شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی بکارت با دیدن چند قطره خون بعد از پریود

1. سلام دکتر حالتون خوبه
    خواهش میکنم جواب بدید
    من روز ششم پریودیم بود تقریبا تو اون روز خونی مشاهده نکردم
    شبش خودارضایی مالشی (فقط کلتوریس)داشتم هیچ چیزی هم داخل بدنم نکردم فقط مالش بود
    چک کردم دیدم اون موقع هیچ خونی نیومد
    تا صبح هم هیچ خونی نیومده بود
    بعد از ۲ساعت که بیدار شده بودم دیدم رو لباسم ۴قطره خون خییییلی قهوه ای رنگه
    خون پریودی بوده یا خون پاره شدن بکارت؟
    الان هم زیر دلم یکم درد میکنه
    من اصولا پریودی منظمی ندارم و تقربیا ۵روزه پریود میشم
    امکان داره خون پاره شدن بکارت ۶یا ۷ ساعت بعد بیاد؟
    به نظرتون اون خون برای پریودی بوده یا پاره شدن بکارت؟؟؟

2. سلام نگران نباشید احتمالا خون پریود بود با توجه اینکه گفتین چیزی داخل واژن نکردید امکان داره به خاط تحریک واژن و رحم حالت منقبض شدن به خودش گرفته و بعد از رلکس شدن اون خون امده جای نگرانی نیست

3. سلام آقای دکتر من ۱۷ سالمه ودخترم حدود دوسال که خودارضای می کنم  واصلا اطلاعی از خودارضای وپرده بکارت نداشتم.خودارضای من به صورت مالش که فشار کم بود بعد مدتی شد فشار اب که اونم کم بود وپتو یا حوله که خودرا به آن فشار می دادم تا ارضا بشم ولی هرررگز چیزی را داخل واژن نکردم تروخدا جواب منو بدین ایا پرده بکارتمو از دست دادم آخه شرایط رفتن پیش دکتر ندارم و کنکوری هستم به جای اینکه فکرم پیشه درسم باشه همش فکر میکنم که پرده بکارتمو از دست دادم تروخدا اگه میشه جواب منو بدین 😭

4. سلام دوست عزیز شما که اینقدر حساس هستی چرا خودارضایی می کنید لطف کنید اینکار را ترک کنید نه پرده شما سالم است با توجه به شرایطی که گفتید تا چیزی وارد واژن نشه پرده به این سادهگی اسیب نمی بینه لطفا استرس را از خودتوند دور کنید و به درست برسید به امید موفقیت شما در کنکور

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید