شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارت

1. سلام ایا پزشک قانونی برای معاینه بکارت خودارضایی رو میفهمه؟بدون این ک چیزی وارد واژن بشه

2. nafasiiin نوشته است: سلام ایا پزشک قانونی برای معاینه بکارت خودارضایی رو میفهمه؟بدون این ک چیزی وارد واژن بشه

سلام
    خیر
    پزشکی قانونی فقط سلامت بکارت رو چک میکنه

3. سلام خسته نباشید من قبلا نامزد داشتم و الان نامزدیم بهم خورده . من با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم . یه روز ما باهم رابطه داشتیم و یک هفته از پریودم گذشته بود که ما باهم رابطه داشتیم ولی وقتی اومدم خونه دیدم که شورتم پر خون شده . خون هم قرمز بود لخته هم نبود و مقدارش ن زیاد بود نه کم متوسط بود . وفقط الاش وارد مقعد شده بود ولی من الان میترسم نکنه وارد واژن شده بوده و من نفهمیده بودم . میخواستم بدونم این خونی ک اومده به این ربط داره که من قبلش پریود بودم و چون رابطه مقعدی داشتم بهم فشار اومده و باز خون اومده یا پرده بکارتم پاره شده تروخدا جواب بدیدددددددد

4. Shadi00a نوشته است: سلام خسته نباشید من قبلا نامزد داشتم و الان نامزدیم بهم خورده . من با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم . یه روز ما باهم رابطه داشتیم و یک هفته از پریودم گذشته بود که ما باهم رابطه داشتیم ولی وقتی اومدم خونه دیدم که شورتم پر خون شده . خون هم قرمز بود لخته هم نبود و مقدارش ن زیاد بود نه کم متوسط بود . وفقط الاش وارد مقعد شده بود ولی من الان میترسم نکنه وارد واژن شده بوده و من نفهمیده بودم . میخواستم بدونم این خونی ک اومده به این ربط داره که من قبلش پریود بودم و چون رابطه مقعدی داشتم بهم فشار اومده و باز خون اومده یا پرده بکارتم پاره شده تروخدا جواب بدیدددددددد

سلام
    با رابطه مقعدی بکارت آسیبی نمیبینه
    طبق توضیحات شما اون خونریزی بابت پریودی شما بوده احتمالا
    ولی جهت قطعیت باید به متخصص مراجعه تا شما رو حضوری معاینه کنه

5. سلام خسته نباشید من یه روز اومدم پاهامو باز کردم که پرده بکارتمو ببینم بعد دیدم که اونجای من سوراخه و در حالت عادی سوراخ بود و من اصلا بازش نکردم یعنی با دستم نکشیدمش ولی خب سوراخه معلوم بود و زیاد بزرگ هم نبود کوچیک بود ولی خب درحالت عادی من اونجام یه سوراخ میدیدم  این یعنی پرده بکارت من پاره شده؟؟؟ سوراخه جوری بود که انگشت داخلش میرفت من الان خیلی نگرانم تروخدا جوابمو بدید

6. Shadi00a نوشته است: سلام خسته نباشید من یه روز اومدم پاهامو باز کردم که پرده بکارتمو ببینم بعد دیدم که اونجای من سوراخه و در حالت عادی سوراخ بود و من اصلا بازش نکردم یعنی با دستم نکشیدمش ولی خب سوراخه معلوم بود و زیاد بزرگ هم نبود کوچیک بود ولی خب درحالت عادی من اونجام یه سوراخ میدیدم  این یعنی پرده بکارت من پاره شده؟؟؟ سوراخه جوری بود که انگشت داخلش میرفت من الان خیلی نگرانم تروخدا جوابمو بدید

سلام
    در صورتیکه چیزی وارد واژنتون نشده بکارت آسیب ندیده و سالمه
    معاینه بکارت نیاز به تخصص داره و کار هر کسی نیست که خودش رو معاینه کنه
    چیزی که دیدی طبیعی هست و جای نگرانی نداره
    الکی به خودتون استرس وارد نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید