شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر قرص فلووکسامین بر قاعدگی

1. با سلام من حدود دو ماه هست که قرص فلووکسامین مصرف می کنم. در این دو ماه پریودهای من 23 روزه شده در صورتی که قبلا 26 27 روزه بوده. ایا این قرص دلیل این موضوع هست و اینکه اگر دلیلش این قرص باشه تا زمانی که این قرص رو مصرف می کنم دوره قاعدگیم همینجوری هست و یا به مرور مرتب می شه؟
    با تشکر

2. behikash14 نوشته است: با سلام من حدود دو ماه هست که قرص فلووکسامین مصرف می کنم. در این دو ماه پریودهای من 23 روزه شده در صورتی که قبلا 26 27 روزه بوده. ایا این قرص دلیل این موضوع هست و اینکه اگر دلیلش این قرص باشه تا زمانی که این قرص رو مصرف می کنم دوره قاعدگیم همینجوری هست و یا به مرور مرتب می شه؟
    با تشکر

احتمال داره تاثیر داشته باشه،
    اما اگر فلوکسامین رو برای افسردگی میخورد، بهتره راه های دیگه ای رو امتحان کنید و از داروهای سبکتری استفاده کنید،
    مثلا اسانسهای خانواده رز خیلی موثر هستند که معروفترینش همون گل محمدیه، برای استفاده کافیه گلاب اصل تهیه کنید و بصورت غلیظ با نبات بخصوص شبها قبل از خواب استفاده کنید.اثرش فوق العادست و من خودم این رو تجربه کردم، فراموش نکنید دوره این افسردگیها کوتاه مدته اما اثرات جانبی داروها ممکنه تا مدتها باقی بمونه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید