان هست؟خواهشا راهنماییم کنید خیلی میترسم

سلام
    مشکلتون ربطی به خود ارضایی نداره
    بهتره داروهایی که براتون تجویز شده رو مصرف کنید...
    مشکلتون قابل درمان هست
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. badomak نوشته است:
    ID_Saraaa نوشته است:
    سلام دختری 19 ساله هستم.حدود 2 ماه پیش تو دوران پریودیم خودمو با مالیدن به نوار بهداشتی تحریک کردم و الان دچار بی اختیاری ادرار شدید شدم.جوری ک در همه حالت ادرار ازم خارج میشه برای بقیشم باید به خودم فشار بیارم.بعد از دشویی بلافاصله حس میکنم دشویی دارم. بعضی اوقاتم متوجه نمیشم و ادرار میکنم.تند تند میرم حتی شبا چندین بار.انقباص شکمی دارم.پیش دکتر اورولوژیست رفتم دارو داد گفت عفونت لگنی دارو هارو مصرف میکنم ولی بهتر نشدم حتی یکم.میخواستم بپرسم امکان داره اعصاب مثانم صدمه دیده باشه یا مجاری ادرارم پاره شده باشه؟لطفا راهنماییم کنید چه احتمالاتی وجود داره؟و به نظرتون به عمل میرسه؟. و دکتر ارولوژیس چه اقدام یا ازمایشایی واسه درمان میکنه ؟اصلا قابل درمان هست؟خواهشا راهنماییم کنید خیلی میترسم

سلام
    مشکلتون ربطی به خود ارضایی نداره
    بهتره داروهایی که براتون تجویز شده رو مصرف کنید...
    مشکلتون قابل درمان هست
    نگران نباشید

اخه بلافاصله بعد پریودیم دچار این مشکل شدم 2 ماهی میشه.ازمایش دادم عفونت ادراری و مشکلات کلیوی نداشتم...
    سونو هم ک دادم گفتن نمیتونم مثانمو پر کنم و چیزی معلوم نیس

4. سلا دوست عزیز همانطور که دوستم گفت این موضوع ربطی نداره ممکن این اتفاق همزمان روی داده باشه ممکنه به علتی افتادگی مثانه باشه و چندین دلیل دیگر دکتر چه داروی بهتون داده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. kaivan110 نوشته است: سلا دوست عزیز همانطور که دوستم گفت این موضوع ربطی نداره ممکن این اتفاق همزمان روی داده باشه ممکنه به علتی افتادگی مثانه باشه و چندین دلیل دیگر دکتر چه داروی بهتون داده

ایمپی پرایمن 1 عدد_سیلوکسیب 1 عدد _تولترودین 1 عددل_اروتیریمایسن 12_مترونیدازول 8 ساعته
    و یه قرص دیگ ک اونو داروخونه نداد منم یادم رفت بگیرم تازه گرفتم
    این قرصارو ک مصرف میکنم تازگیا تو دفع ادرارم مشکل دارم حس میکنم دشویی دارم ولی نمیتونم یکی دوبارم به خودم فشار اوردم ک دچار درد و سوزش شدم ... 2 3 روزیه ک اینطوری شدم 1 هفتس مصرف میکنم شایدم علایم خوب شدنشه ... نمیدونم

6. سلام دوست عزیز اگر براتون امکانش هست یه دکترمتخصص دیگر هم برین

7. سلام. سونو از رحم هم بدین به نظرم. فیبروم خیلی شایع شده و باعث بروز این علائم می شود.

8. راستش سونو گرافی مثانه رحم کلیه دادم دکتر سر سری نگاه کرد گفت مشکلی نداره

9. samira789 نوشته است: سلام. سونو از رحم هم بدین به نظرم. فیبروم خیلی شایع شده و باعث بروز این علائم می شود.

ببخشید من حدود 1 ماه پیش سوالم رو پرسیدم. متاسفانه به خاطر کرونا و اینا نتونستم دوباره برم دکتر.هنوز همچنان همون مشکل بی اختیاری شدید رو دارم. کم و زیاد میشه ولی دایمیه. مدام باید لباس عوض کنم.راستش سوالم اینه ک با توجه به شرایطی ک گفتم و اتفاقی ک افتاد و این مشکل به وجود اومد امکان داره من به خودم اسیب زده باشم و دچار فیستول مثانه و رحم شده باشم؟ همونطور ک گفتم کمو زیاد میشه وببخشید ک اینو میگم ولی اگ ناخواسته تحریک شم یا خودارضایی کنم تشدید میشه

10. ببخشید من حدود 1 ماه پیش سوالم رو پرسیدم. متاسفانه به خاطر کرونا و اینا نتونستم دوباره برم دکتر.هنوز همچنان همون مشکل بی اختیاری شدید رو دارم. کم و زیاد میشه ولی دایمیه. مدام باید لباس عوض کنم.راستش سوالم اینه ک با توجه به شرایطی ک گفتم و اتفاقی ک افتاد و این مشکل به وجود اومد امکان داره من به خودم اسیب زده باشم و دچار فیستول مثانه و رحم شده باشم؟ همونطور ک گفتم کمو زیاد میشه وببخشید ک اینو میگم ولی اگ ناخواسته تحریک شم یا خودارضایی کنم تشدید میشه[/quote]

اصلا امکان اسیب زدن اونم به این شکل که باعث این بی اختیاری شده باشه ممکنه؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید