شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارضا شدن در رابطه حتی برای 1بار

1. سلام، من 20سالمه، باکره هستم قبلا میل جنسی خیییلی زیادی داشتم 8ماه داروی افسردگی مصرف کردم ک میل جنسیم بشدت کم شد
    ،الان ک دارو رو قطع کردم حدود 1ساله،
    میل جنسیم تا حد کمی برگشته اما بشدت قبل نیست.
    مشکل هورمونی هم دارم ک الان3ماهه قرص ال  دی و اسپیرونولاکتون ب تجویز پزشک میخورم.
    خود ارضایی هم چن ساله دارم ک تحریکم بیشتر با دیدن فیلم هس.
    حدود 2 ساله با پسری دوستم، رابطه مقعدی داریم اما من 1بار هم ارضا نشدم،
    چون ارضا شدنم فقط با مالش کلیتوریس هست که قلقش دست خودمع، ولی من وانمود میکنم ک ارضا شدم چون نمیخام با طول کشیدنش هم اونو خسته کنم هم خودمو،
    الان دارم خسته میشم از وانمود کردنم، من حتی با لمس بدنم توسط اون سریع خیس میشم اما اون تحریک لذتبخشو کااملا تجربه نمیکنم، رابطه ما ب شکلیه ک معمولا زود دخول انجام میشه و اول اون ارضا میشه بعد میخاد با دست مند ارضا کنه ک نمیشم
    ، حتی خودمم پیشش نمیتونم خودمو ارضا کنم انگار اون تمرکزی ک تنهایی دارمو اونجا ندارم و فقط استرس اینکه زودتر تخلیه شم تو وجودمه،رابطه دهانی هم از طرف من براش هس، اونم اوایل ب خاست من 2باری برام اینکارو انجام داد ک بعد فک میکنم بدلیل شور بودن ترشحات ک رایج هس معمولا خوشش نیومد و دیگ انجام نداد منم اصراری نکردم
    الان سوالاتم اینه ک:
    1)چیکار کنم ک بفهمه ارضا نمیشم،البته نمیخام حس کنه نمیتونه بهم لذت بده، بخصوص ک تا الان وانمود میکزدم ارضا شدم ممکنه سوال شه براش ک چطور تا الان میشدی، یه مواقعی هم حس میکنم فهمیده ک من فقط ادا درآوردم چون چنبار میپرسه تخلیه شدی  میگم اره

2)بنا ب دلایل و شرایط خونه امکان تنها دکتر رفتن رو ندارم داروی شیمیایی یا عطاری موجود هس ک واقعا میل جنسیمو برگردونه یا ن؟

3ازچهژ ژل شستشو استفاده کنم ک واژن رو خوشطمع و خوشبوکنه و خوردنش بی ضررباشه وبشه قبل رابطه مصرفکرد.
    لطف راهنماییم کنید

2. سلام
    اسم رابطه مقعدی رو دخول نمیذارن،
    این هشدار رو باید بدم که رابطه مقعدی منجر به افتادگی رحم خواهد شد،
    درخصوص ارضا شدن هم نیاز به رابطه واژنی هست یا تحریک کافی کولیتوریس
    بهتر تو رابطتون تجدید نظر کنید چون مشخصه که شریک جنسیتون تجربه کافی نداره یا براش سلامت شما مهم نیست،
    رابطه طولانی مقعدی علاوه بر افتادگی رحم بواسیر و دردهای مبهم مقعد و رکتوم رو آینده ایجاد میکنه...

3. rontgen نوشته است: سلام
    بهتر تو رابطتون تجدید نظر کنید چون مشخصه که شریک جنسیتون تجربه کافی نداره یا براش سلامت شما مهم نیست،
    رابطه طولانی مقعدی علاوه بر افتادگی رحم بواسیر و دردهای مبهم مقعد و رکتوم رو آینده ایجاد میکنه...

خب راستش بله تجربه کافی ک احتمالا نداره چون سن زیادی هم نداره اما خیلی به رابطه مقعدی علاقه منده و ازم میخاد رابطه واژنی داشته باشیم اما خب من واقعا نمیتونم راضی شم بهش قبل از هیچ رسمیتی، خودشم عوارض و ضرر های رابطه مقعدیو میدونه و حتی میدونه ک برای دختر عموش این مشکل پیش اومده اینکه بی اختیاری در کنترل مدفوع داره، منتها راهی نداریم برا تخلیه جنسی و اینکه همو دوس داریم،نمیدونم😔ای کاش یه مشاور بود میتونستم باهاش صحبت کنم درباره همچی. دوستان شما مشاور خوب غیر حضوری سراغ ندارین ک بتونم ازش راهنمایی بگیرم؟

4. Mrym_str نوشته است:
    rontgen نوشته است: سلام

خب راستش بله تجربه کافی ک احتمالا نداره چون سن زیادی هم نداره اما خیلی به رابطه مقعدی علاقه منده و ازم میخاد رابطه واژنی داشته باشیم اما خب من واقعا نمیتونم راضی شم بهش قبل از هیچ رسمیتی، خودشم عوارض و ضرر های رابطه مقعدیو میدونه و حتی میدونه ک برای دختر عموش این مشکل پیش اومده اینکه بی اختیاری در کنترل مدفوع داره، منتها راهی نداریم برا تخلیه جنسی و اینکه همو دوس داریم،نمیدونم😔ای کاش یه مشاور بود میتونستم باهاش صحبت کنم درباره همچی. دوستان شما مشاور خوب غیر حضوری سراغ ندارین ک بتونم ازش راهنمایی بگیرم؟

رابطه مقعدی که منجر به ارضای جنسی نمیشه
    در این رابطه فقط مرد لذت میبره
    در مورد خودتون هم واقعیت رو بهش بگین تا شما رو از طریقی که دوس دارین یه اوج برسونه

5. چیزی که مشخصه رابطه شما منجر به ازدواج نخواهد شد و دوست شما چند وقت بعد بهانه ایی رو میاره از جمله مخالفت خانواده و... و این ارتباط خاتمه پیدا میکنه و شما میمونید و یک دنیا عوارض...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید