شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری یا سقط

1. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.تو ماه مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشته ولی دقیق نمیدونم و یادم نیست چ روزی بوده
    من ۷ مهر پریود شدم و ۲۴ مهر هم لکه بینی داشتم و یک لخته خون تقریبا سیاه رنگ ب اندازه یک‌ یا دو بند انگشت دیدم
    چون ۷ مهر پریود شدم باید ۷ ابان هم میشدم ولی نشدم و ب جاش ۱۹ ابان پریود شدم ک مقدارش کمتر از دفعات قبل بود اما الان شک دارم ک پریودی بوده باشه و حدسم اینه ک شاید بخاطر سقط یا حاملگی یا حاملگی خارج از رحم بوده چون از ۱۹ ابان تا الان ک ۵ اذره ( تقریبا ۱۶ روز)ادامه داشته این خونریزی ک الان رنگش قهوه ای شده ولی مقدارش  کمتر شده ب طوری ک الان ک پنج اذره مقدار کمی در حد ۹-۱۰ قطره یا کمتر در کل روز خون میاد و اینکه چند تا لخته ی خون ب اندازه دو بند انگشت هم دیدم ک تیره بوده تقریبا مشکی رنگ و قهوه ای بوده و من پریودام مرتب بوده همیشه
    میخواستم ببینم ایا احتمال بارداری یا سقط یا بارداری خارج از رحم با وجود این نشانه ها وجود داره یا ن؟

2. Sa220 نوشته است: سلام.تو ماه مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشته ولی دقیق نمیدونم و یادم نیست چ روزی بوده
    من ۷ مهر پریود شدم و ۲۴ مهر هم لکه بینی داشتم و یک لخته خون تقریبا سیاه رنگ ب اندازه یک‌ یا دو بند انگشت دیدم
    چون ۷ مهر پریود شدم باید ۷ ابان هم میشدم ولی نشدم و ب جاش ۱۹ ابان پریود شدم ک مقدارش کمتر از دفعات قبل بود اما الان شک دارم ک پریودی بوده باشه و حدسم اینه ک شاید بخاطر سقط یا حاملگی یا حاملگی خارج از رحم بوده چون از ۱۹ ابان تا الان ک ۵ اذره ( تقریبا ۱۶ روز)ادامه داشته این خونریزی ک الان رنگش قهوه ای شده ولی مقدارش  کمتر شده ب طوری ک الان ک پنج اذره مقدار کمی در حد ۹-۱۰ قطره یا کمتر در کل روز خون میاد و اینکه چند تا لخته ی خون ب اندازه دو بند انگشت هم دیدم ک تیره بوده تقریبا مشکی رنگ و قهوه ای بوده و من پریودام مرتب بوده همیشه
    میخواستم ببینم ایا احتمال بارداری یا سقط یا بارداری خارج از رحم با وجود این نشانه ها وجود داره یا ن؟

چون پریود شدید بارداری منتفیه.
    شما باکره هستید؟

3. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من نمیدونم باکره هستم یا ن ولی تو مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشت. من ۷ مهر پریود شدم ک دقیق یادم نمیاد بعد از پریودیم در ماه مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشته یا قبلش.روز روش دقیق یادم نمیاد.من ۷ مهر پریود شدم و ۲۴ مهر هم در حد ۳-۴ روز کمی خون دیدم ک یک‌بار هم لخته خونی اندازه یک یا دو بند انگشت تقریبا سیاهرنگ دیدم
    چون ۷ مهر پریود شدم ۷ ابان هم باید پریود میشدم ولی نشدم و ب جاش ۱۹ ابان پریوذ شدم ک حجم خون پریودیم نسبت ب پریود های دفعات قبل کمتر بود و از روز چهارم ب بعد هم کمتر شد اما از ۱۹ ابان ک پریوذ شدم ( ک البته شک دارم پریود بوده باشه چون ۱۷ روز خونریزی داشتم تا امروز) تا الان ک ۶ اذر هست من تقریبا روزی ۹-۱۰ قطره خون میبینم ک تا به حال هم دو لخته خون اندازه دو بند انگشت قهوه ای تیره و تقریبا سیاهرنگ اومده
    الان چون من از ۱۹ ابان خونریزی داشتم و تا امروز ک ۶ اذر هست ادامه داشته و تقریبا ۱۷ روز طول کشیده من شک دارم پریود بوده باشه و میخوام ببینم احتمال حاملگی یا حاملگی خارج از رحم یا سقط وجود داره یا ن. البته ۱۹ ابان خونریزیم در حد پریود بود و فقط یکم کمتر از پریود بود و تا چهار روز خونریزی شبیه ب پریوذ داشتم اما از روز چهارم ب بعد خونریزی کمتر شد در حد ۹-۱۰ قطره ک ب رنگ قهوه ای بود و گاهی اوقات لخته های کوچک خون در حد چند نقطه هم در اون میدیدم

4. Sa220 نوشته است: سلام.من نمیدونم باکره هستم یا ن ولی تو مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشت. من ۷ مهر پریود شدم ک دقیق یادم نمیاد بعد از پریودیم در ماه مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشته یا قبلش.روز روش دقیق یادم نمیاد.من ۷ مهر پریود شدم و ۲۴ مهر هم در حد ۳-۴ روز کمی خون دیدم ک یک‌بار هم لخته خونی اندازه یک یا دو بند انگشت تقریبا سیاهرنگ دیدم
    چون ۷ مهر پریود شدم ۷ ابان هم باید پریود میشدم ولی نشدم و ب جاش ۱۹ ابان پریوذ شدم ک حجم خون پریودیم نسبت ب پریود های دفعات قبل کمتر بود و از روز چهارم ب بعد هم کمتر شد اما از ۱۹ ابان ک پریوذ شدم ( ک البته شک دارم پریود بوده باشه چون ۱۷ روز خونریزی داشتم تا امروز) تا الان ک ۶ اذر هست من تقریبا روزی ۹-۱۰ قطره خون میبینم ک تا به حال هم دو لخته خون اندازه دو بند انگشت قهوه ای تیره و تقریبا سیاهرنگ اومده
    الان چون من از ۱۹ ابان خونریزی داشتم و تا امروز ک ۶ اذر هست ادامه داشته و تقریبا ۱۷ روز طول کشیده من شک دارم پریود بوده باشه و میخوام ببینم احتمال حاملگی یا حاملگی خارج از رحم یا سقط وجود داره یا ن. البته ۱۹ ابان خونریزیم در حد پریود بود و فقط یکم کمتر از پریود بود و تا چهار روز خونریزی شبیه ب پریوذ داشتم اما از روز چهارم ب بعد خونریزی کمتر شد در حد ۹-۱۰ قطره ک ب رنگ قهوه ای بود و گاهی اوقات لخته های کوچک خون در حد چند نقطه هم در اون میدیدم

نگران حاملگی که نباید باشید و سقط هم که تو این بازه زمانی کوتاه بی معنیه.
    اون لکه بینی ها میتونه به نوع رابطه شما بستگی داشته باشه. شما رابطه با دخول کامل داشتید؟

5. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. من امروز بخاطر قطع نشدن پریودم سونوگرافی رحم و تخمدان انجام دادم که از روی شکم سونوگرافی انجام شد من چند دقیقه قبل از سونوگرافی در حد ۴-۵ لیوان اب خورده بودم اما اصلا احساس ادرار کردن نداشتم اما در اینترنت خوندم قبل از سونوگرافی باید درحدی اب خورده بشه ک مثانه پر بشه و فرد احساس دفع ادرار داشته باشه اما من چون چند دقیقه قبل از سونوگرافی اب خورده بودم فکر میکنم هنوز اب وارد مثانه من نشده بود و بخاطر همین احساس دفع ادرار هم نداشتم و چون فکر میکنم ک مثانم پر نبوده احتمال میذم جواب سونوگرافیم هم اشتباه باشه چون شنیده ام اگر زیاد اب نخوری یا مثانه پر نباشه در سونوگرافی اجزای شکم مثل رحم و تخمدان ب طور کامل مشخص نمیشود
    میخواستم ببینم با وجود اینکه من چند دقیقه قبل از سونوگرافی ۴-۵ لیوان اب خورده بودم و ممکنه که اب هنوز جذب و وارد مثانم نشده باشه احتمال داره چون هنوز اب وارد مثانه نشده و احساس دفع ادرار نداشتم نتیجه سونوگرافی هم اشتباه اومده باشه یا خیر؟

6. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rontgen نوشته است:
    Sa220 نوشته است: سلام.من نمیدونم باکره هستم یا ن ولی تو مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشت. من ۷ مهر پریود شدم ک دقیق یادم نمیاد بعد از پریودیم در ماه مهر احتمال حاملگی واسه من وجود داشته یا قبلش.روز روش دقیق یادم نمیاد.من ۷ مهر پریود شدم و ۲۴ مهر هم در حد ۳-۴ روز کمی خون دیدم ک یک‌بار هم لخته خونی اندازه یک یا دو بند انگشت تقریبا سیاهرنگ دیدم

نگران حاملگی که نباید باشید و سقط هم که تو این بازه زمانی کوتاه بی معنیه.
    اون لکه بینی ها میتونه به نوع رابطه شما بستگی داشته باشه. شما رابطه با دخول کامل داشتید؟

خیر دخول کامل نه،ینی چی که نگران بارداری نباشید ینی احتمال داره خارج از رحم باشه

7. چون پریودی پیش اومده پس باردار نیستید.

8. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rontgen نوشته است: چون پریودی پیش اومده پس باردار نیستید.

اخه من از ۱۹ ابان خونریزی داشتم و تا ۹-۱۰ آذر خون میدیدم ک در ۳-۴ روز اول ینی از روز ۱۹ ابان تا ۲۳ ابان خونریزیم در حد پریود بود اما بعد از اون خونریزیم کمتر و کمتر شد و ب روزی تقریبا ۹-۱۰ قطره یا کمتر رسید و دو بار هم لخته خون اندازه دو بند انگشت دیدم ک تیره رنگ بود و تقریبا سیاه بود
    بخاطر اینکه این خونریزی از ۱۹ ابان تا ۹-۱۰ اذر طول کشیده و تقریبا حدود ۲۰ و‌ چند روز شده من شک کردم که این پریودی بوده.یعنی میگم شاید پریودی نبوده باشه چون پریودی نهایتا ده روز هست.احتمال داره این خونریزی پریود نبوده باشه و ناشی از بارداری یا بارداری خارج از رحم بوده باشه؟
    یا احتمال داره این خونریزی ناشی از سقط بوده باشه؟ یعنی من در ماه مهر حامله شده باشم و در ۱۹ ابان سقط شده باشه؟
    لطفا بگید احتمال بارداری یا بارداری خارج از رحم یا سقط وجود داره یا ن؟ لطفا هم درباره ی بارداری هم بارداری خارج از رحم و هم سقط جواب دهید

9. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال

اخه من از ۱۹ ابان خونریزی داشتم و تا ۹-۱۰ آذر خون میدیدم ک در ۳-۴ روز اول ینی از روز ۱۹ ابان تا ۲۳ ابان خونریزیم در حد پریود بود اما بعد از اون خونریزیم کمتر و کمتر شد و ب روزی تقریبا ۹-۱۰ قطره یا کمتر رسید و دو بار هم لخته خون اندازه دو بند انگشت دیدم ک تیره رنگ بود و تقریبا سیاه بود
    بخاطر اینکه این خونریزی از ۱۹ ابان تا ۹-۱۰ اذر طول کشیده و تقریبا حدود ۲۰ و‌ چند روز شده من شک کردم که این پریودی بوده.یعنی میگم شاید پریودی نبوده باشه چون پریودی نهایتا ده روز هست.احتمال داره این خونریزی پریود نبوده باشه و ناشی از بارداری یا بارداری خارج از رحم بوده باشه؟
    یا احتمال داره این خونریزی ناشی از سقط بوده باشه؟ یعنی من در ماه مهر حامله شده باشم و در ۱۹ ابان سقط شده باشه؟
    لطفا بگید احتمال بارداری یا بارداری خارج از رحم یا سقط وجود داره یا ن؟ لطفا هم درباره ی بارداری هم بارداری خارج از رحم و هم سقط جواب دهید

10. Sa220 نوشته است:

بینید، خونریزی که شما بیان میکنید به هر حال مربوط به فرو ریختن بافت فعال رحم هست که تو پریودی رخ میده و ریزش این بافت غعال که به شکل خون دیدید امکان هرنوع حاملگی برطرف میکنه،
    ادامه دار شده لکه بینی هم میتونه به عوامل مختلفی از جمله استرس بخصوص شما که خیلی سنتون برای رابطه جنسی در این حد کن هست و یا ضربه به رحم حین رابطه بخصوص اگر مقعدی بوده باشه..
    به هر حال نگران موضوع حاملگی نباشید اما از فردی که به عنوان شریک جنسی یا دوست برای خودتون انتخاب کردید فاصله بگیرید که کاملا مشخصه که چه از روی بی تجربگی و چه از روی عمد ادم خطرناکی برای شماست.

11. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rontgen نوشته است:
    Sa220 نوشته است:

بینید، خونریزی که شما بیان میکنید به هر حال مربوط به فرو ریختن بافت فعال رحم هست که تو پریودی رخ میده و ریزش این بافت غعال که به شکل خون دیدید امکان هرنوع حاملگی برطرف میکنه،
    ادامه دار شده لکه بینی هم میتونه به عوامل مختلفی از جمله استرس بخصوص شما که خیلی سنتون برای رابطه جنسی در این حد کن هست و یا ضربه به رحم حین رابطه بخصوص اگر مقعدی بوده باشه..
    به هر حال نگران موضوع حاملگی نباشید اما از فردی که به عنوان شریک جنسی یا دوست برای خودتون انتخاب کردید فاصله بگیرید که کاملا مشخصه که چه از روی بی تجربگی و چه از روی عمد ادم خطرناکی برای شماست.

خیلییی خیلییی ممنونم از توضیحات مفیدتون
    با توجه ب اینکه واسه من توی ماه مهر احتمال حاملگی وجود داره و اینکه من ۱۹ ابان تا ۹-۱۰ اذر ک میشه تقریبا بیست و چند روز خونریزی داشتم ک ۳-۴ روز اول خونریزی درحد پریود و بعدش کمتر شد و روزی ۹-۱۰ قطره یا کمتر در هر روز خونریزی داشتم و دو بار هم لخته اندازه دو بند انگشت دیدم احتمالش هست من توی مهر باردار شده باشم و توی ابان سقط شده باشه و علت این خونریزی در ماه ابان و ادامه دار شدن اون در اذر سقط باشه؟
    و اینکه علاوه بر اون دو بار لخته چند بار هم خون تقریبا سفت شده همراه با مایعی سفید رنگ ک اون هم تقریبا سفت شده بود دیدم میتونه علائم سقط باشه؟

12. ببین شما گفتید که 7 مهر پریود شدی، دقیقا چندم مهر رابطه پر خطر رو داشتی؟

13. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rontgen نوشته است: ببین شما گفتید که 7 مهر پریود شدی، دقیقا چندم مهر رابطه پر خطر رو داشتی؟

نمیدونم دقیق بعد از ۷ مهر ک پریود شدم رابطه پرخطر داشتم یا قبلش
    اگر بعدش بوده باشه با توجه به علائمی ک گفتم احتمال سقط هست؟در اینترنت خوندم خونریزی نشونه حاملگی خارج از رحم یا سقط میتونه باشه؟احتمال حاملگی خارج رحم یا سقط هست؟

14. Sa220 نوشته است:
    rontgen نوشته است: ببین شما گفتید که 7 مهر پریود شدی، دقیقا چندم مهر رابطه پر خطر رو داشتی؟

اگر بعدش بوده باشه با توجه به علائمی ک گفتم احتمال سقط هست؟در اینترنت خوندم خونریزی نشونه حاملگی خارج از رحم یا سقط میتونه باشه؟احتمال حاملگی خارج رحم یا سقط هست؟

ببین مهم اینه که تو حامله نیستی، سقط طبیعی هم تو ماه اول هیچ عارضه ای نداره، اون چیزایی که خوندی مربوط به کورتاژ کردن یا سقط توسط دکتره، صلا نگران حاملگی نباش. ولی اگه احساس میکنی پردت ممکنه اسیب دیده باشه به پزشک زنان و حتی یه ماما مراجعه کن تا راهنماییت کنه و اصلا هم نگران نباش و خجالت نکش چون هر روز خیلی ها برای مسائل مشابه بهشون مراجعه میکنن، همونطور که گفتم خیلی مراقب باش از این به بعد و از طرف فاصله بگیر حتی الکی هم که شده بترسونش و بگو ممکنه حامله شده باشی چون معلومه ادم خطرناکیه، تو توی سن حساسی هستی. باز میگم نگران حاملگی نباش اصلا.

15. Sa220

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rontgen نوشته است:
    Sa220 نوشته است:

ببین مهم اینه که تو حامله نیستی، سقط طبیعی هم تو ماه اول هیچ عارضه ای نداره، اون چیزایی که خوندی مربوط به کورتاژ کردن یا سقط توسط دکتره، صلا نگران حاملگی نباش. ولی اگه احساس میکنی پردت ممکنه اسیب دیده باشه به پزشک زنان و حتی یه ماما مراجعه کن تا راهنماییت کنه و اصلا هم نگران نباش و خجالت نکش چون هر روز خیلی ها برای مسائل مشابه بهشون مراجعه میکنن، همونطور که گفتم خیلی مراقب باش از این به بعد و از طرف فاصله بگیر حتی الکی هم که شده بترسونش و بگو ممکنه حامله شده باشی چون معلومه ادم خطرناکیه، تو توی سن حساسی هستی. باز میگم نگران حاملگی نباش اصلا.

اگر رابطه پرخطر در اوایل مهر داشته باشم سقط میشه در ماه دوم و اگر اواخر مهر باشه میشه سقط در ماه اول

ینی با توجه ب چیزایی ک گفتم اصلاا احتمال سقط یا بارداری خارج از رحم نیست؟چون هم بیست و چند روز خونریزی‌ داشتم و هم لخته خون اندازه دو بند انگشت دیدم سه بار
    چشم حتما ازش فاصله میگیرم
    تو رو‌خدا جواب بدین ک احتمال سقط یا حاملگی خارج رحم بوده یا ن؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید