شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استمنا

1.    سلام دکتر . از الان معذرت میخوام که قراره رک حرفامو بزنم . من دختر ۲۱ ساله ای هستم .تقریبا یک ساله(اولین بار بعد از دوران کرونا) خودارضایی انجام میدم و قبل اون حتی نمیدونستم دخترهاهم میتونن خودارضایی کنن. و خیلی ب طور اتفاقی این قضییه رو فهمیدم دفعاتش هم نظم مشخصی نداشت ممکن بود ماهیی یکبار باشه یا هفته ای دوبار ! ولی هیچوقت فاصلشون از ۳ روز کمتر نشده بود... حالا سوالم اینه ، با عرض پوزش من متاسفانه چند روز پیش خودارضایی انجام دادم ،هرچند خیلی پشیمونم بابت اینکارم و توبه کردم . چیزی ک نگرانم کرده اینه که اون لحظه احساس میکنم خونی از من آزاد شد ولی هیچ دردی حس نکردم .البته از قبل ترشحات هم تو لباس زیرم بود نمیدونم با اون اشتباه گرفتم یا واقعا خون بوده (ب دوره ی پریودم ۳ روز مونده بود و ترشحاتی ک از قبل تو لباس زیرم بود ترشحات کرم رنگ و کمی تیره بود) . ب لباس زیرم نگاه کردم ولی درست تشخیص ندادم که خونه یا آب.چون رنگ لباس زیرمم رنگی بود ک گیج شدم! این چند ثانیه مث کابوس شد برا من سریع رفتم حموم بعد حموم تا چن ساعت بعد لکه ی خیلی کمی تو لباس زیرم دیدم بازهم درست نفهمیدم خونه یا ترشحات . چون مث خون رقیق نبود . ( اینهم بگم ک در کل ترشحات من زیاده ) بعد از اون کلی استرس گرفتم . خیلی نگرانم ک نکنه پردمو از دست داده باشم چون احساس میکنم خون دیدم . اینم تاکید کنم به صورت مالشی بوده ولی محکم . چن روزه از آب و خوراک افتادم . تو اینترنت خوندم ک اگ پارگی باشه بعدا نمیشه تشخیص داد بخاطر چیه و بنارو به رابطه میذارن . میترسم در آینده در ازدواجم مشکل ایجاد کنه و اگه پارگی قطعی باشه نتونم ثابت کنم ب چ علت این اتفاق افتاده. هرچند فک نکنم تو خونواده ما قبل ازدواج گواهی سلامت بخوان ولی با فکر اینکه خودم از روی نادانی ب خودم آسیب زدم خیلی حالم بده اصن نمیتونم تمرکز کنم تو کارام . خواهش میکنم کمکم کنید . اگ پارگی باشه دگ واقعا نمیدونم چیکار کنم همینطوریشم حالم خوب نیست این مشکل هم اضافی شه دگ نمیتونم تحمل کنم . چن روزه جلو ایینه ب خودم نمیتونم نگاه کنم از خودم بدم میاد ، فکر اینکه اگ آسیبی رسیده بعدا خونوادم چ حالی میشن، نمیتونم تو چشم پدر مادرم نگاه کنم و شرمندشونم ... چن شبه کاملا بهم ریختم شبا از فکر و خیال خوابم نمیبره . فکر اینکه اگ پارگی باشه دگ فرقی با بقییه ک بکارتشونو تو روابط نامشروع از دست دادن ندارم .من تاحالا با هیچ پسری رابطه نداشتم اصلا و ابدا . دسترسی ب دکتر هم ندارم و نمیتونم برم . ممنون میشم سریع جواب بدین . من کسیو ندارم در این مورد باهاش حرف بزنم حتی با مادرم!

2. Kiki1378 نوشته است:
       سلام دکتر . از الان معذرت میخوام که قراره رک حرفامو بزنم . من دختر ۲۱ ساله ای هستم .تقریبا یک ساله(اولین بار بعد از دوران کرونا) خودارضایی انجام میدم و قبل اون حتی نمیدونستم دخترهاهم میتونن خودارضایی کنن. و خیلی ب طور اتفاقی این قضییه رو فهمیدم دفعاتش هم نظم مشخصی نداشت ممکن بود ماهیی یکبار باشه یا هفته ای دوبار ! ولی هیچوقت فاصلشون از ۳ روز کمتر نشده بود... حالا سوالم اینه ، با عرض پوزش من متاسفانه چند روز پیش خودارضایی انجام دادم ،هرچند خیلی پشیمونم بابت اینکارم و توبه کردم . چیزی ک نگرانم کرده اینه که اون لحظه احساس میکنم خونی از من آزاد شد ولی هیچ دردی حس نکردم .البته از قبل ترشحات هم تو لباس زیرم بود نمیدونم با اون اشتباه گرفتم یا واقعا خون بوده (ب دوره ی پریودم ۳ روز مونده بود و ترشحاتی ک از قبل تو لباس زیرم بود ترشحات کرم رنگ و کمی تیره بود) . ب لباس زیرم نگاه کردم ولی درست تشخیص ندادم که خونه یا آب.چون رنگ لباس زیرمم رنگی بود ک گیج شدم! این چند ثانیه مث کابوس شد برا من سریع رفتم حموم بعد حموم تا چن ساعت بعد لکه ی خیلی کمی تو لباس زیرم دیدم بازهم درست نفهمیدم خونه یا ترشحات . چون مث خون رقیق نبود . ( اینهم بگم ک در کل ترشحات من زیاده ) بعد از اون کلی استرس گرفتم . خیلی نگرانم ک نکنه پردمو از دست داده باشم چون احساس میکنم خون دیدم . اینم تاکید کنم به صورت مالشی بوده ولی محکم . چن روزه از آب و خوراک افتادم . تو اینترنت خوندم ک اگ پارگی باشه بعدا نمیشه تشخیص داد بخاطر چیه و بنارو به رابطه میذارن . میترسم در آینده در ازدواجم مشکل ایجاد کنه و اگه پارگی قطعی باشه نتونم ثابت کنم ب چ علت این اتفاق افتاده. هرچند فک نکنم تو خونواده ما قبل ازدواج گواهی سلامت بخوان ولی با فکر اینکه خودم از روی نادانی ب خودم آسیب زدم خیلی حالم بده اصن نمیتونم تمرکز کنم تو کارام . خواهش میکنم کمکم کنید . اگ پارگی باشه دگ واقعا نمیدونم چیکار کنم همینطوریشم حالم خوب نیست این مشکل هم اضافی شه دگ نمیتونم تحمل کنم . چن روزه جلو ایینه ب خودم نمیتونم نگاه کنم از خودم بدم میاد ، فکر اینکه اگ آسیبی رسیده بعدا خونوادم چ حالی میشن، نمیتونم تو چشم پدر مادرم نگاه کنم و شرمندشونم ... چن شبه کاملا بهم ریختم شبا از فکر و خیال خوابم نمیبره . فکر اینکه اگ پارگی باشه دگ فرقی با بقییه ک بکارتشونو تو روابط نامشروع از دست دادن ندارم .من تاحالا با هیچ پسری رابطه نداشتم اصلا و ابدا . دسترسی ب دکتر هم ندارم و نمیتونم برم . ممنون میشم سریع جواب بدین . من کسیو ندارم در این مورد باهاش حرف بزنم حتی با مادرم!

سلام
    اگه چیزی وارد واژن نکردی
    که بکارت سالمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید