شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تروخدا کمک کنین؟

1. من با پارتنرم ب دلیل استرس و ترس من اصاا دخول نداریم چه از ناحیه واژن چه از عقب اصلا
    و ما رابطه جنسی دهانی انتخاب کردیم و پوزیشن 69 که ایشون توی دستمال کاغذی ارضا میشن در کل یک معاقشه سطحی.
    من از اونجای که خیلی دقیق هستم بعدش کلا خودم دستم و لباس زیرم و میشورم چندین بار.
    و من تمام تاریخ های پریودی هم یادداشت میکنم
    طبق تاریخ های قبلی از 9 10 فروردین شروع لک بینی های قبل پریودم بوذ که تبدیل شد به خونربزی قهوه ای و خون آبه و خون قرمز از 14 خونربزی زیاد شد 15 16 17 خونربزی زیاد داشتم که پوشک پر از خون میشد و چندین نوبت تعویض میکردم در طول روز و از 18 کمی کمتر شد. از 19 20 خونربزی قهوه ای. 21 لک بینی داشتم که پاک شدم

از یک هفته بعد از پاکی طبق اپلیکیشن تخمک گذاری که استفاده میکنم شروع ترشح بینی تخم مرغی شکل بود که با کمی درد زیر شکم و حساس شدن سینه. ترشحاتم مثل ماه های پیش بود
    که فکر میکنم مربوط به تخمک گذاری هس چون اواسط سیکلم هستم
    با تمام. این اوصاف و رعایت کردن ها رابطه من امن هس؟ و احتمال بارداری داره؟

2. tina65 نوشته است: من با پارتنرم ب دلیل استرس و ترس من اصاا دخول نداریم چه از ناحیه واژن چه از عقب اصلا
    و ما رابطه جنسی دهانی انتخاب کردیم و پوزیشن 69 که ایشون توی دستمال کاغذی ارضا میشن در کل یک معاقشه سطحی.
    من از اونجای که خیلی دقیق هستم بعدش کلا خودم دستم و لباس زیرم و میشورم چندین بار.
    و من تمام تاریخ های پریودی هم یادداشت میکنم
    طبق تاریخ های قبلی از 9 10 فروردین شروع لک بینی های قبل پریودم بوذ که تبدیل شد به خونربزی قهوه ای و خون آبه و خون قرمز از 14 خونربزی زیاد شد 15 16 17 خونربزی زیاد داشتم که پوشک پر از خون میشد و چندین نوبت تعویض میکردم در طول روز و از 18 کمی کمتر شد. از 19 20 خونربزی قهوه ای. 21 لک بینی داشتم که پاک شدم

از یک هفته بعد از پاکی طبق اپلیکیشن تخمک گذاری که استفاده میکنم شروع ترشح بینی تخم مرغی شکل بود که با کمی درد زیر شکم و حساس شدن سینه. ترشحاتم مثل ماه های پیش بود
    که فکر میکنم مربوط به تخمک گذاری هس چون اواسط سیکلم هستم
    با تمام. این اوصاف و رعایت کردن ها رابطه من امن هس؟ و احتمال بارداری داره؟

سلام
    خیر
    باردار نیستید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید