شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداري بدون دخول

1. سلام وقت بخير _دختري ٣٢ ساله هستم قاعدگي منظم هفت روزه دارم _٢٣مي ٢٠٢٠_رابطه اي داشتم بدون دخول و حفاظت نشده _مالش به مالش الت به هم بوده است دخول صورت نگرفته است _بايد در ١١خرداد پريود ميشدم كه نشدم _و استرس زيادي از ان روز تا به الان دارم_ايا امكان بارداري در من هست _يا به خاطر استرس است كه پريود نميشم ممنون از سايت خوبتون!

2. سلام بله اگر در روز های پیک باشید با پیش اب احتمال بارداری هست

3. Nora317 نوشته است: سلام وقت بخير _دختري ٣٢ ساله هستم قاعدگي منظم هفت روزه دارم _٢٣مي ٢٠٢٠_رابطه اي داشتم بدون دخول و حفاظت نشده _مالش به مالش الت به هم بوده است دخول صورت نگرفته است _بايد در ١١خرداد پريود ميشدم كه نشدم _و استرس زيادي از ان روز تا به الان دارم_ايا امكان بارداري در من هست _يا به خاطر استرس است كه پريود نميشم ممنون از سايت خوبتون!

ببین بارداری در این وضعیت یه احتمال خیلی ضعیفه،
    معمولا استرس توی این شرایط میتونه حتی تا یک ماه پریود رو عقب بندازه،
    آیا شما توی شرایط پر استرسی بودید و یا اینکه رابطه از پشت میتونه باعث جاخوردگی رحم و تاخیر بشه...
    به هر حال احتمال حاملگی خیلی کمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید