شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغیر رنگ ادرار

1. سلام
    ببخشید من‌دختری هستم ۱۷ ساله که عفونت زیادی دارم‌.دلیلشم نمی دانم چی هست .
    مدتی است که رنگ ادرارم تغیر کرده است (با معذرت ) خجالت می کشم به کسی بگم‌. بعد هیچ دردیم احساس نمی کنم این دو روز به شدت من را ترساند.آیا دلیل بیماری خاصی است ؟
    یا دلیل کم آب بدن  است ؟ آخر من کم آب مینوشم اصلا تشنم نمیشه فکر کنم در روز یک لیوان آب بنوشم .

ممنون میشم زود جواب من را بدین ومن را از نگرانی دربیارید.
    باسپاس😘
    راستی  من همان دختری هستم که پست گزاشت بودم و گفتم عفونت دارم یک بسته قرص متروماکس(مترونیدازول) مصرف کردم
    اگه مشکلی هست که به پزشک مراجعه کنم

2. ببینید مترونیدازول در دوره های کوتاه مصرف میشه، اگر پزشک تجویز کرده که بحث چیز دیگه ایه اما اگر سرخود دارید مصرف میکنید حتما به پزشک مراجعه کنید،
    اصلا ممکنه عفونت نباشه
    اگر عفونت مزمن دارید درباره تقویت باکتریهای فلور روده بزرگ مطالعه کنید، ویتامین های گروه ب خیلی کمک کننده هستند، مکمل ویتامین بی که پیشنههد من قرص نوروبیون رو برای یک دوره مصرف کنید،
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید