شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارتم تیکه بالاش مونده چه نوعیه؟

1. سلام من قبلن یکبار پرده بکارتم را دوختم بعد دوباره رابطه جنسی کردم ولی انگار پردم بد پاره شده تیکه بالاش مونده تو هر دوبارم خونریزی نداشتم میخواستم بدونم نوع پردم چیع و اگه عکسشو بدم مشخصه ک پرده ندارم؟
    چند ماهم خود ارضایی داشتم مالش کیلیتوریس ولی کلن تو رابطه جنسی ارضا نمیشم مطالبم خوندم عمل کردم حتی حالتی ک خود ارضایی میکنم و تو رابطه جنسی انجام دادم با مالش کیلیتوریسم ارضا نمیشم ناحیرو منقبض هم میکنم نمیشم و اینکه بعد دوخول وقتی کیلیتوریسو میمالم زیاد حسی بم دس نمیده و حساس تر میشه انگار ک مثلن قبلن ارضا شدم.چیکار باید انجام بدم دیگ

2. سلام دوست عزیز اگر براتون ممکنه خود ارضائی را کنار بذارین از شریک جنسیتون بخواین بیشتر همکاری کنه حتی اگر ارضا نشدین و لذت نبرین چند مدت صبر کنین تا بدتون به حالت طبیعی برگرده

3. kyli نوشته است: سلام من قبلن یکبار پرده بکارتم را دوختم بعد دوباره رابطه جنسی کردم ولی انگار پردم بد پاره شده تیکه بالاش مونده تو هر دوبارم خونریزی نداشتم میخواستم بدونم نوع پردم چیع و اگه عکسشو بدم مشخصه ک پرده ندارم؟
    چند ماهم خود ارضایی داشتم مالش کیلیتوریس ولی کلن تو رابطه جنسی ارضا نمیشم مطالبم خوندم عمل کردم حتی حالتی ک خود ارضایی میکنم و تو رابطه جنسی انجام دادم با مالش کیلیتوریسم ارضا نمیشم ناحیرو منقبض هم میکنم نمیشم و اینکه بعد دوخول وقتی کیلیتوریسو میمالم زیاد حسی بم دس نمیده و حساس تر میشه انگار ک مثلن قبلن ارضا شدم.چیکار باید انجام بدم دیگ

سلام
    در مورد نوع پرده که اینطور قابل تشخیص نیست، فقط پزشک زنان یا ماما با معاینه حضوری میتونه تشخیص بده و به سوالتون در این مورد جواب بده.
    به ارگاسم رسیدن خانمها طولانی تر از آقایونه و درصد زیادی مربوط به رفتار آقا حین رابطه و تسلط داشتن اقا میشه...غیر از ناحیه بیرونی واژن باید نقطه جی که داخل واژن هست تحریک بشه تا خانم به ارگاسم برسه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید