شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری

1. kaivan110 نوشته است: دوست من این تشکر را باید از اقای دکتر به خاطر سایت خوبشون انجام بدین به هر حال امبدوارم هر چه زودتر ان وسواس از شما دور بشه و به ارامش برسید

ی سوال اخر. خونریزی زیاد هر ماه مثلا در بارداری وجود داره؟

2. شما می تونی اگر از نظر سایت ایراد نداشته باشه هرچقدر سوال داری بپرسی اصلا در بار داری خونریزی وجود نداره مگر بارداری گه منجر به سقط بشود

3. سلام
    حدود ۳هفته پیش با خانومم رابطه نزدیکی داشتیم و احتمال تخلیه پیش آب در واژن داشتیم بدون هیچ روش پیشگیرانه ای و یک روز بعد قرص ضد تنسی ۲تا ۰.۷۵ مصرف کرد (روز ارتباط دقیقا شنبه بود و قرص روز یکشنبه مصرف شد) چندروز بعد که روز ۴شنبه میشد ارتباط دخول دیگری داشتیم و اینبار تخلیه کامل در واژن و همان ساعت یک قرص ۱.۵ تنسی مصرف کرد که بعد از مصرف قرص یک حال بدی پیدا کرد ولی تهوع و اسهال نداشت اون زمان و نکته دیگه اینکه اون روز حدودا یک هفته مانده بود زمان پریودی خانومم یعنی دوره تخمک گذاریشون بود
    یک هفته بعد به دکتر مراجعه کردیم و گفت یک ماه دیگه مراجعه کنید و خانومم بعد از ۳هفته یعنی با تاخیر دو هفته ای پریود شد ولی خونریزی فقط ۲روز بود و بعد از اون فقط ترشح قهوه ای کمرنگ داره و تکرر ادرار رو یک ماهه که اصلا قبل از این موارد داشت الان هرروز صبح سردرد و خستگی و حالت تهوع داره و این رو هم بگم که قبل از شروع پریودیش یک لکه بینی به رنگ زرد هم داشت که درد زیادی هم داشت و روز بعدش پریود شد
    چندروز پیش که روز دوم پریودیش بود یعنی حدود ۳هفته از رابطه آخری میگذشت آزمایش بتا دادیم و جواب منفی بود
    لطفا راهنمایی کنید احتمال بارداری میتونه باشه؟درد شدید در کمر و رحم و سمت چپ شکم دارن خانومم دلیلش چی میتونه باشه؟
    این رو هم بگم به تجویز دکتر از روز سوم پریودیش قرص ال دی مصرف میکنن و الان ۲روزه مصرف میکنه و این حالات حالت تهوع و سردرد صبحگاهی بهشون دست داده
    خونریزی عادی خانومم ۲روز بود فقط و بعدش ۲روز ترشح قهوه ای رنگ و امروز هم یه ماده سفید و شیری رنگ مانند منی ترشح داشتن و خونریزی به کل قطع شده هست
    از راهنماییتون پیشاپیش متشکرم

4. سلام دوست عزیز شما چندین علامت گفتین که به نظر من هم به بارداری می خوره هم به سقط جنین که می تون در اثر داروهای مصرفی باشه ضمن اینکه شما روز دوم پریودی خانمتون قرض ال دی مصرف کرده که می تونه منجر به قطع خون ریزی باشه پیشنهاد می کنم بعد از هفته چهار م یه آزمایش بدین البته نه با این تستهای موجود به ازمایشگاه مراجعه کنید

5. kaivan110 نوشته است: شما می تونی اگر از نظر سایت ایراد نداشته باشه هرچقدر سوال داری بپرسی اصلا در بار داری خونریزی وجود نداره مگر بارداری گه منجر به سقط بشود

ممنون از محبتتون. من از ۹ 10 این ماه کم کم شروع ترشح بعد لک بینی و خونریزی قهوه ای بعد خون آبه و لک قرمز خون دارم ماه های پیش همین تاریخ همین حالت ها رو قبل پریود داشتم. مشکلی نیس؟به بارداری ربط نداره ؟؟

6. kaivan110 نوشته است: شما می تونی اگر از نظر سایت ایراد نداشته باشه هرچقدر سوال داری بپرسی اصلا در بار داری خونریزی وجود نداره مگر بارداری گه منجر به سقط بشود

ممنون از محبتتون. من از ۹ 10 این ماه کم کم شروع ترشح بعد لک بینی و خونریزی قهوه ای بعد خون آبه و لک قرمز خون دارم ماه های پیش همین تاریخ همین حالت ها رو قبل پریود داشتم. مشکلی نیس؟به بارداری ربط نداره ؟؟

7. سلام دوست عزیز نه ربطی نداره لطفا نگران نباشد ممنون

8. با سلام
    من 38 سالمه برای بارداری دوم میخوام اقدام کنم پرید های سه دوره قبلم 8 شهریور 8مهر و 3 آبان هست و در روزهای 9.12.14.15 آبان نزدیکی داشتم آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ با تشکر

9. سلام
    خانومم در ادامه آن علائم الان ۲روز هست که خونریزی شدید داره و مصرف قرص های ال دی رو متوقف کردن زیرا به ایشان نمیسازه و حالت تهوع و حالت های غیرقابل تحملی برای ایشون بوجود میاد
    چندروز پشت سرهم ترشحات قهوه ای داشتن تا این ۲روز که خونریزی غیرقابل قطع و پشت سرهم
    بیبی چک هم استفاده کردیم و جواب منفی بود
    نظر شما چی هست؟
    ممنون میشم بیشتر نظرتون رو بدید
    خانومم از رفتن به پزشک و آزمایش دادن ترس دارن و باید به زور ببرمشون
    حالت تغییر خلقیات و یک ساعت خوب و یک ساعت حالت پرخاشگر با  بدرفتاری ها و بهونه گیری های زیاد و  فکرهای عجیب دارن حتی فکر به خودکشی
    ممنون میشم راهنمایی کنید متشکرم

10. سلام دوست عزیز مگر ازدواج نکردین که خانمتون دارند اینکارها را می کنند این علامتی که شما میگن نشان از عدم بارداری داره گفتم قبلا یک سری از علامت های شما میگین علامت سقط میباشد با علامت خون ریزی شدید به احتمالا 90 در صد بارداری منتفی است میشه گفت باید خالاتون راحت باشه

11. elito نوشته است:
    kaivan110 نوشته است: شما دوچار واسواس فکر شدین باید این فکر را از ذهن خود دور کنید اینجا امکان مشاور بیشتر وجود نداره لطفا این افکار منفی را از خودتون دور کنیدممنون

یعنی واقعا جای نگرانی نیس اصلا؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز هیچ کس فقط با لمس کردن آلت باردار نمیشه تا زمانیکه رابطه نون تا این حد ه لازم نیست اینقدر استرس داشته باشین

12. سلام
    ببخشید سوال دیگری داشتم
    ترشحات قهوه ای رنگ خانومم تمامی ندار‌د و به مقدار زیادی ترشحات قهوه ای دارند و دیروز احساس خارج داشت
    دلیل این ترشحات قهوه ای چی میتونه باشه؟
    بک هفته ای هست بعد از اتمام پریودی هنوز ترشحات قهوه ای ادامه دارند
    ممکن هست اثرات قرص تنسی باشه؟
    روز شنبه وقت دکتر دارن و باید بریم به دکتر مراجعه کنیم

13. niloofarieAbi نوشته است:
    elito نوشته است:
    kaivan110 نوشته است: شما دوچار واسواس فکر شدین باید این فکر را از ذهن خود دور کنید اینجا امکان مشاور بیشتر وجود نداره لطفا این افکار منفی را از خودتون دور کنیدممنون

یعنی واقعا جای نگرانی نیس اصلا؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز هیچ کس فقط با لمس کردن آلت باردار نمیشه تا زمانیکه رابطه نون تا این حد ه لازم نیست اینقدر استرس داشته باشین

سلام من برای بار ۷ پریود شوم ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ خونریزی زیاد بود و لخته قبلش هم لک بینی داشتم. خون ریزی و خون آبه
    پریودی هست دیگه ؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید