شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درخواست کمک

1. سلام وقت بخیر

من دوساله با دختری در ارتباطم،قصدمون ازدواج بود

اما جدیدا یه حقیقتیو دربارش فهمیدم که نمیتونم باهاش کنار بیام و این رابطه رو ادامه بدم

باهاش خیلی منطقی حرف زدم گفتم این رابطه آینده ای نداره و نمیتونیم باهم باشیم اما میگه بعد از تو دیگه سمت کسی نمیرم،همیشه درحال گریه کردنه و تا صب بیداره

منم از یه طرفی همش‌ حس عذاب وجدان میکنم و حس میکنم دارم بهش نامردی میکنم اما واقعا این رابطه اخرش بن بسته و نشدنیه

۲۰ سالمونه و چند ماهی ازم کوچیکتره

خواهشا راهنماییم کنید که من الان چیکار کنم واقعا مغزم دیگه به جایی قد نمیده

2. ببین اگه دوسش داری و این قضیه ای که راجبش فهمیدی مال گذشتس ولش نکن البته اگه واقعا دوسش داری ‌. وقتی یچیزیو از ته دل دوس داری نگهش دار فکر نکن بزرگتر شدی بعدا دوباره پیش میاد . اصلا اینطور نیس همون یه بار بوده که تو یکیو از ته دل دوس داشتی .اگه چیزی راجب گذشتش فهمیدی برات مهم نباشه چون تو گذشته هرکسی رو بگردی یه کرمی پیدا میشه . اگه الان دوست داره و دلیل منطقی برای کارش میاره و میگه دیگه اینکار رو تکرار نمیکنه بهش اعتماد کن البته فقط همین یک بار رو . اگه دیدی از اعتمادت سو استفاده کرد اونموقع ولش کن ‌. ادم باید برای عشقش تلاش کنه اگه بده تو پاش وایسا بجنگ براش و درستش کن البته اینجور باشه اگه تو یه قدم برمیداری اونم یه قدم برای تو برداره . شاید زمانی ک اون چیزی ک تو راجبش فهمیدی رو انجام داده بچگی کرده ‌. دقیق توضیح ندادی ک چی شده و راجب گذشتس یا حال که بتونم راجبش حرف بزنم فقط ی جمله اگه دوسش داری ولش نکن سعی کن اعتماد کنی البته فقط همین یه بار

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید