شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش صورت چرکی بی دلیل

1. با سلام و درود به شما .
    خانمی ۳۸ ساله هستم قریب دوساله که صورتم بی دلیل دچار جوشهای چرکی میشه و دراین مدت هرگز صورتم عاری از جوش نشد ولکه های حا صل ازاون هم برطرف نمیشه . قبلا اگر پوستم دچار لک میشد سریعا ترمیم میشد ولی حالا اصلا ترمیم نمیشه.. بارها به متخصص پوست مراجعه کردم فقط عتوان شد جوشهایم عصبیست .اما مطمعنم که این درست نیست .چون درتمام صورتم داخل ابرو شقیقه ها بینی چانه بالای لب و گاهی گردن و پشتم وجود دارد .خواهشمندم بنده را راهنمایی فرمایبد.

2. Liliam نوشته است: با سلام و درود به شما .
    خانمی ۳۸ ساله هستم قریب دوساله که صورتم بی دلیل دچار جوشهای چرکی میشه و دراین مدت هرگز صورتم عاری از جوش نشد ولکه های حا صل ازاون هم برطرف نمیشه . قبلا اگر پوستم دچار لک میشد سریعا ترمیم میشد ولی حالا اصلا ترمیم نمیشه.. بارها به متخصص پوست مراجعه کردم فقط عتوان شد جوشهایم عصبیست .اما مطمعنم که این درست نیست .چون درتمام صورتم داخل ابرو شقیقه ها بینی چانه بالای لب و گاهی گردن و پشتم وجود دارد .خواهشمندم بنده را راهنمایی فرمایبد.

سلام
    تجربه شخصی من نشون داد که عرق کاسنی اگر اصل باشه خیلی موثره،
    برای کوتاه مدت شقایق هم فوق العاده موثره اما چون خیلی سرده نباید زیاد مصرف کرد، میتونید چهارتا گلبرگ خشک شقایق رو توی یه لیوان بریزید و روش اب جوش بریزید تا نصف لیوان، اروم هم بزنید تا ابجوش به رنگ زرشکی پر رنگ در بیاد، با شکر یا نبات میل کنید، سریع جواب میده.
    شقایق برای سرفه های خشک هم فوق العاده موثره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید