شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من گی(همجنسگرا)هستم؟

1. سلام.من پسر ۱۷ ساله هستم.حدودا ۱۰ ۱۱ ماهی است که این سوال ذهن من رو مشغول کرده و واقعا عذاب میکشم.
    من یک دوست بسیار صمیمی دارم که اکثر اوقات رو با اون میگذرونم و ما هر دومون رابطه دوستیمون خیلی قوی و واقعا همو دوست داریم. اما مشکلی که میخوام به شما بگم این هست که بعضی وقت ها که تو روابط دوستانه،دو دوست به هم محبت میکنن و برای هم  دیگه ارزش قائل میشن من یک رفتار غیر عادی از نظر خودم در خودم پیدا کردم‌.اونم اینه که حین شوخی های دوستی و ابراز علاقه سایز آلت تناسلی من تغییر میکنه و افزایش پیدا میکنه.مثلا وقتی همو بغل میکنیم و یا تو پارک کنار هم دراز میکشیم و اون سرش رو،رو من میذاره و میخوابیم.یا وقتی که از رو علاقه شونه به شونه می ایستیم این اتفاق میفته که کاملا ناخواسته و عذاب آور هست برای من.من اونو از ته قلبم دوست دارم و ما هردو قدر همو خوب میدونیم ولی نمیخوام اون با دیدن آلت من فکرای بدی در مورد من بکنه که همه این ها از قصد هست.مشکل این جاست که این اتفاق فقط وقتی با اون  هستم میفته و کنار دوستای دیگه اتفاق نمیفته.
    من از دیدن صحنه های همجنسگرایی حالم به هم میخوره ولی علت افزایش سایز آلتم رو نمیدونم خواهش میکنم راهنمایی کنین

2. درود
    ببینید دوست عزیز این مساله بنظر میاد که امری طبیعی و عادی باشه و ناشی از غریزه جنسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید