شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با رابطه خیلی سطحی و دو بار پریود شدن

1. سلام خواهشا منو راهنمایی کنید
    من۲۰سال سن دارم وباکره هستم
    ۱۴آذریه رابطه خیلی سطحی با دوستم داشتم به طوری که هرجفتمون لباس تنمون بود ولی خب من ترسم از اینه که پیشاب ب من رسیده باشه بعد اون قضیه من۲دی پریودشدم ومثل همیشه خونریزی۸روزه داشتم ولی بعد دوروز پاکی با ترشحم مقداری خون دیدم
    بعد این پریودیم دوباره ۲۱روز بعد ینی با فاصله خیلی کم دوباره پریود شدم و مث همیشه ۸روزه بود که بعد پاک شدن رفتم استخر و بعد دوباره ترشح های قهوه ای و صورتی داشتم و بعد این دلدرد و بی اشتهایی و تهوع من شروع شد حتی بعضی وقتا حس میکنم سینه هامم درد داره دکتر برام سونو رحم و تخمدان نوشت و گفت مشکلی نداری .
    من ترسم ازاینه ک باردار باشم خواهشا کمکم کنید
    اگه برم بتا بدم قطعی دراین موقع جوابش درسته؟

2. سلام خیالتون از بابت بارداری راحت مطمئن با این صورت که گفتن باردار نیستین این علائم فقط به خاطر استرس هست احتمالا

3. سلام خانم دکتر عزیز الهه هستم 34 ساله مجرد .اوایل اردیبهشت با پارتنرم یک رابطه خیلی سطحی داشتم .که لباس کامل کامل داشتیم .شامل مانتو شلوار بلوز لباس زیر .طرف مقابلم هم شلوار بلوز لباس زیر .ما در ماشین بودیم .هر کی روی صندلی خودش .فقط در حد بوسه از لب و الت ایشون رو از روی شلوار فقط با دست لمس کردم .بدون دخول بدون تماس بین الت ها.بدون تماس پوستی بین الت ها .بدون اسپرم و انزال و  ۹ مرتبه هم بعدش پریود شدم با خونریزی همیشگی در تاریخ همیشگی .خونریزی واضح در پوشک .که کل پوشک پر از خون میشد به مدت ۵ ۶ روز در هر دوره .
    بعد از اون معاقشه دیگه هیچ نوع رابطه ای نداشتم به هیچ عنوان.
    آیا احتمال بارداری هست ؟؟
    لطفا راهنمایی کنید من خیلی استرس دارم
    ما اصلا لخت نشدیم و من اصلا الت ایشون ندیدم ‌.لباس کامل هم داشتیم .و ایشون حتی از روی لباس هم به واژن من دست نزدن فقط همان توضیحات ک گفتم
    آیا با این توصیفات احتمال بارداری هست ؟

4. kaivan110 نوشته است: سلام خیالتون از بابت بارداری راحت مطمئن با این صورت که گفتن باردار نیستین این علائم فقط به خاطر استرس هست احتمالا

حتی اگه دستشون ب واژن من برخورد کرده باشه
    چون تو رورای تخمک گذاری بودم
    خیلی میترسم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید