شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آسیب پرده بکارت با زمین خوردن

1. با سلام من یه دختر 16ساله هستم امروز توی زنگ ورزش خیلی بد زمین خوردم و و وقتی که اومدم خونه متوجه شدم که از وارژنم خون اومده میخواستم بپرسم ممکنه به پرده بکارت آسیب خورده باشه یا اینکه اون خون بخاطر دوره ی قاعدگی هستش در ضمن از زمان افتادنم تا الان فقط یکبار خون دیدم باتشکر.

2. Yasamanayyasy نوشته است: با سلام من یه دختر 16ساله هستم امروز توی زنگ ورزش خیلی بد زمین خوردم و و وقتی که اومدم خونه متوجه شدم که از وارژنم خون اومده میخواستم بپرسم ممکنه به پرده بکارت آسیب خورده باشه یا اینکه اون خون بخاطر دوره ی قاعدگی هستش در ضمن از زمان افتادنم تا الان فقط یکبار خون دیدم باتشکر.

مونده به طرز افتادنت عزیزم درضمن اگه پریودت بود باید چند روزی ادامه داشت. بنظرم من برو پیش دکتر نگرانیتم رفع بشه

3. Yasamanayyasy نوشته است: با سلام من یه دختر 16ساله هستم امروز توی زنگ ورزش خیلی بد زمین خوردم و و وقتی که اومدم خونه متوجه شدم که از وارژنم خون اومده میخواستم بپرسم ممکنه به پرده بکارت آسیب خورده باشه یا اینکه اون خون بخاطر دوره ی قاعدگی هستش در ضمن از زمان افتادنم تا الان فقط یکبار خون دیدم باتشکر.

زمین خوردن به پرده بکارت اسیب نمیزنه، لکه خونی که دیدی از جنس خون قائدگیه حتی اگر زمانش نباشه، سلولهای خونی بافت فعالی رو روی جداره رحم ایجاد میکنن که زمان قائدگی این سلولها فرو میزن و از واژن بصورت خون قائدگی خارج میشن، حالا در اثر ضربه شدید بخشی از این خون میتونه در هر زمانی خارج بشه.
    پس اصلا نگران نباش

4. Yasamanayyasy نوشته است: با سلام من یه دختر 16ساله هستم امروز توی زنگ ورزش خیلی بد زمین خوردم و و وقتی که اومدم خونه متوجه شدم که از وارژنم خون اومده میخواستم بپرسم ممکنه به پرده بکارت آسیب خورده باشه یا اینکه اون خون بخاطر دوره ی قاعدگی هستش در ضمن از زمان افتادنم تا الان فقط یکبار خون دیدم باتشکر.

زمین خوردن به پرده بکارت اسیب نمیزنه، لکه خونی که دیدی از جنس خون قائدگیه حتی اگر زمانش نباشه، سلولهای خونی بافت فعالی رو روی جداره رحم ایجاد میکنن که زمان قائدگی این سلولها فرو میزن و از واژن بصورت خون قائدگی خارج میشن، حالا در اثر ضربه شدید بخشی از این خون میتونه در هر زمانی خارج بشه.
    پس اصلا نگران نباش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید