شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسیب پرده بکارت با دست کشیدن درون واژن

1. سلام من چند روز پیش دستم ناگهانی کشیده شد درون واژنم انقدر یهویی بود که نمیدونم کجا و چقدر رفت داخل ولی فکر کنم یکم پایین تر از مجرای ادراری بود
    هیچ دردی نداشتم ولی به اتدازه خیییییلی خیییییلی کمی خون اومد به حدی که بند انگشتم قرمز شد  
    لطفااا لطفا کمکم کنید بگید ایا پرده بکارتم آسیب دیده یا نه؟
    من کنکوریم دانش اموز قوی هستم اما بخاطر این مسئله چند روزه افتادم یه گوشه گریه میکنم نمیتونم مطالعه کنم
    خودم با آینه نگاه کردم اون بافت صورتی بالای سوراخ یکم عجیبه
    نمیدونممممم لطفا کمکم کنید امکان اینکه برم معاینه ندارم

2. Mona1381 نوشته است: سلام من چند روز پیش دستم ناگهانی کشیده شد درون واژنم انقدر یهویی بود که نمیدونم کجا و چقدر رفت داخل ولی فکر کنم یکم پایین تر از مجرای ادراری بود
    هیچ دردی نداشتم ولی به اتدازه خیییییلی خیییییلی کمی خون اومد به حدی که بند انگشتم قرمز شد  
    لطفااا لطفا کمکم کنید بگید ایا پرده بکارتم آسیب دیده یا نه؟
    من کنکوریم دانش اموز قوی هستم اما بخاطر این مسئله چند روزه افتادم یه گوشه گریه میکنم نمیتونم مطالعه کنم
    خودم با آینه نگاه کردم اون بافت صورتی بالای سوراخ یکم عجیبه
    نمیدونممممم لطفا کمکم کنید امکان اینکه برم معاینه ندارم

اصلا نگران نباش، بافت ابتدای واژن مخاط در هم تنیدست و کوچکترین خراش یا ضربه به مخاط میتونه باعث مقدار خفیفی خون بشه که کاملا طبیعیه و سریع ترمیم میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دقیقا پارگی چه شکلی اتفاق میوفته؟ اگه حتما شئ خارجی وارد سوراخ بشه پارگی ایجاد میشه یا اگه به اون بافت صورتی رنگ هم ضربه ای بخوره بازم امکان اسیب دیدگی هست
    من بالای اون سوراخ حالت پارگی و بازشدگی مخاط رو میبینم فقط در سطح مخاط  و سوراخ اوکیه
    یه سوال دیگه اینکه ایا بزرگ بودن سوراخ بکارت ربطی به اسیب دیدن اون داره یا طبیعیه
    پیشاپیش ممنون بابت پاسخگویی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید